Strona 1343 z 10044
Pokaż wyniki od 13,421 do 13,430 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Dziekuje milej gosciny u rodzicow..
    A dziekuje właśnie wróciłam

Joneczka o widzisz to fajny prezent i dobrze że teść zadowolony

Kaktusowo no proszę też bym się tak bała...ehhh;/ ja się o swojego też martwię jak choidzi na polowania bo wiadomo...z bronią żartów nie ma no ale co zrobię takie ma zainteresowania wiedziałam na co się pisałam....

Zaraz się zbieram na spacer z mężem może zrobimy jakieś zdjęcia na pamiątką bo jest piękna pogoda świeci słońce a później ma przyjechać jego siostra z rodziną i może wybierzemy się na cmentarz bo nie wiem czy wyrobimy za tydzien z wszystkimi... a tak to niedziela prawie zleciała

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Czesc Dziewczyny! U mnie dziś mega senny dzien, spalam blisko 11h, a nadal mi się oczy klleja, ale poprzednie noce to tylko pare godzin było co oczy zmruzylam, więc mam co odrabiac. Glupote wczoraj zrobilam, bo nie pomyslalam nawet, ze w tiramisu sa jajka surowe i oczywiscie wpierdzielilam. Na szczescie glownie nie wolno jajek surowych ze wzgledu na salmonelle, a jakbym się tym miala zarazic to dziś bym już wiedziala :P no coz, idiotow nie sieja, sami się rodza, jak ja.

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Oj Rolcia Daj spokój, jesteś zbyt surowa dla siebie Czasem się zdarza i juz Niektórzy wszystko jedzą tak więc nie ma się co załamywać

Junior Member Awatar mamaPaula93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-25 zobacz kalendarz
    Siema dziewczęta ;-) dawno mnie tu nie bylo ... Uuu bardzo dawno :-P ale wszystko mam na głowie, remont, uczelnia, praca licencjacka itp.. Ale ok. Co tam u was wszystkich słychać? Jak wasze malenstwa? Jak przechodzicie 3 trymest? :-)bo ogolnie ja to juz się doczekać nie mogę :-P

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cześć dziewczynki na wstępie to chciałam podziękować za kolejne życzenia, które się pojawiły, gdy mnie nie było! Bardzo jest to miłe!

My z wesela wróciliśmy o 2:30 aż sama nie wierzyłam, że tyle będziemy, ale imprezka była udana i było kilka "ciężarówek" i z tego co się dowiedziałam to same dziewczynki dziś już trzeba było raniutko wstać i zabrać się do przygotowań na imprezkę, ale już ogarnęłam wszystko i teraz czekam na gości, a jutro wizyta u mojego ginekologa w końcu zobaczę moją księżniczkę!

Miłej niedzieli mamuśki!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    heja ho!
    Rolcia tak jak mówisz, już byś wiedziała, że coś sie dzieje, czyli nic nie sie stało!! :P

Ola podziwiam cie, ze tyle wytrzymalas hihi. dobrze, ze sie imprezka udala. eja.. a czy przypadkiem nie miałaś się pochwalić stojem?!

Ja dzisiaj już od 13 sama... mój się zapisał znowu do pracy no ale po pierwsze pieniążki się przydadzą zawsze a po drugie moja siostra z mężęm i dziećmi do nas wpadają 6 listopada więc wolne nazbiera co by urlopu nie brać przed chwila byla u mnie koleżanka na kawie to mi troche czasu zleciało teraz czekam aż mi wszystko doschnie bo z wczoraj nie wyschnęło wszystko pff i sobie poprasuje. a w miedzyczasie film

cicha ta niedziela hehe
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jest jakiś limit w jedzeniu mandarynek bo zjadłam juz z 5 a kupiłam taaaakie pyszne ze szok hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hellooj cisza na forum jak to przy weekendzie.Ja wczoraj niestety nie dotarlam do sklepu z kurtkami bo mi sie poprostu nie chcialo bylo tak cieplo ze nie w glowie mi kurtka byla....zakupy zrobilam w spozywczaku i kupilam pizze ale z warzywami takze zdrowa hehe..wieczor przy pizzy,mozzareli w panierce,coli i piwkuOla syper ze weselicho sie udalo i Ty sie bawilas dobrze napewno bylam najladniejsza ciezarowkagotuje rosolek zrobie gyrosa a pozniej jedziemy z bratem,bratowa i dzieciakami na farme dyniowa bo pogoda sliczna jest ponad 25 st...od poniedzialku jestem sama w pracy bo mama na Floryde z kolezanka poleciala na tydzien bo od stycznia bedzie miala zajecia wiecej...dam rade tydzien

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Dziewczyny jest jakiś limit w jedzeniu mandarynek bo zjadłam juz z 5 a kupiłam taaaakie pyszne ze szok hehe
    Bo teraz jest sezon na pomarancze i mandarynki wiec sa najlepsze

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    I u nas leniwa niedziela... Dzis wybralismy sie na rodzinny spacer do lasu i o dziwo moj brzuch nie zrobil sie twardy Ale juz czuje,ze jest co raz ciezej... wczoraj mielismy gosci i po przygotowaniach i wspolnym siedzeniu myslalam,ze o 22 nie dam rady dotrzec do lozka. Okropnie bolaly mnie plecy, brzuch twardy- masakra. Dopiero rano poczulam ulge.

Piszecie,ze Wasze dzieciaczki brykaja, a u mnie jakos spokojniej sie zrobilo. Czuje ruchy,ale sa takie delikatne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów