Strona 1332 z 10041
Pokaż wyniki od 13,311 do 13,320 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    ojć burczy mi w brzuszku! zjadłabym już coś weselnego
    jaaaacie ja to też bym coś weselnego zjadła.. mmm rosołek ale tu sie zadne wesele nie szykuje.. chyba moje najpredzej :P albo chrzciny maleństwa, bo tam gdzie chcemy robic jest taaaaakie pyszne jedzonko :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Jeeejuuu Dziewczyny jakie Wy tu smaki robicie! Rogaliki zjadłabym wszystkie, a później popiła sokiem z maszyny Weroniki albo nawet tym Patrycji z nowego sprzętu!

Boroowa tak myślałam, że to Ty o zdjęciach pisałaś, tylko nie chciałam strzelić jakbym się myliła
    Muszę się pochwalić, że ZROBIŁAM !! Kręgosłup mi siada od kilkugodzinnego siedzenia na podłodze, ale jestem mega zadowolona, że w końcu udało mi się za to zabrać Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8897.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	96.4 KB
ID:	91028Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8896.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	91.1 KB
ID:	91029
    To teraz uda mi się może jeszcze jakoś zmobilizować i nadrobić zaległości z jakiś hmm... 8 lat Ale już się nie będę bawić we wklejanie, tylko kupię albumy z kieszonkami.

Tak ciągle mi chodzi po głowie te sesja ciążowa o której mówicie... I zanim zaszłam w ciąże to byłam pewna, że się na taką wybiorę. A teraz zastanawiam się, czy nie odpuścić ciążowej na rzecz noworodkowej, żeby nasza Kruszynka była już z nami i wtedy uchwycić te najpiękniejsze chwile

Jegobaba- śliczne to łóżeczko, takie też rozważam

Kurczę ale przygody z tymi samochodami, Dziewczyny uważać na siebie!!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Boziuuuu w końcu nadrobione.
    Kurde miałyście z tymi autami takie ekscesy w tym tyg, że i my prawie dzisiaj mieliśmy wypadek. Dobrze, że nic nie jechało z naprzeciwka bo wtedy wy[adek byłby na pewno. Otóż jedziemy sobie przepisowo oczywiście 50 główną drogą, i z prawej strony jest droga też no ii stał sobie tam koleś i czekał i jak byliśmy jakieś 20m chyba to on ruszył, żeby skręcic w lewo!!! No co za pajac, mój od razu ostro w lewo odbił bo by dowalił jak nic.. tak jak mowie, jakby jechalo cos z naprzeciwka to albo czołówka murowana albo jakby zahamował to ten koleś by do nas dowalił... serce mi biło jak szalone, aż mi sie płakać chciało... jedzie kurde czlowiek przepisowo spokojnie drogą pierszeństwa, koles stal i nagle ruszył.. po prostu niektórzy powinni mieć zakaz prowadzenia..

Z innych spraw, pisałyście o tym śluzie. U mnie wręcz przeciwnie, troszke lepiej jak wczesniej, bo byla sahara ale i tak wspomagac sie musimy przy tenterenten :PP

Rogaliki!!!!! Mniaaaami pysznie wyglądają! I na pewno tak smakują :P Ja kupiłam te jabłka i tą tarte bede chyba robić dziś. Ale najpierw nastawie W KOŃCU ciuszki małego, booo zaopatrzyliśmy się w suszareeee haha :P także moge zrobić masówke

Pomarańczki! Ja wlasnie od tygodnia mam smaka na nie i juz je nawet 3 dni chyba kupione mam! A dzisiaj za 8zł zakupiłam ten najzwyklejszy sprzęcior do wyiskania i zaraz sobie zrobie hihi. Bo tą wyciskarke soków to sobie chce tam kiedyś sprawić, teściowa ma wlasnie taka za ponad 700zł chyba.. i soki lepsze jak kubusiowe ;p no, ale ja na razie sobie na taki wydatek nie moge pozwolić na razie sie zadowole tym za 8zł haha.
    jak będziesz chciała kupić sprzęt to polecam wyciskarkę z Omegi wydatek ponad 1.500 zł, ale soki niesamowicie smaczne no i wyciskają soki z pietruszki i innych "małowilgotnych" warzyw

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Zrob sesje i taka i taka

U mnie dziewuszki juz umyte i pachnace. Dzis piatek wiec maja seans filmu familijnego ja mialam prasowac ale zasnelam wiec biore sie teraz za machanie zelazkiem.

Co do sluzu to u mnie sucho

Jutro tez zrobie tarte z jablkami i beza..

Poleccie jakis film na wieczor

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Zrob sesje i taka i taka

U mnie dziewuszki juz umyte i pachnace. Dzis piatek wiec maja seans filmu familijnego ja mialam prasowac ale zasnelam wiec biore sie teraz za machanie zelazkiem.

Co do sluzu to u mnie sucho

Jutro tez zrobie tarte z jablkami i beza..

Poleccie jakis film na wieczor
    Zrobiłabym tylko kurcze, najtańsze u nas to 200 zł za 10 zdjęć, więc trochę mnie to przeraża

Na jaki film masz ochotę?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Jeeejuuu Dziewczyny jakie Wy tu smaki robicie! Rogaliki zjadłabym wszystkie, a później popiła sokiem z maszyny Weroniki albo nawet tym Patrycji z nowego sprzętu!

Boroowa tak myślałam, że to Ty o zdjęciach pisałaś, tylko nie chciałam strzelić jakbym się myliła
    Muszę się pochwalić, że ZROBIŁAM !! Kręgosłup mi siada od kilkugodzinnego siedzenia na podłodze, ale jestem mega zadowolona, że w końcu udało mi się za to zabrać Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8897.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	96.4 KB
ID:	91028Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8896.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	91.1 KB
ID:	91029
    To teraz uda mi się może jeszcze jakoś zmobilizować i nadrobić zaległości z jakiś hmm... 8 lat Ale już się nie będę bawić we wklejanie, tylko kupię albumy z kieszonkami.

Tak ciągle mi chodzi po głowie te sesja ciążowa o której mówicie... I zanim zaszłam w ciąże to byłam pewna, że się na taką wybiorę. A teraz zastanawiam się, czy nie odpuścić ciążowej na rzecz noworodkowej, żeby nasza Kruszynka była już z nami i wtedy uchwycić te najpiękniejsze chwile

Jegobaba- śliczne to łóżeczko, takie też rozważam

Kurczę ale przygody z tymi samochodami, Dziewczyny uważać na siebie!!
    O jaki piekny albumpracy wymagalo ale za to jaki efekt

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Zrobiłabym tylko kurcze, najtańsze u nas to 200 zł za 10 zdjęć, więc trochę mnie to przeraża

Na jaki film masz ochotę?
    Obojetnie byle nie horror

Zrob ciazowa, noworodkowa mozez zrobic w ramach prezentu od kogos. Zamiast przynosic zabawki ito mozesz podpowiedziec pomysl ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Nati na co masz ochote hihi? z takich przyjemnych z humorkiem i romansikiem małym to polecam Randka z królową a z takich ogolnie babskich to : Zdala od zgiełku; Wiek Adaline (!); Love Rosie (!!!); Najdłuższa podróż z komedii polecam Agentka :P a z takich po prostu dobrych polecam Klucz do wieczności. Podaje 2015 filmy co obejzalam ostatnio i mi sie spodoobaly :P

O mnie
    no i album piękny!! ja jak na razie kupilam zwykly w biedronce i powkladalam tam co miałam hehe

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Nati na co masz ochote hihi? z takich przyjemnych z humorkiem i romansikiem małym to polecam Randka z królową a z takich ogolnie babskich to : Zdala od zgiełku; Wiek Adaline (!); Love Rosie (!!!); Najdłuższa podróż z komedii polecam Agentka :P a z takich po prostu dobrych polecam Klucz do wieczności. Podaje 2015 filmy co obejzalam ostatnio i mi sie spodoobaly :P
    przy okazji ja też podziękuję za listę! na pewno skorzystam i obejrzę sobie, bo żadnego z powyższych nie widziałam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów