Strona 1297 z 10041
Pokaż wyniki od 12,961 do 12,970 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Hej dziewczyny, wlasnie spożyłam 75 g czystej glukozy z kilkoma kroplami cytryny, siedzę i czekam na drugie pobranie krwi a później kolejne. Na dziś chyba podaruje sobie słodycze
    O to smacznego i powodzenia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczynki Ja też dopiero przed chwilką się obudziłam, za mną kolejna ciężka noc heh...pogoda w Warszawie straszna, szaro i ponuro, wstawać się nie chce. Ja na dzisiaj też mam zaplanowane sprzątanie i może jakieś pranie z ciuszkami Malucha wstawie zobaczę...a kocyki, pieluchy tetrowe, prześcieradełka też pierzecie, tak ? w międzyczasie może wyskoczę do sąsiadki na herbatkę a na obiadek chyba rosołek wstawie żeby się gotował i pierogi ruskie z zamrażarki od babci hihi lenia mam dzisiaj na gotowanie MIłego dnia Mamuśki !

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    My juz po śniadanku wczoraj byliśmy na tych warsztatach mamo to ja. Fajna sprawa, ciekawie opowiadali i dużo gratisów Nawet wygraliśmy ten konkurs hue hue i 3 paki pieluch Dada dostaliśmy trochę było mi ciężko wysiedziec te 4 h ale warto było. Dziś kolejne spotkanie na tych zajęciach dla ciężarnych a jutro dentysta-w końcu się umówiłam i zobaczę czy coś mi się tam dzieje. Tydzień wyjazdów

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Witam!
    ja juz tez na nogach, mam juz ugotowane ziemniaczki na kluski sląskie, a bitki juz tez się duszą Mężuś śpi po nocce, a ja buszuje po internecie. Dzis kolejna fizjoterapia, ale chyba juz ostatnia, bo i tak mi nie pomaga...Dziewczyny ćwiczycie mięśnie Kegla?bo ja tak, kolezanka mowila, ze przy drugim porodzie ćwiczyła i coś tam jednak to daje, zobaczymy...myślałyście nad tymi znieczuleniami? ja zdecyduje sie tylko na gaz rozweselający, mam nadzieje, ze bedzie bez komplikacji i nie bede musiala nic innego przyjąć i, że dam radę! już w koncu coraz blizej,ale super. U nas dzis nawet wzgledna pogoda, cale szczescie nie pada- na razie.
    Miłego Dnia!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Cześć Mamuśki! W Opolu od rana szaro, buro i ponuro! Przynajmniej w tej części, w której mieszkam Wczoraj byłam na pierwszych zajęciach ze szkoły rodzenia, bardzo dużo kobietek było, jutro zaczynam zajęcia Na 26.11 mamy zaplanowane zwiedzanie całego szpitala położniczego, a była z nami jedna mamusia, która termin ma na 27.11 i chce zdążyć zwiedzić szpital! Pani położna wydaje się być bardzo miła, no zobaczymy jak to będzie Na spotkaniu był też przedstawiciel banku komórek macierzystych i zastanawiamy się z mężem czy nie skorzystać z tego i nie pobrać krwi pępowinowej. Myślałyście o tym? Dziś mija 2 tygodniowy termin i stolarz ma nam zamontować szafę w przedpokoju i garderobę:/ musze do niego dzwonić i go trochę pogonić już nie mogę się doczekać, bo czekam z wieloma porządkami, aby móc prasować i układać ubranka córeczki a póki mi tego nie zrobią to nie ma sensu nawet porządków robić, jak mi będą po całym mieszkaniu biegać z góry na dół :/ życzę miłego dnia i dużo uśmiechu!

AniaSal podziwiam Cię, ja bym nie potrafiła wpuścić do łóżka lubego, który próbuje ukryć, że potajemnie wypił z sąsiadem :/ eeh, te niektóre chłopy... a na obiad dzisiaj też chyba zrobię naleśniki
    heh co z dziadem zrobię :P to w końcu jego łóżko hihi a po za tym ja sobie nadrobię w styczniu !:P zostały nam wszystkie winka z wesela bo powiedziałam że bezemnie żadnego nie wypije że musi czekać na mnie.... :P to pije z sąsiadem a ja będę taka że zaproszę koleżankę i będziemy pić po jednym hihi :P A ja dziś na szybko takie danie wymyśliłam...bo mam jeszcze prasowanie ubranek... i jutro wizyta u mojej gin o 10:00 :P

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Czesc... Ja dopiero otworzylam oczy... Musze cos zrobic z tym spaniem bo az mi dziwnie gdy tak pozno wstaje. Jakies sniadanko zjem i pasuje cos w domku porobic.. Dzis obiad u rodzicow wiec nie musze gotowac... Juuupi
    A się przejmujesz śpij póki możesz bo później będziesz wstawać po nocach o widzisz też mi się gotować nie chce dlatego obiad na szybko planuję:P

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Witajcie dziewczynki Ja też dopiero przed chwilką się obudziłam, za mną kolejna ciężka noc heh...pogoda w Warszawie straszna, szaro i ponuro, wstawać się nie chce. Ja na dzisiaj też mam zaplanowane sprzątanie i może jakieś pranie z ciuszkami Malucha wstawie zobaczę...a kocyki, pieluchy tetrowe, prześcieradełka też pierzecie, tak ? w międzyczasie może wyskoczę do sąsiadki na herbatkę a na obiadek chyba rosołek wstawie żeby się gotował i pierogi ruskie z zamrażarki od babci hihi lenia mam dzisiaj na gotowanie MIłego dnia Mamuśki !
    Ja wypiorę bo wiadomo że każdy mógł podotykać a nie zaszkodzi ich przeprać:P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Z cyklu "z rodzina to tylko na zdjęciach". Może miałam to szczęście, że los nie pokaral mnie teściową z pikla rodem, za to tesciowa mojej mamy, moja babcia, z nawiązką przywraca te równowagę. Jak już Wam wspomniałam, mama w gipsie, tata w trakcie zmiany pracy, remont w domu, małż na popoludniowki w tym tyg, ale nie! Nic z tego nie jest ważne, maja się teraz wszyscy pakować i jechać przyciąć babci krzaczek na działce! Już, teraz!!! Tata nie może? To niech mój mąż jedzie. Wraca po 20 taak? No to niech wolne weźmie! A wspomniałam, że mój tata ma brata? Ale on taki biedny, chory, on nie może! Nosz... Ale spokojnie. Kryzys zażegnany. Tymczasowo, bo właśnie sobie wymyśliła, że na obiad do nas wpadnie. Mama u lekarza, tata z nia, magik działa przy tapetach, w domu pierdolnik, mąż w pracy... Ale nie, spoko, serdecznie zapraszamy, oczywiście, że mamy warunki do zapraszania gości, niech zgranie królowa angielska po drodze. Wrrr. Dobra, przepraszam za marudzenie, po prostu musialam to z siebie wyrzucić.

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Z cyklu "z rodzina to tylko na zdjęciach". Może miałam to szczęście, że los nie pokaral mnie teściową z pikla rodem, za to tesciowa mojej mamy, moja babcia, z nawiązką przywraca te równowagę. Jak już Wam wspomniałam, mama w gipsie, tata w trakcie zmiany pracy, remont w domu, małż na popoludniowki w tym tyg, ale nie! Nic z tego nie jest ważne, maja się teraz wszyscy pakować i jechać przyciąć babci krzaczek na działce! Już, teraz!!! Tata nie może? To niech mój mąż jedzie. Wraca po 20 taak? No to niech wolne weźmie! A wspomniałam, że mój tata ma brata? Ale on taki biedny, chory, on nie może! Nosz... Ale spokojnie. Kryzys zażegnany. Tymczasowo, bo właśnie sobie wymyśliła, że na obiad do nas wpadnie. Mama u lekarza, tata z nia, magik działa przy tapetach, w domu pierdolnik, mąż w pracy... Ale nie, spoko, serdecznie zapraszamy, oczywiście, że mamy warunki do zapraszania gości, niech zgranie królowa angielska po drodze. Wrrr. Dobra, przepraszam za marudzenie, po prostu musialam to z siebie wyrzucić.
    Heh skąd ja to znam... nie przejmuj się ! czasem dobrze coś z soebie wyrzucić... wczoraj mąż ze swoją mamą też się troszkę "pokłócił" i stwierdził że jak mała podrośnie "około roku" to jedziemy we trójkę za granicę żeby się nie rozstawać on pójdzie do pracy zarobić na nasz dom żeby go szybciej wykończyć bo wiadome jak w Pl jest.... bo on już nie wytrzyma ciągłego narzekania i wogóle...ja go rozumiem a z drugiej strony byłam u niego za granicą i srasznie nie lubie tam być;/ ehh no ale co zrobić przecież nie bedziemy rok czy dwa lata siedzieć oddzielnie;/ tak że musze sie za angielski pewnie powoli brać....

Cześć Mamusie widze ze jz wiekszość z WAs od rana działa
    ja albo wstaje o 6 albo ok 10... masakra..
    tez zaraz sie biore za przygotowanie obiadu, dzis caneloni ze szpinakiem

Betty
    ja za pessar płaciłam 170 zl, ja mialam zakladany na madalinskiego wiesz moze to zalezy od szpitala w ktorym to zakladaja. co do szkoly rodzenia to cwiczenia fizyczne odbywaly sie tylko na pierwszych zajeciach. tez nie moglam brac w nich udzialu.

Karolcia pieknie Twoja córka przybiera na wadze ja mam usg w przyszlym tyodniu i nie moge sie doczekac zeby zobaczyc naszego chlopaka i tez sprawdzic ile wazy co to tesciowej mamy to wspolczuje, niestety niektorzy ludzie potraia nam napsuc krwi, a babcia to chyba z tych co nie znosi sprzeciwu.. a moze jak przyjedzie i zobaczy ze ze wzgledu na sytuacje obiadu brak to wiecej nie wpadnie na tai pomysl..?

mamaL&I moze faktycznie znajdz tam lekarza, ktory tez prywatnie pryjmuje, moze wtedy latwiej bedzie sie dostac na zelazna a mozliwe ze nie bedzie az tylu porodow i wzytskie, ktor chcemy dostaniemy sie tam bes problemu

Mysia nam na szkole rodzenia mowili zeby prac wszystko, pieluchy, poszewki, koce i swoja pidzame w prszku/plynie dla dzieci.

Dzis taka smetna pooda ze nie chce sie w ogole wychodzic, a musze po zakupy spozywcze pojsc...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów