Strona 1321 z 10041
Pokaż wyniki od 13,201 do 13,210 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Dziewczyny czy któraś z Was robiła glukoze odpłatnie? Jeśli tak, to jaki to koszt?
    Bo mój lekarz wy pisał mi skierowanie Ale w tej przychodni której jestem nie mają ze sobą umowy...:/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    no i jest po 2:00 chyba zacznę odliczać godziny do rana i przy okazji spałaszuje wszystko z lodówki
    współczuję:/ ja też mam ostatnio problemy ze snem:/ usnąć usnę ale wstaję o 3-4 tak jak dziś:/

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Dziewczyny czy któraś z Was robiła glukoze odpłatnie? Jeśli tak, to jaki to koszt?
    Bo mój lekarz wy pisał mi skierowanie Ale w tej przychodni której jestem nie mają ze sobą umowy...:/
    Ja w Radomiu płaciłam około 20 zł

Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Data
    11-01-2016
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Ja w Radomiu płaciłam około 20 zł
    Ok. Dziękuję bardzo. No to czekam az mi dadzą do wypicia dużo mamusiek dzis

O mnie
    Cześć dziewczynki!
    ja już daaawno nie śpię:/ i w ogóle dziś mnie wszystko boli:/ brzuch, plecy, żebra grrr... a teraz czekam na Panów montażystów. Nareszcie przyjdzie moja szyba do kuchni i lustro do łazienki. No ale naczekałam się:/ niby czas realizacji 2 tygodni a czekałam 5:/ super! :/ no i dzisiaj mam w planach posprzątać już mieszkanko żeby już mieć święty spokój.
    Ale narobiłyście mi smaka tą szarlotką aż mi się zachciało takiej na ciepło z lodami <mniam> Może jutro zrobię bo dziś nie dam rady.
    Miłego dnia !

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Ok. Dziękuję bardzo. No to czekam az mi dadzą do wypicia dużo mamusiek dzis
    na zdrowie

Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Data
    11-01-2016
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    na zdrowie
    No i wypilam, nie było tak źle wypilam nawet bez cytryny, bo zanim pielęgniarka przyniosła mi nóż to wypite; ). Także teraz tylko czekać...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Joneczka ja też płaciłam ok 20 zł
    Szacunek za wypicie bez cytrynki
    Powodzenia!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cześć Kobietki! Ja dzisiaj miałam w nocy jakieś dwie godziny bezsenności, ale rano spałam jak zabita - ledwo wstałam na śniadanie Mi od jakichś dwóch tygodni w nocy śnią się niestworzone rzeczy! Można porównać niektóre do science fiction albo jakieś magiczne koszmary ale koleżanka z pracy miała podobnie w ostatnim trymestrze! Najśmieszniejsze jest to, że mój Pan Poślubiony przechodzi syndrom wysiadywania jajka i ma takie koszmary jak ja, zgagę, dostaje niespodziewanej czkawki itp. Śmiać mi się z niego chce, ale przynajmniej nie przechodzę ciąży sama Plan na dzisiaj to umiarkowany odpoczynek wczoraj ogarnęliśmy mieszkanko, może umyję okna w sypialniach, a po południu zrobię karpatkę, bo tylko ona mi wychodzi.... Co do porodu to oglądam porody na ipli i na youtubie razem z Panem Poślubionym żeby wiedział, że to nie przypomina porodu z holywoodzkich produkcji Cieszę się, że jest uświadomiony, jaki to ból i cierpienie i mimo, że jeszcze nie rodziłam to widzę w jego oczach podziw A porodu nie boję się, przetrwam każdy ból i wszystko byle maleństwo było zdrowe. Jedyne czego się boję, to komplikacji... Nasze mamy, babcie, prababcie i kobiety w średniowieczu rodziły, a my nie damy rady? w końcu jesteśmy kobietami. Najsilniejsze organizmy na ziemi

Martucha 86 ja również czekam na szybę do kuchni zamówiłaś jednolitą czy z jakimś motywem? dzwoniłam do mojego stolarza i szafa, garderoba i szyba już czekają gotowe, ale jego ekipa nie ma czasu na montowanie tyle zamówień, więc muszę czekać do następnego tygodnia:/ grrr. póki mi tego nie zrobią nie przeniosę rzeczy z szafy "dzidziusiowej" do naszej garderoby :/ a tak to wszystko po kolei bym mogła porządkować, no ale cóż! nic się nie poradzi, trzeba czekać.

zamawiałyście może jakieś rzeczy z apteki internetowej? bo chcę dzisiaj złożyć zamówienie na aptekagemini.pl - moje koleżanki tam się zaopatrywały, ale może Wy macie jakąś inną do polecenia? życzę miłego dnia Mamuśki

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Hello mamcie ja dzsiaj rano wstałam i jakoś tak sie zmartwiłam, bo brzuszek stał w miejcu, a zawsze sie maly wierci jak nie wiem ale moje zmartwienia przeszły w mig, maluszek za 3 min mnie o tym baaaaaaaardzo przekonał hehe już śniadanko zjedzone, wczoraj znalazlam siły w sobie i ten piec wymyłam z tego oleju hehe dzisiaj mam spokój. z obiadem też bo zapiekanka z wczoraj mój jeszcze śpi, o 10 bede go budzić to zje i jedziemy do teściów bo musi coś tam pomóc bo teścia kręgołup tak boli, że złamany w pół chodzi. Ale mamy bliziutko bo 2 minutki autem wiec co to za problem :P

Chciałabym dzisiaj 'zaszaleć' i jakieś ciacho zrobić dobre. Macie jakieś proste przepisy na coś dobrego? np z bananami, czy jabłkami. Tylko nie chce w stylu babka czy tam keks, tylko jakieś ładnie wyglądające hehe tylko proste bo ja siebie nie moge nawet nazwać początkującą z zasobem 3 przepisów : DDDD

co do apteki to ja nie zamawiałam jeszcze nigdy nic, ale apteke mam 3 kroki od siebie także chyba nie ma potrzeby

Dziewczyny a tak mnie zastanawiała jedna rzecz. Jaki krem będzecie używać do pupy? Będzie któraś używać ten 'robiony' w aptece? jak tak to na czym to polega, ide do mojego lekarza i od mi wypisuje jakąś recepte czy jak? bo słyszałam, że są nie dość, że najtańsze to i najlepsze :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów