Strona 1338 z 10044
Pokaż wyniki od 13,371 do 13,380 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Witam mamuśki!

Ja brałam tabletki, ale zaraz po ślubie odstawiłam i przez pół roku chciałam oczyścić organizm, ale także przygotować się do planowanej ciąży i brałam witaminy oczywiście z kwasem foliowym. Potem przeczytałam, że branie m.in. kwasu foliowego również może mieć wpływ na ciążę mnogą. I powiem Wam, że u Pana Poślubionego w rodzinie były gdzieś tam daleko w rodzinie przypadki bliźniaków. I gdy dowiedzieliśmy się, że jestem w ciąży to po badaniach wyszły bliźniaki. Mamy ich zdjęcia. W międzyczasie tak się już cieszyliśmy z bliźniaków, że Pan Poślubiony kupił nowy samochód - kombi, bo wymierzył, że wózek z bliźniakami do naszego nie wejdzie! W 13 tyg. dowiedzieliśmy się, że jest tylko jedna dzidzia, druga nie przeżyła ... Nieznana przyczyna, nie wiadomo co się stało. Później obawy o naszą Niunię. Nawet nie wiecie ile bym dała za to, żebym miała ten ogromniasty brzuszek razem z Wami! Cieszymy się naszą córunią, a gdzieś w tyle głowy mamy wspomnienie jeszcze jednej iskierki Także gratuluję tych bliźniaków, bo to podwójne szczęście za jednym zamachem!
    O jej to przykre ale corcia zdrowa jak rybka bedzie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Witam mamusie :-)
    Ja podziwiam matki które mają bliźniaki albo i więcej bo to oczywiście niewątpliwe, że więcej miłości jednak ja sobie nie wyobrażam wychowywać dwóch bliźniaków noworodków naraz ;-) mnie wizja jednego przeraża a co dopiero dwóch :-)
    Czy ktoras z mamusiek zakupiła może kapsułki do prania jelp dla dzieci? I np. płyn do płukania z dzidziusia albo jelpa?
    Chciałabym znać Wasze opinie :-)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Olus wszystkiego co najlepsze z okazji tyc 18nastych urodzin :*
    I dla wszystkich co maja dzis urodzinki
    Ja również się dołączam!!! :-* :-* :-*

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Kochane solenizantki, swietujace w tych dniach, samej radosci i usmiechu, duzo zdrowka, blogoslawienstwa bozego, sil przy porodzie i spelnieia marzen... Niech wam sie zyje anielsko !! :* sto lat !!

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Witam mamuśki!
    Ja brałam tabletki, ale zaraz po ślubie odstawiłam i przez pół roku chciałam oczyścić organizm, ale także przygotować się do planowanej ciąży i brałam witaminy oczywiście z kwasem foliowym. Potem przeczytałam, że branie m.in. kwasu foliowego również może mieć wpływ na ciążę mnogą. I powiem Wam, że u Pana Poślubionego w rodzinie były gdzieś tam daleko w rodzinie przypadki bliźniaków. I gdy dowiedzieliśmy się, że jestem w ciąży to po badaniach wyszły bliźniaki. Mamy ich zdjęcia. W międzyczasie tak się już cieszyliśmy z bliźniaków, że Pan Poślubiony kupił nowy samochód - kombi, bo wymierzył, że wózek z bliźniakami do naszego nie wejdzie! W 13 tyg. dowiedzieliśmy się, że jest tylko jedna dzidzia, druga nie przeżyła ... Nieznana przyczyna, nie wiadomo co się stało. Później obawy o naszą Niunię. Nawet nie wiecie ile bym dała za to, żebym miała ten ogromniasty brzuszek razem z Wami! Cieszymy się naszą córunią, a gdzieś w tyle głowy mamy wspomnienie jeszcze jednej iskierki Także gratuluję tych bliźniaków, bo to podwójne szczęście za jednym zamachem!

a tarta z jabłkami wyszła bardzo smaczna! powiem Wam, że chyba przełamałam jakąś klątwę, bo na studiach próbowałam piec różne ciasta na jakieś okazje i naprawdę mimo szczerych chęci nie dało się tego do buzi wsadzić dlatego później zrobiłam przerwę, byłam bardzo zniechęcona a ratunkiem zawsze była cukiernia dziś na kawkę wpadnie moja bratowa - zobaczymy co ona na to bo mój Pan Poślubiony zachwycony, a poza tym widzę, że w nocy jak pracował to podjadł jeszcze trochę
    O jej.. wiem co to znaczy.. niby taka mala iskierka a już się ją kocha ponad życie! Cieszcie się każda chwila z córeczki
    Ps. Gratuluję tarty ja dziś próbuje zrobić torta dla mamy

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    O i dla solenizantek dużo siły i uśmiechu!

Senior Member
    nayana

O mnie
    Mohe dziewuchy obudzily sie dzis przed 7 i nic im nie pasowalo. Szybko ucieklam do lozka na gore, zostawiajac je z mezem na placu boju
    A traz mila niespodzianka, maz mnie wlasnie obudzil pysznym sniadaniem do lozka sloneczko dzis swieci... Taki poranek to ja rozumie dzieci tez juz chyba spokojne bo krzykow z dolu nie slychac hehehe
    I tak sobie wlasnie mysle ze mj maz skubany jest i pewnie na motor sie szykuje i stad tak zaapsorbowany dziecmi od rana i taki chetny na niespodzianki co bym problemu nie robila jak wymowi magiczne pytanie czy moze soie zrobic wycieczke

No to wstaje i ide w ten dzien milego dnia dla Was

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Wrzuccie jeszcze raz ten przepis na tarte

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Mohe dziewuchy obudzily sie dzis przed 7 i nic im nie pasowalo. Szybko ucieklam do lozka na gore, zostawiajac je z mezem na placu boju
    A traz mila niespodzianka, maz mnie wlasnie obudzil pysznym sniadaniem do lozka sloneczko dzis swieci... Taki poranek to ja rozumie dzieci tez juz chyba spokojne bo krzykow z dolu nie slychac hehehe
    I tak sobie wlasnie mysle ze mj maz skubany jest i pewnie na motor sie szykuje i stad tak zaapsorbowany dziecmi od rana i taki chetny na niespodzianki co bym problemu nie robila jak wymowi magiczne pytanie czy moze soie zrobic wycieczke

No to wstaje i ide w ten dzien milego dnia dla Was
    Hehe cwaniaczek ale korzystaj kozystaj!

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dziękuję z całego serca dziewczynki! Buziaki! Kochane jesteście!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów