Strona 1302 z 10050
Pokaż wyniki od 13,011 do 13,020 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Kaktusowo a w którym szpitalu będziesz rodzic w Kato?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    ja się dzis dowiedziałam ze u nas w szpitalu pierwsze ubranko dla dziecka tez szpital daje a my kobiety mamy zaopatrzyć się tylko w zwykle podpaski maxi bo te podkłady to oni też dają

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Truskawkowa o matko ! hehe jak dla mnie to mogą nawet karetkę z [pługiem wysłać hihi byle bym tam dotarła

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Truskawkowa o matko ! hehe jak dla mnie to mogą nawet karetkę z [pługiem wysłać hihi byle bym tam dotarła
    U mnie co prawda przeważnie ośnieżone, ale nie wiem jak to wygląda np nocą mój mówi ze trzeba się w dobre opony zimowe zaopatrzyć

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Kaktusowo a w którym szpitalu będziesz rodzic w Kato?
    bonifratowskim bo tam moja ginka pracuje :P chciałam na łubinowej ale potem stwierdziłam, że wole rodzic z moja ginką a to bardzo prawdopodobne, że akurat bedzie ona przyjmowala moj porod
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    U mnie co prawda przeważnie ośnieżone, ale nie wiem jak to wygląda np nocą mój mówi ze trzeba się w dobre opony zimowe zaopatrzyć
    A no trzeba trzeba hihi o matko ale mi się już spać chce... gdzie ten mój chłop

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    U mnie przewaznie w styczniu burza sniezna jest co roku hehe ze 2 dni uziemieni jestesmy ale moze nie bedzie albo trafie miedzy burza kto wie..zazwyczaj wczesniej otrzegaja najwyzej sie do bratowej przeniose w razie co raz ze blizej do szpitala bo z 10 minut a 2 jakby co odbierze porod hahaha 2 razy rodzila na medycynie sie troszke zna

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    A no trzeba trzeba hihi o matko ale mi się już spać chce... gdzie ten mój chłop
    a miała być wspólna kąpiel

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Wy tu o sniegu i zaspach a ja dzis przygode mialam... jechalam z dziecmi do rodzicow, a ze obwodnica w remoncie i ruch wahadlowy to stweirdzilam ze pojade bokiem taka polna droga, ktora jak 3 auta dziennie przejada to ful... no i jade i jakos nie pomyslalam ze opady takie byly przez ostatnie dwa dni i jak mnie wzielko z gorki blotko to wychamowac sie nie dalo i tak sie slizgalam w dol, ze zatrzymalam sie bokiem auta 20 cm od rowu... dzieci placza ze utoniemy w tym blocie.. dzwonie do meza a on ze bedzie za pol godz bo musi ludzi, auto itd przygotowac na nasz ratunek... az tu nagle jedzie duze auto z przyczepa z pridu ( tych co to drogi buduja i remontouja) i wpadli w poslizg i na mnie sie sunal.. to wybiegam z auta i szybko dzieci wydzieram, bo jak nic w rowie wyladujemy.. ale na szczescie wychamowali w ostatniejta chwili... mowie was serce to ja na ramieniu mialam... a z ich auta chyba z 10 chlopow wybieglo.. no z nieba mi oni spadli.. wskoczyli do rowu i trzmaja bok mojego auta zeby tam nie wjchal, a jeden siadl za kierownica i jakims cudem wyjechali... a potem sami ratowali siebie ... na szczescie sie udalo... ale jak dojechalam do rodziców to sie normalnie rozbeczalam, tak mi nerwy puscily...

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Rany Natalia uwazaj na siebie!!! Całe szczęście,że się na strach skończyło, ale jednak....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów