Strona 1337 z 10062
Pokaż wyniki od 13,361 do 13,370 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Ja się wstrzymuje póki co od takich zakupów. Mam nadzieje ze dowiem się wszystkiego w szkole rodzenia. Nakupuje duzo a może się okazać że przesadziłam Najpierw muszę łóżeczko, wózek i komodę kupić, bo nawet nie mam gdzie tego trzymać w tej chwili
    Ja w koszu trzymam ..ja mam zel do mycia ,balsam do ciala krem do pupy i ten kremik do buzki nic wiecej nie kupuje w razie co to dokupie u mnie meble beda za 2 tygodnie i wtedy bede dzialac

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja w koszu trzymam ..ja mam zel do mycia ,balsam do ciala krem do pupy i ten kremik do buzki nic wiecej nie kupuje w razie co to dokupie u mnie meble beda za 2 tygodnie i wtedy bede dzialac
    właśnie chcę tą podstawę kupić co piszesz czyli żel, balsam, bepanthen i kremik do buźki

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    właśnie chcę tą podstawę kupić co piszesz czyli żel, balsam, bepanthen i kremik do buźki
    No i na poczatek wystarczyteraz nie ma.problemu z zakupem czegokolwiek bo wszystko jest w razie co pojada tatusiowie i kupia

O mnie
    No i na poczatek wystarczyteraz nie ma.problemu z zakupem czegokolwiek bo wszystko jest w razie co pojada tatusiowie i kupia
    pewnie, ze tak jeszcze termometr wybiorę i zakupy zakończone na dziś

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    pewnie, ze tak jeszcze termometr wybiorę i zakupy zakończone na dziś
    Wybierajja mam i nie bede kupowala nowego...

O mnie
    Ja właśnie nie miałam w domku żadnego, zamówienie złożyłam na ponad 300zł ale już zamówiłam wszystko co potrzebuję i tak o wiele wiele wiele taniej niż w aptece stacjonarnej, także jestem zadowolona bo strasznie mnie to męczyło, a tak to już z głowy jeszcze tylko materac i wózek, ale to już sobie zostawię na przyszły miesiąc

O mnie
    a teraz śmigam spać i mam nadzieję, że chociaż tej nocy będę smacznie spała pieska zawiozłam do rodziców więc nie będzie mi miał kto przeszkadzać w nocy hehehee

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    a teraz śmigam spać i mam nadzieję, że chociaż tej nocy będę smacznie spała pieska zawiozłam do rodziców więc nie będzie mi miał kto przeszkadzać w nocy hehehee
    No to zakupy kosmetyczne masz z glowy moj pies cudowny w spaniu ,zakopie sie w podusie swoja i spi dotad az ja wstane oby Amelka wziela przyklad z pieska hehe.....ogladam serialiki i relaks z czekolada goraco,chipcami i cola

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Podobno do pol roku po dlugotrwalym braniu organizm może szaleć. Ale u mnie to ponad dwa lata bylo. Ale w sumie sie cieszę ze dwojeczke za jednym zamachem będziemy miec. Więcej dzieci juz nie planuje - trojka wystarczy. Chociaż ostatnio mąż zazartowal ze może później jeszcze jedno. Wiec... Będzie zmuszony szukac drugiej żony
    Witam mamuśki!
    Ja brałam tabletki, ale zaraz po ślubie odstawiłam i przez pół roku chciałam oczyścić organizm, ale także przygotować się do planowanej ciąży i brałam witaminy oczywiście z kwasem foliowym. Potem przeczytałam, że branie m.in. kwasu foliowego również może mieć wpływ na ciążę mnogą. I powiem Wam, że u Pana Poślubionego w rodzinie były gdzieś tam daleko w rodzinie przypadki bliźniaków. I gdy dowiedzieliśmy się, że jestem w ciąży to po badaniach wyszły bliźniaki. Mamy ich zdjęcia. W międzyczasie tak się już cieszyliśmy z bliźniaków, że Pan Poślubiony kupił nowy samochód - kombi, bo wymierzył, że wózek z bliźniakami do naszego nie wejdzie! W 13 tyg. dowiedzieliśmy się, że jest tylko jedna dzidzia, druga nie przeżyła ... Nieznana przyczyna, nie wiadomo co się stało. Później obawy o naszą Niunię. Nawet nie wiecie ile bym dała za to, żebym miała ten ogromniasty brzuszek razem z Wami! Cieszymy się naszą córunią, a gdzieś w tyle głowy mamy wspomnienie jeszcze jednej iskierki Także gratuluję tych bliźniaków, bo to podwójne szczęście za jednym zamachem!

a tarta z jabłkami wyszła bardzo smaczna! powiem Wam, że chyba przełamałam jakąś klątwę, bo na studiach próbowałam piec różne ciasta na jakieś okazje i naprawdę mimo szczerych chęci nie dało się tego do buzi wsadzić dlatego później zrobiłam przerwę, byłam bardzo zniechęcona a ratunkiem zawsze była cukiernia dziś na kawkę wpadnie moja bratowa - zobaczymy co ona na to bo mój Pan Poślubiony zachwycony, a poza tym widzę, że w nocy jak pracował to podjadł jeszcze trochę
    Ostatnio edytowane przez Whatz ; 24-10-15 o 07:04

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Olus wszystkiego co najlepsze z okazji tyc 18nastych urodzin :*
    I dla wszystkich co maja dzis urodzinki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów