Strona 1342 z 10050
Pokaż wyniki od 13,411 do 13,420 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Tak mowicie o tych scigaczach motorach itp. Moj tez kiedys mial wypadek na motorze (nie bylismy wtedy razem ale wiedzialam kto to jest bo pochodzimy z tej samej miejscowosci) i powaznie sie to skonvzylo bo byl w spiaczce pozniej rodzice sie nim zajmowali bo lekarze nie dawali mu szans na przezycie. Ale on byl silny i dalej jest. Dzis smiga sobie jak nastolatek po tym swiecie tylko ma problem z prawa reka bo ma lekki niedowlad. Dlatego wiem ze zycie jest kruche i trzeba czerpac z niego jak najwiecej, nauczylam sie tego od niego. Czasem wsiadzie na motor i pojezdzi sobie i ja wtedy sie bardzo boje o niego .. Ale ma chyba Aniola Stroza

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Tak mowicie o tych scigaczach motorach itp. Moj tez kiedys mial wypadek na motorze (nie bylismy wtedy razem ale wiedzialam kto to jest bo pochodzimy z tej samej miejscowosci) i powaznie sie to skonvzylo bo byl w spiaczce pozniej rodzice sie nim zajmowali bo lekarze nie dawali mu szans na przezycie. Ale on byl silny i dalej jest. Dzis smiga sobie jak nastolatek po tym swiecie tylko ma problem z prawa reka bo ma lekki niedowlad. Dlatego wiem ze zycie jest kruche i trzeba czerpac z niego jak najwiecej, nauczylam sie tego od niego. Czasem wsiadzie na motor i pojezdzi sobie i ja wtedy sie bardzo boje o niego .. Ale ma chyba Aniola Stroza
    moj na szczęście motoru nie ma, bo wiem, że jakby miał to by za bardzo na nim szalał ;p za to ja się o niego boje codziennie jak idzie do pracy. jakoś tak co chwile słysze o wypadkach na dole, że po prostu stres. ( jest górnikiem ) np przed wczoraj zginął facet 36 lat na kopalni miasto obok nas.. moze dlatego mam taką czujke, że o tej 3 w nocy sie przebudzam jak ma wracać z pracy :P niby w każdej pracy może stać sie coś złego, ale jakoś jak zanim poszedł na kopalnie i dorabiał w 'robotach drogowych' to sie o niego nie martwiłam :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    O matko Iza az mi dreszcze przeszly ....ale wazne ze jest kolo Ciebie i czekacie na Amelkena ten motor niech nie wsiada wrrr

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    moj na szczęście motoru nie ma, bo wiem, że jakby miał to by za bardzo na nim szalał ;p za to ja się o niego boje codziennie jak idzie do pracy. jakoś tak co chwile słysze o wypadkach na dole, że po prostu stres. ( jest górnikiem ) np przed wczoraj zginął facet 36 lat na kopalni miasto obok nas.. moze dlatego mam taką czujke, że o tej 3 w nocy sie przebudzam jak ma wracać z pracy :P niby w każdej pracy może stać sie coś złego, ale jakoś jak zanim poszedł na kopalnie i dorabiał w 'robotach drogowych' to sie o niego nie martwiłam :P
    No to ma niebezpieczna prace ale tak jak mowisz wszedzie sie zadarzaja wypadki.....i rozumiem twoj niepokoj..

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ale juz odganiamy to co zle i myslimy pozytywnie..Wiemy ze motory sa be no ale jak to zwalczyc u faceta?moj nie lubi chyba motorow bo o nich nic nie wspomina ale ma samochod dosc szybki.....polezalam sobie poprostu poleniuchowalam teraz jade do sklepu moze kupie ta kurtke i cos do jedzienia mus zakupic...ciasto mialam robic ale gdzie mi sie chcialo kupie W-Z bo pyszne maja ze smietana bita takze bedzie zajecie wieczorem
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 24-10-15 o 21:26

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Witam mamuśki!
    Ja brałam tabletki, ale zaraz po ślubie odstawiłam i przez pół roku chciałam oczyścić organizm, ale także przygotować się do planowanej ciąży i brałam witaminy oczywiście z kwasem foliowym. Potem przeczytałam, że branie m.in. kwasu foliowego również może mieć wpływ na ciążę mnogą. I powiem Wam, że u Pana Poślubionego w rodzinie były gdzieś tam daleko w rodzinie przypadki bliźniaków. I gdy dowiedzieliśmy się, że jestem w ciąży to po badaniach wyszły bliźniaki. Mamy ich zdjęcia. W międzyczasie tak się już cieszyliśmy z bliźniaków, że Pan Poślubiony kupił nowy samochód - kombi, bo wymierzył, że wózek z bliźniakami do naszego nie wejdzie! W 13 tyg. dowiedzieliśmy się, że jest tylko jedna dzidzia, druga nie przeżyła ... Nieznana przyczyna, nie wiadomo co się stało. Później obawy o naszą Niunię. Nawet nie wiecie ile bym dała za to, żebym miała ten ogromniasty brzuszek razem z Wami! Cieszymy się naszą córunią, a gdzieś w tyle głowy mamy wspomnienie jeszcze jednej iskierki Także gratuluję tych bliźniaków, bo to podwójne szczęście za jednym zamachem!

a tarta z jabłkami wyszła bardzo smaczna! powiem Wam, że chyba przełamałam jakąś klątwę, bo na studiach próbowałam piec różne ciasta na jakieś okazje i naprawdę mimo szczerych chęci nie dało się tego do buzi wsadzić dlatego później zrobiłam przerwę, byłam bardzo zniechęcona a ratunkiem zawsze była cukiernia dziś na kawkę wpadnie moja bratowa - zobaczymy co ona na to bo mój Pan Poślubiony zachwycony, a poza tym widzę, że w nocy jak pracował to podjadł jeszcze trochę
    Whatz bardzo smutna historia, przykro mi że musiałaś przez to przechodzić
    Rodzice mojego męża mają po jednej siostrze i każda z nich ma bliźniaczki - jednojajowe
    Ja też chciałam mieć bliźniaki, ale od samego chcenia raczej się nie uda :P

A tę tartę piekłaś z przepisu który podesłałam?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta

A najbardziej to mi sie chce teraz spac i zjadlabym wielka porcje tiramisu..
    Natalka ja robiłam ostatnio tiramisu dla ciężarnej
    Biszkopty moczyłam w ince
    Przekładałam posypanym kakao i następnie warstwą waniliowego Danio zmieszanym z mascarpone (można trochę dosłodzić cukrem pudrem, ale to zależy od gustu).
    Może nie jest jakieś wybitne, ale smakuje bardzo podobnie i nie ma surowych jajek oraz kawy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Natalka ja robiłam ostatnio tiramisu dla ciężarnej
    Biszkopty moczyłam w ince
    Przekładałam posypanym kakao i następnie warstwą waniliowego Danio zmieszanym z mascarpone (można trochę dosłodzić cukrem pudrem, ale to zależy od gustu).
    Może nie jest jakieś wybitne, ale smakuje bardzo podobnie i nie ma surowych jajek oraz kawy
    Mmmm to mi narobilas smakaaaa

O mnie
    Dla solenizantek spóźnione życzenia urodzinowe - wczoraj mnie tu nie było
    Wczoraj właśnie odwiedziłam koleżankę która 2 miesiące temu urodziła - małą słodką córeczkę.
    Na allegro zamówiłam 2 pajace takie same, ale w różnych rozmiarach - jeden podarowałam małej koleżanki a drugi będzie dla naszej Karolinki

Mój mąż nie ma motoru, więc stres pod tym kątem mi odchodzi Ale za to jak wychodzi wieczorem pobiegać (kiedy już jest ciemno) to też się o niego martwię :/
    No cóż takie jest życie. Od stycznia będę się martwiła o kolejną osobę

Dzisiaj obiadek u teściów, później na wybory i do kina

Życzę wszystkim mamuśkom miłego dnia!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Whatz bardzo smutna historia, przykro mi że musiałaś przez to przechodzić
    Rodzice mojego męża mają po jednej siostrze i każda z nich ma bliźniaczki - jednojajowe
    Ja też chciałam mieć bliźniaki, ale od samego chcenia raczej się nie uda :P

A tę tartę piekłaś z przepisu który podesłałam?
    O to dużo bliźniaków, ale fajnie musicie mieć na rodzinnych spotkaniach!
    Przepis miałam jakiś od bratowej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów