Strona 134 z 10091
Pokaż wyniki od 1,331 do 1,340 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Prenatalne nie sa obowiazkowe. Tzn te z krwi. Usg warto zrobic bo sprawdza sie czy wszystkie narządy na tym etapie sa ok. Jak na usg lekarzowi wyda sie cos nie tak wówczas sugeruje dodatkowe badania. Ja w pierwszej ciąży robilam tylko usg, teraz jeszcze nie wiem czy samo usg czy krew tez.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez blackwidow14100 Zobacz posta
    Jestem młodą mamą i zastanawiam się czy powinnam robić badania prenatalne, czy to jest konieczne?
    Nie badania prenatalne nie sa konieczne :-) robisz je tylko dla siebie. Moja siostra nie robila bo nikt jej nawet o tym nie powiedzial coreczka urodzila sie zdrowa i bd miala niedlugo 4 latka skonczone :-) takze nie kazdy przechodzi te badania :-)

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    współczuje. mi domowe zapachy raczej nie przeszkadzają. gorzej jak do sklepu pójdę. ani do mięsnego, ani do obuwniczego nie wejdę. po prostu nie mogę. albo jak ktoś pali papierosa niedaleko na ulicy już mnie wykręca.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ada3 Zobacz posta
    Witam wszystkie nowe stycznióweczki Przykro mi, że jedna z nas odeszła... Dużo zdrowia życzę dla wszystkich!

Mam pytanie ad. SPANIA. Czy wiecie, jak długo można spać na brzuchu? Jejku, ja nie umiem nie spać na brzuchu czy to nie szkodzi już dziecku? (11 tydzien mam)
    Poki co mozesz spac ale wiadomo ze jak pojawi sie brzuszek to bedzie Ci niewygodnie na nim spac :-) najlepiej na boczku :-) buziaczki :-*

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja na spotkanie z polozna umowilam sie w piatek, mialo byc w poniedzialek ale w zwiazku z tym badaniem prentalnym przesunelysmy na piatek ciesze sie bardzo zobacze dzidzie i meza wezme ze soba bo juz pytal kiedy idziemy razem a poki co kupilam nalesniory z serem a w domu zupa szczawiowa dla meza jest i obiad gotowy co prawda uslysze ze po takim obiedzie to sila za tydzien bedzie ale co... tak jest i juz a pozatym zawsze ryzu na mleku mozna ugotowac brzuch przestal bolec nospe wzielam i przeszlo

Kupilas? NIE:-D kupne sa niezdrowe. Lepiej zrob samemu :-) mmm zupka szczawiowa narobilas mi smaka :-P

Member
    blackwidow14100

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-19 zobacz kalendarz
    Czyli myślicie ze wystarczy mi USG 4D. jest to moja pierwsza ciąza i strasznie jestem podekscytowana a z drugiej strony mam wiele obawczy wszystko robie tak jak należy. nie jednokrotnie miałam styczność z noworodkami i ogolnie małymi dziecmi i nie chce żeby moje dziecko było wiecie ,, w czepku urodzone'' ale po prostu się boje ze cos robie nie tak. A co do zapachow to mięsny także u mnie odpada haha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    współczuje. mi domowe zapachy raczej nie przeszkadzają. gorzej jak do sklepu pójdę. ani do mięsnego, ani do obuwniczego nie wejdę. po prostu nie mogę. albo jak ktoś pali papierosa niedaleko na ulicy już mnie wykręca.
    Fuj nie lubie jak ktos w moim towarzystwie pali.. Ostatnio wgl zwrocilam uwage kobiecie ktora miala juz bardzo widoczny brzuch (7msc pewnie) i spalila 2 fajki na moich oczach ! Okropne!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    blackwidow14100

O mnie
    a co do zachcianek.... jak to się mówi słodkie na córeczke,a kwaśne na chłopca?

Member
    blackwidow14100

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Fuj nie lubie jak ktos w moim towarzystwie pali.. Ostatnio wgl zwrocilam uwage kobiecie ktora miala juz bardzo widoczny brzuch (7msc pewnie) i spalila 2 fajki na moich oczach ! Okropne!
    ja sama paliłam, kiedy dowiedziałam się o ciązy tj 4 tydzień zaczęłam palic 1/2 papierosy dziennie. gdzie ogolnie paliłam mniej więcej 10 dziennie. nie mogłam od razu rzucic, nałóg okropny. ale teraz mogę się pochwalić już ok 2-3 tygodni nie pale przed ostatnim USG rzuciłam i teraz nawet mnie nie ciągnie wręcz przeciwnie odpycha mnie na sam zapach papierosa także JEZELI SIE CHCE TO MOZNA bez żadnych plastrow , po prostu silna wola

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez blackwidow14100 Zobacz posta
    ja sama paliłam, kiedy dowiedziałam się o ciązy tj 4 tydzień zaczęłam palic 1/2 papierosy dziennie. gdzie ogolnie paliłam mniej więcej 10 dziennie. nie mogłam od razu rzucic, nałóg okropny. ale teraz mogę się pochwalić już ok 2-3 tygodni nie pale przed ostatnim USG rzuciłam i teraz nawet mnie nie ciągnie wręcz przeciwnie odpycha mnie na sam zapach papierosa także JEZELI SIE CHCE TO MOZNA bez żadnych plastrow , po prostu silna wola
    Wiadomo ze ciazka rzucic. Ale super ze Ci sie udalo:-) :-) bo to okropne truc dziecko dymem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów