Strona 1333 z 10049
Pokaż wyniki od 13,321 do 13,330 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Nati na co masz ochote hihi? z takich przyjemnych z humorkiem i romansikiem małym to polecam Randka z królową a z takich ogolnie babskich to : Zdala od zgiełku; Wiek Adaline (!); Love Rosie (!!!); Najdłuższa podróż z komedii polecam Agentka :P a z takich po prostu dobrych polecam Klucz do wieczności. Podaje 2015 filmy co obejzalam ostatnio i mi sie spodoobaly :P
    Dwo h pierwszych nie widzialam, reszte tak. Ale i tak nie ma ich na zalukaj ani cda....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Ja też myślę o sesji, mam już upatrzonego fotografa (koleżanka u niej również robiła sesję) i u tego fotografa jest zniżka jak sesja ciążowa i noworodkowa to 100 zł taniej... a sesję noworodkową chcę zrobić do 14 dnia życia Dzidziusia - a tak to nie wiem czy ktoś zdąży ze tak powiem zrobić prezent

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dwo h pierwszych nie widzialam, reszte tak. Ale i tak nie ma ich na zalukaj ani cda....
    A widziałaś "Tysiąc słów" ? Jeżeli nie to polecam, można się pośmiać, daje też do myślenia, na prawdę bardzo fajny i lekki film http://www.cda.pl/video/8734851

jejku nie mogę się od czekolady odczepić!!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    eja ja oglądam na kinoman.tv !! ))) wszystkie są hihi
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    jaaaacie ja to też bym coś weselnego zjadła.. mmm rosołek ale tu sie zadne wesele nie szykuje.. chyba moje najpredzej :P albo chrzciny maleństwa, bo tam gdzie chcemy robic jest taaaaakie pyszne jedzonko :P
    Mmmmm rosołek
    Jak będę gotować to możesz wpaść do mnie ale to chyba dopiero za tydzień
    Ponoć robię bardzo dobry - mąż zawsze chwali i mówi że lepszy niż u mamy

O mnie
    Dziewczyny ja wymyśliłam że zrobię sobie kilka zdjęć sama najpierw Było to jakieś 2 tygodnie temu
    Oczywiście na początku kadr był gdzie indziej a ja gdzie indziej bo źle ustawiałam statyw.
    Wkurzałam się, ale później jak poddałam obróbce (zrobiłam je w takim ciemniejszym stylu) to naprawdę wyszły spoko
    Na prostych funkcjach aparatu można zrobić z siebie Cindy Crawford nawet z brzuszkiem :P
    Jedynie fryzura była chyba nieodpowiednia bo hm.... stwierdziłam że chce mieć takie naturalne loki, ale nie wiem co ja sobie myślałam, bo mi się naturalnie włosy nie kręcą więc lekkie siano wyszło Haha
    Nad profesjonalną sesją się jeszcze zastanawiam.

O mnie
    Jeśli chodzi o filmy to ja polecam też Wiek Adalaine ale równie Whipplash. Ten drugi jest trochę muzyczny, ale na filmweb ma notę 8,2. Na początku nie do końca chciałam go zobaczyć bo jakoś tak ostatnio mnie dramaty i romanse kręciły, ale naprawdę jest warty zobaczenia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta

jejku nie mogę się od czekolady odczepić!!
    a ja zjadłam wszystkie pieguski z czekoladą, poprawiłam pomidorkiem z cebulką i na dokładkę parówką zapiekaną z serem sama nie wierzę w to co piszę, tosz to misz masz

P.S. piękny albumik, a jeszcze piękniejsza Para Młoda!

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    U mnie tez juz po porządkach. Dla chłopców nawet miejsce w szafie zrobiliśmy. Teraz tylko kupic wyprawkę. Zastanawiam sie jak to zrobić jak od czasu powrotu do domu wyszłam najdalej do sklepu po drugiej stronie ulicy.

Dziewczyny a zwłaszcza te z bliźniakami, tez macie takie wielkie brzuchy? Wyglądam jakbym była w 9msc. Czuje sie wielka i ociężała. Niedługo sie turlać będę
    nie przejmuj sie moje dwie krolewny tez mnie rozwalaja na boki i tez si czuje jak chodzaca beka ale to nic jak pomysle ze juz niedlugo beda z nami to jest super....strasznie mnie meczy wszystko i az sie boje co bedzie dalej

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Zmotywowałyście mnie na maksa. Dzisiaj zrobiłam pierwszą w życiu tartę z jabłkami. Jeszcze nie próbowaliśmy, mam nadzieję że nie potruję rodziny Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	804679_1071017506265862_1194633685_n.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	88.8 KB
ID:	91032

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów