Strona 1307 z 10044
Pokaż wyniki od 13,061 do 13,070 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Zaraz jutro smigna
    Daj mamci odpocząć hehehe z jeden dzień

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja tam zamierzam jeść to co jem do tej pory a Ty Natalka jak karmiłaś to jadłaś 'normalnie' jak i przed ciażą i w ciąży?
    Tak jest najlepiej ja tak samo moja bratowa jak sie Olivia urodzila jadla normalnie i malej nic niebylo teraz nie ma problemu z nia co prawda je malo ale wszystko natomiast Lukasz jak sie urodzil zaczela cos wydziwiac ze on uczulenie bla bla i teraz z niego taki niejadek ze szok

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Daj mamci odpocząć hehehe z jeden dzień
    Wyspia sie i pojada

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Coś nie umiem usnąć trzeba spróbować.. dobranoc mamuśki

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Ja nie dość, że usnelam o 24- to już oczy jak 5 zl i koniec spania. Jak tu człowiek ma się wyspać na zaś? Nie da się. Eh..
    Miłego dnia dziewczyny, oby był lepszy od wczorajszego.
    Ps. Natalia, co Ty przezylas ! Współczuję i cieszę się, ze nic Wam się nie stało.

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Witam mamusie o poranku :-) u mnie noc była ciężka... Przed samym spaniem się lekko fochlam na męża i odwróciłam dupa do niego to on tylko mizial brzuszek i nic więcej. Oczywiście ja jako kobieta oczekiwałam, że zacznie przytulać i wypytywac co się stało, ale mój mąż nie ma tego niestety w zwyczaju. Jego podejście to raczej nie to nie samo przejdzie. Do tego rano wstał i jakby nigdy nic buziaczki i w ogóle. Przy śniadaniu byłam milcząca to tylko pytał się czy coś mnie boli i czymś się martwię, o wczoraj oczywiście zero tematu. Eh faceci.. W dodatku biodra mnie strasznie bolą bo w nocy tylko kręcę się z boku na bok i już nie wiem, który bardziej boli :-( do tego co 2 h siku ale co tam...
    Izka fajnie, że mamusia przyjeżdża teraz to się nią nacieszysz :-)
    Co do diety karmiącej matki w moim przypadku sama sobie nie gotuje więc będę jeść co teściowa ugotuje. Mam nadzieję, że nie będzie złośliwa :-) hihi chyba, że ewentualnie jakieś moje extra zachcianki to może sama będę robić. Jeszcze nie czuje się w 100% tam komfortowo więc pewnie jak przyjdzie na świat dziecko i zacznę spędzać tam całe dnie może się bardziej dotrze to wszystko. Narazie nie wchodzę w paradę.

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    a miała być wspólna kąpiel
    Miała być ale sie nie doczekałąm

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Natalia rzeczywiście historia mrożąca krew w żyłach Ale najważniejsze że wszystko zakończyło się dobrze...
    Kaktusowo ja też myślałam o LubInowej, ale chyba będę jednak rodzic w Centralnym Szpitalu Klinicznym na Ligocie bo tam pracuje mój lekarz. Czy będzie przy porodzie to nie wiem bo to zależy od tego czy będzie miał dyzur Ale i tak pierwsze skrzypce gra polozna a ta do której chodzę na szkole rodzenia tez tam pracuje
    Ja właśnie spaceruje z psem. Ostatnio mam takie poczucie straconego czasu :/ Chba przez to ze wszystko wolno robie
    Jeśli chodzi o internetowe znajomości to ja i mój mąż się śmiejemy ze tez przez internet się poznaliśmy tzn. Konkretnie przez GG Chociaż mieszkaliśmy 50 m od siebie to mój do mnie napisał przez przypadek pusta wiadomosc i po małym śledztwie z mojej strony (kim jestes) pogadalismy trochę i się umówiliśmy na spacer hihi Taki niewinny spacerek

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Wy tu o sniegu i zaspach a ja dzis przygode mialam... jechalam z dziecmi do rodzicow, a ze obwodnica w remoncie i ruch wahadlowy to stweirdzilam ze pojade bokiem taka polna droga, ktora jak 3 auta dziennie przejada to ful... no i jade i jakos nie pomyslalam ze opady takie byly przez ostatnie dwa dni i jak mnie wzielko z gorki blotko to wychamowac sie nie dalo i tak sie slizgalam w dol, ze zatrzymalam sie bokiem auta 20 cm od rowu... dzieci placza ze utoniemy w tym blocie.. dzwonie do meza a on ze bedzie za pol godz bo musi ludzi, auto itd przygotowac na nasz ratunek... az tu nagle jedzie duze auto z przyczepa z pridu ( tych co to drogi buduja i remontouja) i wpadli w poslizg i na mnie sie sunal.. to wybiegam z auta i szybko dzieci wydzieram, bo jak nic w rowie wyladujemy.. ale na szczescie wychamowali w ostatniejta chwili... mowie was serce to ja na ramieniu mialam... a z ich auta chyba z 10 chlopow wybieglo.. no z nieba mi oni spadli.. wskoczyli do rowu i trzmaja bok mojego auta zeby tam nie wjchal, a jeden siadl za kierownica i jakims cudem wyjechali... a potem sami ratowali siebie ... na szczescie sie udalo... ale jak dojechalam do rodziców to sie normalnie rozbeczalam, tak mi nerwy puscily...
    O matko.... no to pięknie;/ dobrze że jesteście cali i zdrowi ! Hihi a na kawę możemy się umówić więc się nie przejmuj ! A co do spotkania można było by się może jakoś umówić

Po za tym cześć mamcie !
    suunshine Witam nową mamę ! skąd jesteś?;> a taka pora roku bo mi się też z domu ruszać nie chce !
    weronikaja swojego poznałam hihi aż się zaśmiejecie gdzie... na naszej klasie ! matko a najlepsze jest to że miał w znajomych moja dobra kol i mnie podglądał... a jak się później okazało niedaleko mojej jednej babci miał jedną ciotkę a niedaleko drugiej drugą... a jego kolegą okazał się mój kuzyn którego nie znałam haha
    Daria_Amelia nie przejmuj się mój mąż jest taki sam ! a jeszcze czasem i on potrafi sie tyłkiem odwrócić do mnie

Właśnie wstaję się zbierać do lekarza na wizytę ! mam o 10:00 ale wiadomo dojechać i wogóle... jeszcze muszę wstąpić po plastikowe zakrętki dla mojej sąsiadki... bo zbiera dla swojej córeczki !

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Olu w po pierwszym porodziec cos wydziwialam z tym jedzeniem bo mnie tak straszyli tymi alergiami itd, ale to byl zly pomysl bo w zasadzie lista produktow bardzo krotka plus moja anemia rownala sie z tym ze zero sil mialam, depresje i zanik pokarmu. Przy 2 dzidziusiu jadlam wszystko, lacznie z czosnkiem ktory uwielbiam i nigdy nie bylo problemu.. Przez pierwsze dwa tyg bardziej delikatnie, ale moj organizm jakos tak sam sie domagal takiego lekkiego jedzenia..ale w zasadzie to jadlam wszystko. Uwazac trzeba na slodycze, bo chec sie ma ogromna gdyz to najszybszy kop energii, dobrze miec przy sobie zawsze wode, bo wctrakcie karmienia i po (przynajmniej mnie) poprostu nie bylo zmiluj sie taka chec na picie jak alkoholika na alkohol i nie stresujcie sie jak nagle mniej pokarmu bedziecie mialy... Powiem wam, ze zadne herbatki, soczki i sriczki nie pobudzaja do laktacji tak jak wasze wlasne dziecko... Beda kryzysy dwu dniowe gdy dziecko bedzie wam wisirc doslownie na piersi na ogragla i to bardzo dobrze, choc meczace bo wlasnie przez to ssanie w organizmie zaczyna sie wieksza produkcja mleka, gdyz dziecko rosnie i ma wieksze zapotrzebowanie. Takze trzeba byc cierpliwym i dziecka niczym nie dopajac bo zaburza to laktacje.
    Nie ma tez czegis takiego jak zle mleko matki.. Jak sie idzywiacie w miare normalnie i jestescue zdrowe to zapewniam Was ze wasze mleko jest idealne ! a to ze dziecko czasem nie chce piersi i sie drze to nie wina smaku tylko zlego przystawienia do piersi badz nie jest glodne lub jest tak rozwyte z glodu ze trzeba wpierw je troche uspokoic...
    Juz sie nie moge doczekac karmienia.. Wiem ze znow sue bede czuc dojna krowa z cycem na kazde zawolanie ale to nie znienia faktu ze to cis mega pieknego i niesamowitego

Dzien dobry Wam kochane. Dobrze ze jestescie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów