Strona 1301 z 10065
Pokaż wyniki od 13,001 do 13,010 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    Hej dziewczyny, ja dzisiaj mialam wizytę, mam równo 27 tydzień, moja szyjka delikatnie się skróciła z 4cm na 3,71 ale mówi lekarz ze to normalne i nie ma powodu do obaw tym bardziej ze jest wszystko elegancko pozamykane, mały waży 1020 gram, ułozenie miednicowe, co do reszty mówi że idealnie. Kiepsko u mnie z żelazem bo tylko krwi 9,5 mam pić dużo kakao i kaszanki po drodze po kupowałam małemu kosmetyki w rossmanie i proszki do prania...no i troszkę slodyczy
    słodyczy dla maluszka oczywiście hehe

a ja nie wiem czemu ale mam cicha nadzieje, ze zostaniie tą dupką.... a to dlatego ze na prawde staram sie nawet nie myslec o porodzie bo jak na razie sie strasznie boje tego bólu etc ze nie dam rady i w ogole. a jakbym miala ogladac cokolwiek to ło panie, wiec lepiej nie wlaczam :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    No dziewczyny ja już siedzę w ciepłym pokoiku hihi mąż nagrzał pojechał gdzieś a ja wróciłam od sąsiadki umyłam włosy i czekam aż mój wróci to sobie razem do wanny pójdziemy taki plan na dziś :P

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    a ja znowu dzisiaj nie na słodkie tylko na czipsy mnie wzięło!! a tam leje zimno i w oogole wiec do sklepu ani rusz ale poszlam do kuchni i jakos nie wiem sama po co otworzyłam szafke/spiżarke a tam patrze.. laysy!!! normalnie cud hehe, zapomnialam ze kiedys tam kupowalismy :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    słodyczy dla maluszka oczywiście hehe

a ja nie wiem czemu ale mam cicha nadzieje, ze zostaniie tą dupką.... a to dlatego ze na prawde staram sie nawet nie myslec o porodzie bo jak na razie sie strasznie boje tego bólu etc ze nie dam rady i w ogole. a jakbym miala ogladac cokolwiek to ło panie, wiec lepiej nie wlaczam :P
    Ja nie ogladam i staram sie nie myslec o porodzie co ma byc to bedzie..damy rade nie my pierwsze

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    a ja znowu dzisiaj nie na słodkie tylko na czipsy mnie wzięło!! a tam leje zimno i w oogole wiec do sklepu ani rusz ale poszlam do kuchni i jakos nie wiem sama po co otworzyłam szafke/spiżarke a tam patrze.. laysy!!! normalnie cud hehe, zapomnialam ze kiedys tam kupowalismy :P
    o widzisz;p ja też mam chrupki w szafie ale do tego chyba na męża poszekam :P

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dobrze zdjęcie będzie, ale po sobocie super, że same dobre wieści po wizytach ja też muszę podpytać mojego co mam zabrać do szpitala, bo zawsze to on się pyta czy mam jakieś pytania a ja tradycyjnie mówię że nie także tym razem podpytam oczywiście jak mi nie wypadnie z głowy

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dobrze zdjęcie będzie, ale po sobocie super, że same dobre wieści po wizytach ja też muszę podpytać mojego co mam zabrać do szpitala, bo zawsze to on się pyta czy mam jakieś pytania a ja tradycyjnie mówię że nie także tym razem podpytam oczywiście jak mi nie wypadnie z głowy
    ja sobie czasem wcześniej liste robie o co mam sie zapytać:P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    dopiero usiadłam.. taka zalatana dziś jestem..i strasznie zmęczona na dodatek. mam nadzieję że zasnę chociaż na chwile bo około północy będę musiała jechać. Aniu no tak lepiej żebyście jechali w trójkę niż gdybyś miała zostać z dzidzią, skoro warunki pracy lepsze za granicą nic się niestety nie poradzi na to Fajnie że z dzieciakami wszystko w porządku, jej moja mała w tym 30 tygodniu już z 2 kilo będzie ważyć chyba haha. Jeśli chodzi o poród to nie ma wyjścia trzeba się wziąć w garść i dać radę, póki co nie myślę o tym i tak jest najlepiej

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    dopiero usiadłam.. taka zalatana dziś jestem..i strasznie zmęczona na dodatek. mam nadzieję że zasnę chociaż na chwile bo około północy będę musiała jechać. Aniu no tak lepiej żebyście jechali w trójkę niż gdybyś miała zostać z dzidzią, skoro warunki pracy lepsze za granicą nic się niestety nie poradzi na to Fajnie że z dzieciakami wszystko w porządku, jej moja mała w tym 30 tygodniu już z 2 kilo będzie ważyć chyba haha. Jeśli chodzi o poród to nie ma wyjścia trzeba się wziąć w garść i dać radę, póki co nie myślę o tym i tak jest najlepiej
    No pewnie tak będzie najlepiej powoli się na to nastawiam ehh :P

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    W rmfie dziś mówili że zapowiada się sroga zima. W listopadzie juz mrozy a w STYCZNIU niby duże opady śniegu. Mam nadzieje ze nam odśnieżą drogę na porodówkę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów