Strona 1344 z 10063
Pokaż wyniki od 13,431 do 13,440 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Cześć Mamusie
    prawie cały weekend przeleżałam, tak kiepsko sie czułam. dziś tylko poszlismy na spacerek i na wybory i jak wróciłam to brzuch miałam twardy jak kamień. i tez jż ak sie męczę że boje sie mysleć co bedzie później. a jeszcze dwa miesiące przed nami

Pati wydaje mi sie ze mandarynki mozna jesc w wiekszych ilosciach. ja tez zakupiłam ale niestety trafiły sie mocno średnie i niestety drogie

Rolcia spokojnie az tak xle sie nie oceniaj ja to w ogole przez ała ciąze nie pomyslalam o tym, że surowych jaj nie mozna. a gwarantuje Ci ze nie raz jadłam jakis krem z surowymi jajami... najwazniejsze ze nic Ci nie jest

Ola podziwiam, że tak długo wytrzymaliście!!! super ze sie weselicho udalo

veronika piszesz o tej pieknej pogodzie i az Ci zazdroszcze! dzis w warszawie szaro buro i zimno... jesień pełną gębą. przy temperaturze 25 stopni tez bymnie myslala o zimowej kurtce

mamaL&I
    duzo odpoczywaj i nie forsuj sie tak bardzo!! ja ostatnio nawet po ugotowaniu obiadu czuje sie zmeczona a o mwic jakbym miala przyjecie przygotowywac.. moj Antoś szaleje na calego, wierci sie, rozpycha, naciska na rózne narzady... mały wiercipieta z niego
    jutro w koncu ide do lekarza i juz sie nie moge doczekac jak go zobacze!!! ostatnie usg mialam w 21 tyg a teraz leci 31..

miego i spokojnego wiezorku Dziewczyny!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dobry wieczór Mamusie
    U nas niedziela jakoś się ciągnęła - pewnie ta zmiana czasu jakoś wybiła nas z rytmu Na obiadek zrobiłam zapomniane naleśniki z tuńczykiem, serem i sosem czosnkowym Kiedyś częściej je jedliśmy i dziś stwierdziliśmy, że musimy do nich powrócić. Spełniliśmy swój obywatelski obowiązek, pojechaliśmy na wybory, a potem do brata i bratowej wpadliśmy na herbatkę i graliśmy w grę planszową - Cytadelę - bardzo polecam jeżeli ktoś lubi fajnie spędzać jesienno - zimowe wieczory to gry planszowe są rewelacyjne dla całej rodzinki Pan Poślubiony nie może się doczekać jak córeczkę będzie wprowadzać w tajniki planszówek Ostatnio kupił też kilka książeczek i czyta malutkiej wieczorem. A nasza córcia bardzo aktywna, nawet się śmiejemy, że chyba nawołuje tatusia, bo jak on przyjdzie i zaczyna do niej mówić to się uspokaja, a jak odchodzi to znowu zaczyna harce

mamaL mnie dzisiaj też bolą plecy, aż siedzieć nie mogę...
    Kaktusowo ale mi zrobiłaś smaka na mandarynki! mniam mniam

A ja mam w domu szpital. Corka zlapala w zeszłym tygodniu wirusa. Juz jej przechodzilo i trach mamy w gratisie biegunkę. U mnie zajęta zatoka i zielony gil. A mąż w nocy zaczął gorączkować i umiera od rana. Ciekawe co jeszcze się przypałęta...

Co do ruchów to u mnie chłopaki dają nieźle czadu. Zwłaszcza wieczorami. Czasami ich ruchy są juz bolesne. No i mam wrażenie ze zjadłam ośmiornicę

Dopiero co wyszłam ze szpitala a juz czuje ze niebawem tam wrócę. Od 4 dni mam problem z tachykardią. Znów w spoczynku mam ponad 120/min. Leki biorę regularnie a i tak kilka razy dziennie potrafi mi serce kolotac. Jak nie urok to....

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    ja mialam bardzo fajny weekend bo pojechalam z kolezankami do spa - co prawda niedaleko (pol h jazdy samochodem) i krotko bo wczoraj od poludnia do dzisiaj do 12 - ale zawsze to oderwanie sie od domu, od dziecka, obowiazkow

Kurcze Beatko kiepsko ze masz w domu szpital Kurujcie sie i trzymajcie dzielnie!! Wspolczuje klopotow sercowych oby wszystko sie uspokoilo i zebys nie musiala isc do szpitala. Zastanawialismy sie z mezem jak to jest miec blizniaki i wlasnie o tych kopniaczkach rozmawialismy ze ja mam jednego i kopie jakby gral mecz a przy dwoch to bylyby bolesne rozgrywki.
    Duzo zdrowka dla Was!

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    heja ho!

Ola podziwiam cie, ze tyle wytrzymalas hihi. dobrze, ze sie imprezka udala. eja.. a czy przypadkiem nie miałaś się pochwalić stojem?!
    i to całe wesele w obcasach sama w szoku jestem bo już dawno nie miałam okazji chodzić i w razie w spakowałam baleriny, ale się nie przydały hehehh

a zdjęcie dodam jutro po lekarzu już, na spokojnie przegram z aparatu i wrzucę fotkę

Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Kurcze Beatko kiepsko ze masz w domu szpital Kurujcie sie i trzymajcie dzielnie!! Wspolczuje klopotow sercowych oby wszystko sie uspokoilo i zebys nie musiala isc do szpitala. Zastanawialismy sie z mezem jak to jest miec blizniaki i wlasnie o tych kopniaczkach rozmawialismy ze ja mam jednego i kopie jakby gral mecz a przy dwoch to bylyby bolesne rozgrywki.
    Duzo zdrowka dla Was!
    No fajne uczucie, ale czasem (głupio to zabrzmi) mam dość. Chłopcy ruszają sie w sumie bez przerwy. Czuje ze maja naprawde Malo miejsca. Czasami mogę rozpoznać kiedy sie wzajemnie prowokują i kopia wtedy niemiłosiernie. A co do problemów sercowych to wiedziałam, ze tak może być. Kardiolog przygotował mnie ze im wyższa ciąża tym problem będzie narastać. Tylko nie sądziłam ze tak szybko bo od ustawienia leków minely tylko 4 tygodnie. Dobrze ze lekarz juz we wtorek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    2 dni mialam dosc zabiegane i dopiero teraz sie polozylam wszystko mnie boli, bruszek, nogi kregoslup potrzebuje regeneracji..
    Pati ja tez dzis mam z 5 mandarynek zjedzonych
    Beatka kurcze, zdrowka zycze!!
    Ola jestem w szoku ze dalas rade tak dlugo ja bym nawet do polnocy nie wytrzymala
    A teraz czas spac, dobranoc.

Member Awatar IzabellaAnna
    O mnie
    Patusia urodziła się 09.01.2016
    Witam wszystkie Mamusie,

Dołączyłam do Was dopiero dzisiaj, chociaż zaglądałam na stronę wcześniej kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wtedy jeszcze nie było na forum założonego wątku Mamusie styczeń 2016 Termin porodu mam na 4 stycznia 2016, będziemy mieć córeczkę Patrycję Jestem ciekawa jak u Was przygotowania i na jakim etapie kompletowania wyprawki dla Waszych kruszynek jesteście? Wczoraj miałam wizytę u swojej dr i okazało się, że mam za krótką szyjkę macicy i, chciał nie chciał, odpoczywamy i leżymy Nie jestem w stanie teraz przeczytać całego wątku (tych 1345 stron) ale postaram się jakoś nadrobić tę zaległość
    Pozdrawiam

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Witam nową mamę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów