Strona 1322 z 10092
Pokaż wyniki od 13,211 do 13,220 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    ulala wskoczyłam w 29 tydzień hihi może jakieś zdjątko strzele domkowi maluszka. co ja mówie. Chawirze czy tam willi haha toć to basiczek wielki już
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    ja do pupy uzywalam bepanthen i czasami linomag - generalnie polecam bepanthen
    o tym kremie robionym slyszalam - to chyba pediatra wypisuje recepte

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Cześć Kobietki! Ja dzisiaj miałam w nocy jakieś dwie godziny bezsenności, ale rano spałam jak zabita - ledwo wstałam na śniadanie Mi od jakichś dwóch tygodni w nocy śnią się niestworzone rzeczy! Można porównać niektóre do science fiction albo jakieś magiczne koszmary ale koleżanka z pracy miała podobnie w ostatnim trymestrze! Najśmieszniejsze jest to, że mój Pan Poślubiony przechodzi syndrom wysiadywania jajka i ma takie koszmary jak ja, zgagę, dostaje niespodziewanej czkawki itp. Śmiać mi się z niego chce, ale przynajmniej nie przechodzę ciąży sama Plan na dzisiaj to umiarkowany odpoczynek wczoraj ogarnęliśmy mieszkanko, może umyję okna w sypialniach, a po południu zrobię karpatkę, bo tylko ona mi wychodzi.... Co do porodu to oglądam porody na ipli i na youtubie razem z Panem Poślubionym żeby wiedział, że to nie przypomina porodu z holywoodzkich produkcji Cieszę się, że jest uświadomiony, jaki to ból i cierpienie i mimo, że jeszcze nie rodziłam to widzę w jego oczach podziw A porodu nie boję się, przetrwam każdy ból i wszystko byle maleństwo było zdrowe. Jedyne czego się boję, to komplikacji... Nasze mamy, babcie, prababcie i kobiety w średniowieczu rodziły, a my nie damy rady? w końcu jesteśmy kobietami. Najsilniejsze organizmy na ziemi

Martucha 86 ja również czekam na szybę do kuchni zamówiłaś jednolitą czy z jakimś motywem? dzwoniłam do mojego stolarza i szafa, garderoba i szyba już czekają gotowe, ale jego ekipa nie ma czasu na montowanie tyle zamówień, więc muszę czekać do następnego tygodnia:/ grrr. póki mi tego nie zrobią nie przeniosę rzeczy z szafy "dzidziusiowej" do naszej garderoby :/ a tak to wszystko po kolei bym mogła porządkować, no ale cóż! nic się nie poradzi, trzeba czekać.

zamawiałyście może jakieś rzeczy z apteki internetowej? bo chcę dzisiaj złożyć zamówienie na aptekagemini.pl - moje koleżanki tam się zaopatrywały, ale może Wy macie jakąś inną do polecenia? życzę miłego dnia Mamuśki
    Ja zamówiłam z motywem. Na białym tle kolorowe mazaje:-) właśnie panowie wnoszą ją pieszo na 10 piętro :-P jest dość długa i do windy nie weszła:-P a Ty jaką?!?
    Jeśli chodzi o aptekę to ja zamawialam w doz.pl i odbieram osobiście.
    A krem do pupy chciałam kupić Linomag taki dla dzieci , chyba żółty słoiczek z różowa nakrętka, a w kryzysowych sytuacjach sudocrem.

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Kaktusowo polecam tartę:

http://mojacalabria.com/przepisy-kul...rta-z-jablkami

W przepisie jest 1/2 kostki masła ja daję 3/4 albo 1 żółtko więcej. Dodatkowo przesmażam jabłka na patelni żeby były miękkie. Zamiast plasterków ciasta z części przeznaczonej na górę robię kruszonkę (dodaję po wyjęciu z lodówki trochę mąki i siekam nożem . Mam wtedy pewność że ciasta na górę nie zabraknie.

Ale tarta jest przepyszna i w sam raz na taką pogodę. Chyba wybiorę się na miasto po jabłka i upiekę. Narobiłam sobie smaka

A mnie też męczą okropnie głupie sny :/ Nie wspomnę o budzeniu się w nocy na siku. Nad ranem, od piątej już nie wiem jak się ułożyć bo biodra bolą jak cholera.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Kaktusowo;2726618]

co do apteki to ja nie zamawiałam jeszcze nigdy nic, ale apteke mam 3 kroki od siebie także chyba nie ma potrzeby

Ja mam kilka aptek pod nosem, w tym aptekę, w której farmaceutą jest siostra mojego Pana Poślubionego, ale np. w aptekagemini witamina c - olimp gold kosztuje 14 zł, a w aptece mojej bratowej - po specjalnej zniżce oczywiście - 20 zł więc jak zamówię 7 opakowań, plus inne witaminki i artykuły higieniczne do porodu i po porodzie to paczkę oryginalnych pampersów nr 1 mam w tej aptece internetowej za darmo a i mają bardzo dobre ceny tetrowych pieluszek hihi

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    ja do pupy uzywalam bepanthen i czasami linomag - generalnie polecam bepanthen
    o tym kremie robionym slyszalam - to chyba pediatra wypisuje recepte
    ja też już się zaopatrzyłam w bepanthen, a krem przyszła chrzestna - farmaceutka powiedziała, że zrobi specjalnie jeśli będzie trzeba

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Ja zamówiłam z motywem. Na białym tle kolorowe mazaje:-) właśnie panowie wnoszą ją pieszo na 10 piętro :-P jest dość długa i do windy nie weszła:-P a Ty jaką?!?
    Jeśli chodzi o aptekę to ja zamawialam w doz.pl i odbieram osobiście.
    A krem do pupy chciałam kupić Linomag taki dla dzieci , chyba żółty słoiczek z różowa nakrętka, a w kryzysowych sytuacjach sudocrem.
    To śliczną zamówiłaś! Też mi się takie podobały z motywami, ale chyba do całości u nas by nie pasowało i zamówiłam jednolitą w gołębim kolorze Strasznie mi się podobają te panele szklane - koleżanki z pracy mają i mówią, że szybko się je czyści - nie to co płytki i zatłuszczone fugi też się zastanawiałam nad doz.pl ale kilka rzeczy, które mnie interesują są droższe - w tym wspomniana witamina c ;p
    chyba tylko z doz.pl zamówię nakładki z medeli, bo są tańsze i odbiorę je sama, bo do apteki spacerkiem mam 10 minutek a reszta w tamtej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Cześć Kobietki! Ja dzisiaj miałam w nocy jakieś dwie godziny bezsenności, ale rano spałam jak zabita - ledwo wstałam na śniadanie Mi od jakichś dwóch tygodni w nocy śnią się niestworzone rzeczy! Można porównać niektóre do science fiction albo jakieś magiczne koszmary ale koleżanka z pracy miała podobnie w ostatnim trymestrze! Najśmieszniejsze jest to, że mój Pan Poślubiony przechodzi syndrom wysiadywania jajka i ma takie koszmary jak ja, zgagę, dostaje niespodziewanej czkawki itp. Śmiać mi się z niego chce, ale przynajmniej nie przechodzę ciąży sama Plan na dzisiaj to umiarkowany odpoczynek wczoraj ogarnęliśmy mieszkanko, może umyję okna w sypialniach, a po południu zrobię karpatkę, bo tylko ona mi wychodzi.... Co do porodu to oglądam porody na ipli i na youtubie razem z Panem Poślubionym żeby wiedział, że to nie przypomina porodu z holywoodzkich produkcji Cieszę się, że jest uświadomiony, jaki to ból i cierpienie i mimo, że jeszcze nie rodziłam to widzę w jego oczach podziw A porodu nie boję się, przetrwam każdy ból i wszystko byle maleństwo było zdrowe. Jedyne czego się boję, to komplikacji... Nasze mamy, babcie, prababcie i kobiety w średniowieczu rodziły, a my nie damy rady? w końcu jesteśmy kobietami. Najsilniejsze organizmy na ziemi

Martucha 86 ja również czekam na szybę do kuchni zamówiłaś jednolitą czy z jakimś motywem? dzwoniłam do mojego stolarza i szafa, garderoba i szyba już czekają gotowe, ale jego ekipa nie ma czasu na montowanie tyle zamówień, więc muszę czekać do następnego tygodnia:/ grrr. póki mi tego nie zrobią nie przeniosę rzeczy z szafy "dzidziusiowej" do naszej garderoby :/ a tak to wszystko po kolei bym mogła porządkować, no ale cóż! nic się nie poradzi, trzeba czekać.

zamawiałyście może jakieś rzeczy z apteki internetowej? bo chcę dzisiaj złożyć zamówienie na aptekagemini.pl - moje koleżanki tam się zaopatrywały, ale może Wy macie jakąś inną do polecenia? życzę miłego dnia Mamuśki
    z tej apteki kupuję juz od długiego czasu i polecam !!! ceny rewelacja, czasem jak mają dużo zamówień to z 5 dni się czeka na przesyłkę, ale warto leki 2x tańsze niż w zwykłej aptece

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    z tej apteki kupuję juz od długiego czasu i polecam !!! ceny rewelacja, czasem jak mają dużo zamówień to z 5 dni się czeka na przesyłkę, ale warto leki 2x tańsze niż w zwykłej aptece
    kurcze jak tak mowicie to tez sprawdzę. wczoraj w aptece zostawilam 100 zl.. a mam tylko syrop 2x krople i maść z wit. A co kosztuje 4zl heh. aa i maść końską jeszcze. i za co tyle kasy ja sie pytam. za co..
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    już tyle razy słyszałam o tych aptekach internetowych od koleżanek, ale jakoś nie byłam przekonana, ale jak sobie poprzeliczałam ceny kilku rzeczy to naprawdę nie opłaca się w zwykłej aptece przepłacać majtki poporodowe też tańsze niż gdziekolwiek indziej szukałam stacjonarnie, podkłady, tetra i witaminy super sprawa. A 5 dni to i tak super! Nie ma co narzekać

aa właśnie sobie przypomniałam, że mojej koleżance na paznokcie pomagały tylko witaminy z kolagry - nie pamiętam dokładnie jak się nazywały - ale wiem, ze kupowała je za kilka złotych, a w superpharmie były za ponad 15 zł
    Ostatnio edytowane przez Whatz ; 23-10-15 o 09:16

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów