Strona 1315 z 10066
Pokaż wyniki od 13,141 do 13,150 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja to się jeszcze zawsze pytam męża czy czuje jakąś różnice :-D żeby mieć pewność czy działa :-P
    Heheh w kazdej chwili cwiczenie wskazane

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Ja tez dzis po ciężkim dniu. Rano w laboratorium, jeszcze przed samym wejściem się przewróciłam i rozwaliłam sobie kolano :/ właśnie wróciłam od dentysty i zapłaciłam 250! I to nie koniec bo mam ząb do kanałowego leczenia który mi trochę naprawila ale po porodzie musze przyjść zrobić go na fest. O ile do porodu się nie pogorszy. Kurcze, już dawno nie miałam problemów z zębami a tu kanałowe! W domu tez wszędzie widzę syf ale siły brak. Jeszcze mała chyba uciska mnie na żołądek i wątrobę bo coś mnie pobolewa. Czuje się jak staruszka
    Dobrze ze tylko kolano uszkodzilas moja koleznka.jak upadla kiedys to bala sie o kolano i jak rabla to brode zdarla i zeba uszkodzila..takze uwaga na zeby i brody

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    tak w ogole to hejka babki! hehe. ja też dzisiaj dziwny dzień. Ale owocny, po zaczął się super deserkiem ( i tak chyba zaczne praktykować bo jeszcze wtedy nic nie boli haha ) potem pojechaliśmy i kupiliśmy stół i krzesła do kuchni, jupi. wróciliśm to zrobiłam zapiekanke prostą z kurczaka ryzu etc i jutro bedzie to samo haha wiec obiad jutro z glowy. ale.. wlasnie jest to male ale. nie chce mi sie juz nic robić. troche dzisiaj piec popryskałam bo mi strzelała pierś ale jutro umyje bo dzisiaj mi sie zwyczajnie nie chce robić NIC. no więc leże i pisze

co do poznania naszych chłopów. ja swojego poznałam w klasie na początku się nie lubiliśmy za bardzo, znaczy pzegadywaliśmy, o! i potem się śmieje, że był moją nagrodą pocieszenia w ping ponga.. haha bo z takim kolegą grałam i zawsze o czekolady i wygrywałam i poem on wymyślił, że dobra, jak on wygra to ja zapraszam Damiana (mojego) na randewu bo jakiś tam festyn akurat miał być w weekkend w naszej wiosce, a jak ja wygram to on miał coś tam chyba pocałować kogos haha, jak w podstawowce. no i... przegrałam! wszyscy mowia, ze niby specjalnie hehe. no i tak juz jestesmy razem 5 lat :P
    Oczywście potrafi mnie wkurzyć jak nikt, i też tak ma, ze ja dalej wkurzona czy smutno czy cos a on zaraz normalnie do mnie mowi, tez mnie to wkurza, ale sama juz przybralam ta taktyke i jest super
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    haaa i kupiłam dzisiaj miodzik z pasieki wiec moge robic mleko z czosnkiem hehe i kupilam te kropelki co Rolcia polecała zaraz je wypróbuje
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    A ja poszlam do sklepu matko tak cieplo.ze musialam sweterk sciagnac i w krotkim rekawku smigac...kupilam sobie buty ,spodnie po ciazy hehe(mysle ze wejde w stary numer) dwie bluzeczki tez na zas i torbe na Amelkowe rzeczy jak bedziemy gdzies jezdzic

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    haaa i kupiłam dzisiaj miodzik z pasieki wiec moge robic mleko z czosnkiem hehe i kupilam te kropelki co Rolcia polecała zaraz je wypróbuje
    Mowilam ze deserki z rana najlepsze

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Mowilam ze deserki z rana najlepsze
    Gdyby z rana jeszcze był czas na te deserki :-) Verka, ale masz fajnie, że tak ciepło :-(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Gdyby z rana jeszcze był czas na te deserki :-) Verka, ale masz fajnie, że tak ciepło :-(
    Nie martw sie bo i do mnie przyjdzie szaruga chociaz poki co nadal cieplo zapowiadaja i pewnie ominiemy jesien i nastapi zima!

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Dobrze ze tylko kolano uszkodzilas moja koleznka.jak upadla kiedys to bala sie o kolano i jak rabla to brode zdarla i zeba uszkodzila..takze uwaga na zeby i brody
    Kij z broda ja brzuch chroniłam! Ale na szczęście Kornelka dziś kopie na całego

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    O a Pati ma już stół do deserków

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów