Strona 1340 z 10044
Pokaż wyniki od 13,391 do 13,400 z 100434

Styczniówki 2016 :)

ojej tiramisu!! uwielbiam!!! tez bym zjadla!! ide sie zadowolic chociaz czekolada

Natalia a wdlugie trasy twoj mąz jezdzi tym motorem? Jezdzilas z nim kiedykolwiek?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    a ja za nic nie umiem wymyślić co na obiad i zrobie frytki z piersi z kurczaka... do tego pomidorek ogorek blabla i koniec. dawałyście tu przepisiki z piersi z kurczaka co sie tak na olej 'rzuca' ale nie umiem znaleźć
    Ja dziś robiłam piersi z kurczaka w panierce do tego ryż i sos z pieczarek i papryki

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ha! I pojechal na ten motor ale ogarnal jeszcze ogrod i byl z dziecmi na spacerze ja konczylam prasowanko, ciagle cos sprzatam i stwierdzam, ze wlasnie sie poddaje! No nie ma szan by tu ogarnac... Sprzatam i sprzatam i dalej wszystko rozwalobe. Ja wiem ze sie to nierealbe wydaje no ale jednak... Mecze sie okropnie szybko. Caly czas musze rovuc przerwy by chwile odsapnac...
    U mnie dzis swiezy dorsz na obiad z ziemniaczkami i salatka z roszponki, koktajlowych po,idorkow, papryki, slobecznika itd.. Wczoraj kupulam ale zjedlusmy obiad poza domem wiec dzis bede robic..

A najbardziej to mi sie chce teraz spac i zjadlabym wielka porcje tiramisu..
    Oj wierze ja Ci wierzę że się sprzata i nic nie widać... ehhh no ale cóż takie życie;/ no to masz teraz pomocników ( 2 córeczki) o ile dobrze pamietam to pomogą przy obiadku

marg to zrób sobie wolną sobote nie rób nic na siłę masz uysprawiedliwienie...

Ja ostatnio spotkałam się ze znajomą która urodziła w 7 msc martwą córeczkę... strasznie jej współczuję czeka teraz w kolejce do poradni genetycznej i czekają na wyniki jeśli wszystko wyjdzie w miare dobrze maja sie starać o nastepne dzieciątko.... oby im się udało bo dziewczyna naprawdę dużo przeszła w niedługim czasie :/

nyana mój mąż też miał motor... ścigacza.... ale jak raż wylądował na mostku mało się nie zabił powiedziałam że ma to sprzedać i więcej nie kupować bo ja chce z nim spędzić życie a nie nad jego grobem...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    ojej tiramisu!! uwielbiam!!! tez bym zjadla!! ide sie zadowolic chociaz czekolada

Natalia a wdlugie trasy twoj mąz jezdzi tym motorem? Jezdzilas z nim kiedykolwiek?
    Na szczescie nie.. 2-3 godz i nie jezdzi czesto... Ale mnie to stresuje. Kiedys z nim jezdzilam nim dzieci sie pojawily. Wolalam zginac z nim niz zyc bez niego :/
    sama myslalam, zeby tez jezdzic na motorze no ale za duze ryzyko i jednak rozum w tej kwestii wygrywa.

Aniu, moj tez mial scigacza, ale jak uridzila sie starsza corka to poprosilam by sprzedal i tak zrobil... Ale milosc do motorow w nim zyje i kupil po kilku latach turystyka...
    No tez musi miec jakas odskocznie od codziennosci, cos co sprawia mu frajde.. Probuje to jakos w glowie sobie ukladac, ale strach jest ogromny i zawsze z niecierpliwoscia oczekuje jego powrotu..

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    no i frytki z kurczaka bąbki strzelił. Pan i władla stwierdził, że tego nie chce ( już zrobiłam ) a na pytanie co chce.. NIE WIEM. i weź tu dogódź pfff..
    no i co tu teraz wymyślić...
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Na szczescie nie.. 2-3 godz i nie jezdzi czesto... Ale mnie to stresuje. Kiedys z nim jezdzilam nim dzieci sie pojawily. Wolalam zginac z nim niz zyc bez niego :/
    sama myslalam, zeby tez jezdzic na motorze no ale za duze ryzyko i jednak rozum w tej kwestii wygrywa.

Aniu, moj tez mial scigacza, ale jak uridzila sie starsza corka to poprosilam by sprzedal i tak zrobil... Ale milosc do motorow w nim zyje i kupil po kilku latach turystyka...
    No tez musi miec jakas odskocznie od codziennosci, cos co sprawia mu frajde.. Probuje to jakos w glowie sobie ukladac, ale strach jest ogromny i zawsze z niecierpliwoscia oczekuje jego powrotu..
    Wiem co znaczy strach...kilka lat temu jechał od swojej rodziny do domy na ścigaczu miał zamienić na samochód i przyjechać do mnie.... czekałam dzwoniłam nic...dopiero jak przyjechał opowiedział co się stało ale i tak wszystkich szczegółów od niego nie usłyszałam tylko po jakimś czasie od jego kuzyna który to widział. i Stanowczo zabroniłam mu ścigacza... Był za granica i tak stał w garazu więc sprzedał... nachodzi go ale powiedziałam że teraz ma mnie i córkę która niedługo przyjdzie na świat i chcemy go mieć przy sobie ... Kupił sobie quada... teraz wiadomo na budowie się przydaje wozić jakiś gruz czy cokolwiek bo wiadomo auto by sie skonczyło a to można troche bardziej wykorzystać...

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    no i frytki z kurczaka bąbki strzelił. Pan i władla stwierdził, że tego nie chce ( już zrobiłam ) a na pytanie co chce.. NIE WIEM. i weź tu dogódź pfff..
    no i co tu teraz wymyślić...
    Nie wiesz jak to było

Wraca mąż z pracy i pyta:
    -Kochanie co dziś na obiad ?
    -Nic.
    -Ale wczoraj też nic nie było!
    -Wiem, bo ugotowałam na 2 dni !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    AniaNatalia jejku dziewczyny podziwiam Was, ja strachliwa strasznie jestem i mi wystarczy jak moj mąż idzie na mecz i wraca poźno to juz cała jestem zestresowana... a gdzie tam porowanie meczu do jazdy na motorze.. dobrze ze macie takih odpowiedzialnych mezczyzn, ktorzy za bardzo nie szaleja na tym motorze!!

Pati skoro frytki z piersi to nienajlepszy pomysl moze popros meza zeby sam cos ugotował

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    AniaNatalia jejku dziewczyny podziwiam Was, ja strachliwa strasznie jestem i mi wystarczy jak moj mąż idzie na mecz i wraca poźno to juz cała jestem zestresowana... a gdzie tam porowanie meczu do jazdy na motorze.. dobrze ze macie takih odpowiedzialnych mezczyzn, ktorzy za bardzo nie szaleja na tym motorze!!

Pati skoro frytki z piersi to nienajlepszy pomysl moze popros meza zeby sam cos ugotował
    A no tak z nimi bywa
    Jejku dziewczyny położyłam sie na chwilę na łóżku i mi sie wstać nie chce :/ a tu trzeba isc na pole i umyć sobie włosy co by przeschły dobrze...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz

Moj za to na mecze nie chodzi w ogole bardzo malo wychodzie z domu beze mnie... Jak sie w roku ze 3 takie wyjscia zdaza to max ale jakos tam lubimy wszystko razem robic...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów