Strona 1314 z 10091
Pokaż wyniki od 13,131 do 13,140 z 100909

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Padam.. Tego domu nie da sie wysprzatac... A mi sie tak mazy kazdy zakamarek miec poukladany... 3 wory poszly dzis do kosza a bedzie tego znacznie wiecej... Musialam dokupic 3 suszarke na pranie bo za wolno schnie... Jeszcze godzina. Klade dzieci spac i sama ide do lozka. Ale i tak sie cuesze ze dzien mi nie uciekl...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Padam.. Tego domu nie da sie wysprzatac... A mi sie tak mazy kazdy zakamarek miec poukladany... 3 wory poszly dzis do kosza a bedzie tego znacznie wiecej... Musialam dokupic 3 suszarke na pranie bo za wolno schnie... Jeszcze godzina. Klade dzieci spac i sama ide do lozka. Ale i tak sie cuesze ze dzien mi nie uciekl...
    A u mnie dopiero 11 hehe take przedemna caly dzien jeszcze

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Nadrobiłam lekturę... ale mi dziś dzień zleciał...

Rano wstałam zaniosłam kawę na budowe i pojechałam do gin... okazało sie ze mam jakies bakteriew moczu i muszę brać antybiotyk przez tydzień...;/ Później badanie moczu mam zrobić... później mam wizytę i ma mi pobrać jakiś wymaz potrzebny do porodu który mam do szpitala zawieźć.... umówić się na kolejne usg i badanie krwi.... kolejna wizyta i tak w kółko... później zjedłam obiad byłam wykupić leki i ogarnełam dom przyjechała znajoma na kawę i tak mi zleciał dzień a teraz byłam dać psom jeść<chociaż to męża obowiązek> ale jego nie ma i nie wiem o której wróci więc poszłam ja... ehhh a co do denerwowania to mój też mnie lubi wkurzać !

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    jak sie cwiczy miesnie? niektorzy tlumacza to tak ze jakby ci sie chcialo siku a ty wstrzymujesz
    na szkole rodzenia nam polozna mowila ze ona np zaleca ze jak sie robi siku to probowac zatrzymac - puscic - zatrzymac - puscic - ale moim zdaniem przy robieniu siku to lepiej nie cwiczyc
    moja babka od cwiczen w ciazy zaleca 60 razy dziennie po 1 sek - zacisnac miesnie - puscic
    ona tez nam kaze robic cwiczenia zeby zacisnac miesnie kegla, spiac posladki - i puscic
    Z tego co wiem to nie wolno ćwiczyć tych mięśni podczas siusiania. Można sobie raz czy dwa sprawdzić jakie mięśnie wtedy działają i dalej ćwiczyć juz "na sucho". I te mięśnie to najlepiej do końca życia ćwiczyć.

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Z tego co wiem to nie wolno ćwiczyć tych mięśni podczas siusiania. Można sobie raz czy dwa sprawdzić jakie mięśnie wtedy działają i dalej ćwiczyć juz "na sucho". I te mięśnie to najlepiej do końca życia ćwiczyć.
    A w trakcie deserku można ćwiczyć? :-P

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Ja tez dzis po ciężkim dniu. Rano w laboratorium, jeszcze przed samym wejściem się przewróciłam i rozwaliłam sobie kolano :/ właśnie wróciłam od dentysty i zapłaciłam 250! I to nie koniec bo mam ząb do kanałowego leczenia który mi trochę naprawila ale po porodzie musze przyjść zrobić go na fest. O ile do porodu się nie pogorszy. Kurcze, już dawno nie miałam problemów z zębami a tu kanałowe! W domu tez wszędzie widzę syf ale siły brak. Jeszcze mała chyba uciska mnie na żołądek i wątrobę bo coś mnie pobolewa. Czuje się jak staruszka

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Hehe tego mi polozna nie mówiła

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    hihih widze ze nie tylko ja tak praktykuje hehe
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Ja tez dzis po ciężkim dniu. Rano w laboratorium, jeszcze przed samym wejściem się przewróciłam i rozwaliłam sobie kolano :/ właśnie wróciłam od dentysty i zapłaciłam 250! I to nie koniec bo mam ząb do kanałowego leczenia który mi trochę naprawila ale po porodzie musze przyjść zrobić go na fest. O ile do porodu się nie pogorszy. Kurcze, już dawno nie miałam problemów z zębami a tu kanałowe! W domu tez wszędzie widzę syf ale siły brak. Jeszcze mała chyba uciska mnie na żołądek i wątrobę bo coś mnie pobolewa. Czuje się jak staruszka
    Pogoda się pogarsza to i ciężarnym jest smutniej i ciężej na sercu. To też ma wpływ chyba..

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    hihih widze ze nie tylko ja tak praktykuje hehe
    Ja to się jeszcze zawsze pytam męża czy czuje jakąś różnice :-D żeby mieć pewność czy działa :-P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów