Strona 1298 z 10063
Pokaż wyniki od 12,971 do 12,980 z 100621

Styczniówki 2016 :)

jesli ktoras z was chcialby kupic to w rossmnie z karta rossne promocja na pieluszki premium care jest za 78 sztuk 46 zl z groszami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Szaro ponuro i deszczowo co chwila... tak samo widzę że nawet na forum nic się nie dzieje chyba nikomu się nie chce nic :P

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Szaro ponuro i deszczowo co chwila... tak samo widzę że nawet na forum nic się nie dzieje chyba nikomu się nie chce nic :P
    No wlasnie zaczęłam nadrabiać strony od wczoraj i gdy doszłam do końca to stwierdziłam, że nie wiem co chce napisać taka jakąś przymulona jestem hehehe

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Mivtez sie nic nie chcialo.. Totalnie.. I wtedy puszczam sobie rozne piesni chrzescijanskie poprostu lubie i od razu mi jakos lepiej i wiecej checi do wszystkiego, wiec dzialam w domu poki wena jakas jest hehe
    A tak w ogole to u nas w domu hitem jest piosenka arki noego "nieidealna" i cala reszta piosenek z tej plyty. Spiewamy razem z dziecmi bo uwielbiaja. Bierzemy gezechotki, bebenek, harmonijke i gitare i cos tam brzdekamy po totalnej amatorszczyznie ale jest fajnie i grunt ze razem! No

O mnie
    Dziewczyny a wy jak już prasujecie i pierzecie te ubranka to potem będziecie jeszcze raz prac czy już czekają na dziecko w szafce? :-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dziewczyny a wy jak już prasujecie i pierzecie te ubranka to potem będziecie jeszcze raz prac czy już czekają na dziecko w szafce? :-)
    Moje juz czekaja otwieram tylko szuflady co kilka dni na wymiane powietrza nic sie z nimi nie stanie a przy 5 osobowej rodzinie nie wyobrazam sobie w zimie prac tego wszystkiego i suszyc ....

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Moje juz czekaja otwieram tylko szuflady co kilka dni na wymiane powietrza nic sie z nimi nie stanie a przy 5 osobowej rodzinie nie wyobrazam sobie w zimie prac tego wszystkiego i suszyc ....
    No bo ja się zastanawiam czy właśnie też nie przeprać tego już :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Daria_Amelia przystopowało na koniec:P hihi już nie piszą nic:P

nyana Ważne że razem nieważne jak !

Ja też już piorę i prasuję będę tylko co jakiś czas szuflady odsuwać:P a tak już nie bede prać drugi raz;p a teraz juz i tak pewnie trzeba bedzie suszyć w domu wszystko bo pogoda jak widać;/

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    w warszawie pogoda okropna... nawet moj synek nie chcial dzisiaj isc do zlobka... od rana tylko sie przytulal, wisial na szyi i uciekal jak chcialam mu zalozyc kurteczke...

ja dzisiaj wzielam sie za szycie - plan byl na kocyk i poduszki dla synka - ale skonczylo sie tylko na kocyku, polamalam kilka igiel i juz mi nie starczylo cierpliwosci na poduszki... echhh...

rety - wy juz macie ubranka poprane? moje wszystkie jeszcze w pudlach :/ ale jeszcze czekam na montaz szafy w pokoju dzieciakow - jak beda szafy to sie biore za przegladanie, pranie, prasowanie itp

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Czesc kobietki
    Jak ja dzisiaj pospalam. Wstalam jak co rano z mezem zeby tabletke wziac, polozylam sie i spalam do 11.20 masakra potem wszystko "biegiem" ale juz sie wyrobilam i mieszkanie posprzatane, bitki sie juz robia, ide wlasnie obrac i wstawic ziemniaki na kluski slaskie.
    Wczoraj zamowilismy lozeczko, posciel i reszte tych wszystkich dodatkow do lozeczka. Zostalo mi jeszcze tylko kilka drobiazgow i koniec tylko czekac na Kubusia
    Co do ubranek i calej reszty to ja zamierzam zaczac z praniem jakos w listopadzie. Poczekam az przyjdzie posciel i rozpocznie sie wielkie pranie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów