Strona 1329 z 10044
Pokaż wyniki od 13,281 do 13,290 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a mi się jeszcze nie sniła raz tylko mi sie juz 2 letnia coreczka sniła haha
    Aż sie boję co to ma oznaczać

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Natalka teraz przyszła mi ochota na sok ze świeżych pomarańczy mmmmmm
    Sokowirówkę mam więc tylko owoce kupię
    za mną wczoraj chodziło pomarańczko muszę sobie kupić

Cześć Mamusie

madlen rogaliki takie piekne, że wsiadam w samochod i jade do Ciebie!!! zjadłabym wszystkie

booorowka z odpieluchowaniem nie pomoge bo jeszcze nie mam dzieci, z doswiadczenia mojej siostry to chłopcom zajmuje to troche wiecej czasu niż dziewczynkom i jest trudniej. moj siostrzeniec ma 2,5 roku i nadal w pieluszce. nie ma mowy o nocniku. trzymam kciuki za Was i nic na sile bo sie chlopak zablokuje

pisałyscie o maściach do pupy, nam na szkole rodzenia mówili, że po każdej zmianie pieluszki trzeba posmarowac pupe maścia natluszczajaca linomag lub bepanthen. jesli chodzi o sudocrem to jest to typowa masc wysuszajaca na oparzenia i ja kazali stosowac dopiero jak sie odparzenie pojawi. w zadnym wypadku przy codzienej pielegnacji. takie informacje mam

my wybralismy lozezko z szuflada z tego wzgledu, ze mamy niezbyt duzy metraz i kazda szuflada jest na wage złota co do matraca to mamy kokos-pianka-kokos, taki nam poradzili w sklepie, gdzie kupowalismy.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Tego nawet nie muszę mówić bo już widać porządnie
    Ale Ty kobieto jestes ladna !!!!!!!!!!!

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    wiem, że chłopcy niby poźniej ( to mój drugi ) , córa miała 19 miesięcy jak sobie kazała pieluchę zdjąć i żadnej wpadki potem a chłopaki później, ale mam wrażenie że mały wogóle nie kuma o co tu chodzi ... nie wiem może taki dzień ponury i się zdołowałam dodatkowo..

a co do pupy to ja nigdy nie smarowałam bepantenem, a linomagiem córe czasami, bo wrażliwszy tyłek miała, ale na pewno nie po kazdej zmianie pieluchy .. sudocrem często dla Franka, bo mu się odparzały pachwinki. To widać po skórze które dziecko faktycznie trzeba smarować, a które zupełnie tego nie potrzebuje

o zdjęciach ja pisałam
    też wywołuję na bieżąco tzn. tak co pół roku hurtem, przez internet 18gr / zdjęcie zaczęłam wklejać do albumów jak się pierwszy synek urodził i teraz mamy już tych albumów mnóstwo właśnie wywołałam tegoroczne wakacje wiadomo że wakacyjnych zdjęć najwięcej - a my zawsze tyle miejsc odwiedzimy, bo jakoś tak lubimy objazdowe wakacje z namiotem, że potem wywołuję z 700 zdjęć ( a to i tak wybrane z 2000 ) i teraz muszę to powklejać
    ciekawe co w przyszłym roku z wakacjami , bo z maluszkiem kolejnym trzeba będzie się zapakować

O mnie
    Dziewczyny a u Was tez w ciąży jest zwiększona ilość śluzu? No u mnie to parę wkładek higienicznych dziennie idzie...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    wiem, że chłopcy niby poźniej ( to mój drugi ) , córa miała 19 miesięcy jak sobie kazała pieluchę zdjąć i żadnej wpadki potem a chłopaki później, ale mam wrażenie że mały wogóle nie kuma o co tu chodzi ... nie wiem może taki dzień ponury i się zdołowałam dodatkowo..

a co do pupy to ja nigdy nie smarowałam bepantenem, a linomagiem córe czasami, bo wrażliwszy tyłek miała, ale na pewno nie po kazdej zmianie pieluchy .. sudocrem często dla Franka, bo mu się odparzały pachwinki. To widać po skórze które dziecko faktycznie trzeba smarować, a które zupełnie tego nie potrzebuje

o zdjęciach ja pisałam
    też wywołuję na bieżąco tzn. tak co pół roku hurtem, przez internet 18gr / zdjęcie zaczęłam wklejać do albumów jak się pierwszy synek urodził i teraz mamy już tych albumów mnóstwo właśnie wywołałam tegoroczne wakacje wiadomo że wakacyjnych zdjęć najwięcej - a my zawsze tyle miejsc odwiedzimy, bo jakoś tak lubimy objazdowe wakacje z namiotem, że potem wywołuję z 700 zdjęć ( a to i tak wybrane z 2000 ) i teraz muszę to powklejać
    ciekawe co w przyszłym roku z wakacjami , bo z maluszkiem kolejnym trzeba będzie się zapakować
    Ja bym musiała poszukać jakiegoś albumiku małego na zdjęcia z usg żeby wszystkie pokolei wklejac :-) ale jak na razie widzę albumy dla dzieci jak idzie postęp w rozwoju na zasadzie pierwsze słowo, pierwsze kroki itp.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ale Ty kobieto jestes ladna !!!!!!!!!!!
    Dziękuję :*
    Choć ostatnio czuję się z tym brzuszkiem grubo i widzę tylko swoje defekty.
    Dziś rano od razu się pomalowałam, stwierdziłam, że chociaż tym sobie humor poprawię

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dziewczyny a u Was tez w ciąży jest zwiększona ilość śluzu? No u mnie to parę wkładek higienicznych dziennie idzie...
    Mam to samo, wkurza mnie to strasznie, ale bez tych wkładek majtki całe mokre ..... :/
    Cieszyłam się że okresu nie mam a teraz i tak ciągle noszę wkładki :/

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hello dziewczyny ja w pracy juz dzis pochmurno ale bardzo cieplo... piszecie ze macie problem ze spaniem, ja nie mam jak sie poloze wieczorem tak budze sie rano..zdarzylo sie moze ze dwa razy taka bezsenna nos a pozatym to nawet na siku nie wstaje czasem z jeden raz..no ale ja pracuje nie klade sie w ciagu dnia moze dlatego...zdjecia wywoluje nie wszystkie ale wazniejsze zdarzenia bobjak bym chciala wszystkie wywolac to by mi braklo miejsca na albumynie wiem co z tej apteki wy tak kupujecie hm ja mam krpoleki no noska , do oczka i tyle .Do pepuszka dala mi polozna kartonik tych gazikow to mysle ze starczy, masc do pupy mam z tej samej firmy co reszta, majtek siatkowych pewnie nie ma a i tak wole bawelniane..takze poki co z apteki nie korzystalam
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 23-10-15 o 14:34

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów