Strona 1310 z 10063
Pokaż wyniki od 13,091 do 13,100 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Natalka dziękuję za odpowiedź odnośnie karmienia, właśnie również takiego samego zdania jestem a strasznie mnie to drażniło jak teściowa nie kazała jeść szwagierce tego, tamtego bo mały płacze i mówiła zawsze "już coś zechlałaś" a mały miał taki urok, że po prostu sobie lubiał płakać, bo go przyzwyczaili na rękach nosić i tylko jak położyli to płacz.

Widzę, że w ten pochmurny dzień, dziewczynki ostro zabrałyście się za pranie i prasowanie, także i ja dołączę do grona, ale ściągnęłam firanki, już się piorą. Zasłonki zamówiłam sobie nowe, dziś ma być kurier także dokończę sobie salon już na perfect
    Obiadem przejmować się nie muszę, bo sąsiadką przyniosła wypieczone już gołąbki tylko sosik zrobić pozostało

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Te slodycze przy karmieniu to bardziej chodzi o figure mamy... Pisze o tym bo chec jest naprawde wielka, karmienie wysysa z nas energie... Z poczatku to zasypialam po karmieniu, jakby sily ze mnie w sekundzie uchodzily... Wtedy przychodzila chec na slodkie bo dawalo to od razu kopa no i za duzo slodkiego to tez tuczy maluszka, bo to kalorie...

Ja z mezem poznalam sie u mojego przyjaciela, jakas imprezka byla. Pierwszy raz go widzialam i od kolegi wzielam nr do niego i zaczelam pisac dla jaj ze przystojniaczek itd... Potem pohechalam na studia on cos pisal i dzwonil ake zero odpowiedzi z mojej strony. Jak wrocilam to znow byl u tego kumpka i zaprosil mnie na urodziny bo inny kumpel wygadal sie ze to ja bylam. I tak sie zaczelo... Po tyg widzenia sie zaczal u mnie zostawac na noc. Pojechal z nami ( z moja rodziba) dwa razy na wakacje od razu i tak juz zamieszkal u nas. Rodzice sie cieszyli ze maja nas na oku po 3 miesiac oswiadczyl mi sie. Po 13 miesiacach od zareczyn wzielismy slub a miesiac po zaszlam w ciaze taka nasza to historia.... On byl hip hopowcem i smial sie ze nigdy go w waskie ciuchy nie wsadze.. Po miesiacu chodzil juz jak modny elegancik nikt go na miescie ze znajomych nie rozpoznawal...

A na ta komunikacje malzenska ( mielismy powazny kryzys) sluchalismy rekolekcji, wykladow dla malzenstw JACKA PULIKOWSKIEGO, ktore glosi razem z zona.. Kapitalnie sie go slucha i tak trafnie wszystko ojresla odbosnie mezczyzny i kobiety ze szok. Od tamtego czasu nie ma problemow z nasza komunikacja i rozumieniem sie najwazniejsza zasada nie mizna obwiniac mezczyzny za to ze jest facetem i kobiety za to ze jest kobieta.. Pewne cechy mamy o nic tego nue zmieni. Grunt to zaakceptowac ten fakt ale polecam do posluchania wspilnie z mezem... Mozna sie przy tym niezle posmiac... Nas to bardzo zblizylo do siebie..

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    O Natalia szybko Wam poszło
    Jeśli chodzi o te budki PCK to podobno nawet ludzie sami z tego wyciągają worki, pewnie i właściciele lumpeksów.. u nas 2 razy do roku jada i zbierają z przed domu worki z ciuchami. Dla potrzebujących, domu samotnej matki itp ale tak naprawdę człowiek nie wie co się z tym potem dzieje

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Witam się z Wami po południu
    alez idziecie z tymi postami, dopiero co nadrobiłam!
    Natalia jak dobrze, ze wyszłyscie z tego wszystkiego całe i zdrowe! ja teraz sama jak jeżdzę autem, to mam jakąś panike w sobie, że przecież w brzuchu jest rownież Malutka i jakoś ostrozniej jeżdżę!
    U mnie dziś obiad spontan...pierś z kurczaka podsmażana z mieszaniną warzyw, do tego samorobny sos czerwony poł słodki, pól ostry hihi, dogotuje do tego makaron i będzie git! Ciasto bananowe własnie sie piecze, tak sobie myslę, że zrobię na nie polewe czekoladową, mam nadzieję, ze bedzie smakowac równie pysznie jak zachwalacie
    u nas też taka szarówa, że nic sie nie chce...mężuś jeszcze śpi. za 3 tyg beda wreszcie mebelki do pokoiku Ninki...ufff leci ten czas...moja siostra dziś się smiała, ze teraz jak juz mam 30 tydz, to z górki, ona dotrwała do 37 i Lara się urodziła, swoją drogą jestem ciekawa jak to będzie u mnie.
    Fajnie, że u Was wszystko ok po kolejnych wizytach, jak widać jest spora rozbieżność wagowa między maluszkami, mam nadzieje, ze moja do 4kg nie urośnie co do karmienia piersią, też się boje, że beda bolaly mnie sutki, bo mam wrazliwe, ale mam nadzieje, ze jakos sie da i tez zamierzam jesc wszystko!
    Jezeli chodzi o bujaczek, chciałabym taki z hustawka, ale mało który ma regulowane oparcie, a to wazne dla kregoslupa i tak wierce po tym internecie i sama nie wiem, co zamowic...porazka!
    zyczę milego dnia pomimo tej paskudnej jesiennej pogody!!! ściskam!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Junior Member
    kali

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-05-01 zobacz kalendarz
    Drogie przyszłe Mamusie , z przyjemnością dołączę bo pogaduszek jak mnie przyjmiecie, mój termin to 29 styczeń
    Teraz już siedze sobie w domku i się troszkę nudzę chociaż tak jestem zmeczona ostatnio że przewaznie odsypiam:0 też tak macie?

I chciałam Was spytać - bo kompletuję wreszcie wyprawkę- widziałyście tą promocję na produkty Graco http://www.babyland.pl/pl/page/graco-cashback
    widziałam to w kilku sklepach bo sobie przeglądam wózeczki i mnie troszkę skusiła ta oferta
    co o tym myślicie?

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    aaaaaa zapomnialam...bo tak piszecie jak poznalyscie swoich mężów...otóż mój całe życie mieszkał dwa domy ode mnie....ale zaprzyjaźniliśmy się dopiero jak miałam jakieś 14 lat, a On już nie chodził do szkoły podstawowej...kręcił przez wakacje z moją kuzynką, ale wakacje się skończyły to i miłość przeminęła, kuzynka wyjechała, za to my dalej sie przyjażniliśmy i to jakieś dobre 2,5 roku...wpadał na kawy i pogaduchy...pewnego dnia pojechalismy wspolnie na dyskoteke, no i po dyskotece odprowadzal mnie do domu i chcial mnie pocalowac...masakra,heh, jak sobie teraz wspomnę...powiedziałam, ze co On robi, ze jest moim kumplem i nie wyobrażam sobie teraz przejsc na dziewczyna-chłopak! ale dał mi czas do namyslu...no i w sumie stwierdzilam, ze zawsze mi sie podobal i w zyciu nie pomyslalabym, ze ja Mu też...ma takie cudowne czarne oczy-które kocham mocniej z dnia na dzień...no i tak zostaliśy parą, przetrwalkismy moje liceum, potem Jego wojsko i bylismy nierozłączni, wyjechał do NL, ja zlozyłam papiery na studia, dostałam się na filologie angielska, poszlam na 3 wyklady i wrocilam z placzem do domu, ze ja chce tez jechac do NL! rodzice zalamka, mama powiedziala tylko, ze wiedziala, ze wywine taki numer!!! w tym roku 16 listopada minie 12 lat jak jesteśmy razem, a w sierpniu minelo 6 po ślubie! chociaz czasem mnie wkurza nieziemsko, nie wyobrazam sobie zycia bez Niego no i to tyle...ale sie rozpisałam...

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Czyli generalnie mamy dzień narzekania na naszych mężczyzn hehehe :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Jesli chodzi o bujaczki to ja polecam babybjorn - sa mega drogie ale duzo moich znajomych ma i wszyscy sa mega zadowoleni
    ergonomiczny krztalt, wytrzymaly, dziecko sie samo buja, nasz w bujaczku zasypial momentalnie
    no i oczywiscie polecam poszulac uzywanych na olx albo allegro - ja swoj kupilam za jakies 240 pln - tez sporo ale nie zaluje - tym bardziej ze teraz jeszcze nam sie przyda dla drugiego malucha

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Czyli generalnie mamy dzień narzekania na naszych mężczyzn hehehe :-)
    ja dzisiaj odziwo nie hehhe nawet go pochwaliłam, bo przyniósł tak nieziemski specyfik z pracy co działa cuda z kamieniem, że łazienka błyszczy już bez większego wysiłku

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    ja dzisiaj odziwo nie hehhe nawet go pochwaliłam, bo przyniósł tak nieziemski specyfik z pracy co działa cuda z kamieniem, że łazienka błyszczy już bez większego wysiłku
    To chociaż jeden bidoczek się uchowal :-)
    Co do bujaczkow ja narazie nie rozmyślam nad kupnem, może mi ktoś sprezentuje hihihi :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów