Strona 1296 z 10063
Pokaż wyniki od 12,951 do 12,960 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hello jestem jestem...boziu dziewczyny moj dzien wolny wygladal tak ze sie urobilam wiecej jak w pracy..rano hehe rano o 10.30 wstalam bo rannym przebudzeniu meza i deserku usnelam na nowowstalam zjadlam pojechalam po worki na te rzeczy co do was maja jechac heh pozniej dokonczylam porzadek i ukladanie mam cycus glancus w polkach i butachpojechalam po storczyki i ser na te pierogi..wrocilam zimioki obralam ,ugotowalam i bede lepic te pierogia ugotowalam zurek...tak wyglada moj dzien wolny....a i wozek przyszedl...
    Veronika to uwielbia deserki rano tak na czczo

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Veronika to uwielbia deserki rano tak na czczo
    Tak tak bo wtedy mam sile a wieczorem padnieta jestem jak teraz...urobiona jak pieron mam dosc i dobrE ze jutro do pracy ide to odpoczne hehe..pierogow nalepilam,zurek ugotowalam i salatke zrobilam ...w sumie sie ciesze bo mam wszystko uporzadkowane jak lubie .Czekam tylko na mebelki do pokoiku Amelki i bede tam szykowac wszystko

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Veronika nie szalej kobito! Włącz wewnętrznego lenia, o! A jak tylko mebelki przyjdą to czekamy na zdjęcia ;-)
    Cześć Mamusie tak w ogóle. Ja już na nogach, bo mąż do roboty, mama do lekarza, a tata za kierowcę, a ktoś musi mistrza tapeciarza wpuścić... Ale jak tylko przypelznie ide spać dalej, bo coś ciezka ta noc była..

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    pokój maluszków, jeszcze ściany łyse, ale łóżka są Załącznik 90968
    Śliczny ! a ktoś tam się chyba już w policjanta bawi !

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    No ja się wczoraj doczekałam w końcu tego mojego chłopiny...no ale oczywiście wrócił od sąsiada "po spożyciu" nic nie mówiąc i zachcianki żebym ja z łóżka wstała i mu kolacje robiła ! pf już nie miałam siły wstać musiał sam sobie zrobić i próbował ukryć że wypił ale jednak ja chyba mam wychulony węch i słuch w czasie ciąży :P heh dziś mają mi przyjść drugi kaloryfer montować w pokoju:P i roletki zakładać... weronika chyba pisała o deserku.... a no trzeba korzystać nas też wczoraj naszo wieczorkiem jeszcze.... a dziś rano trzeba bylo wstać zanieśc kawe na budowe i robić sniadanko teraz zabieram sie powoli za sprzatanie pokoju bo wszystko jest tak rozwalone że szok aż dziwne ze w jeden dzien potrafi sie tyle tego nagromadzić...i czeka mnie KUUUUUUPA prasowania ciuszków malutkiej....ehhh to pewnie trzeba ruszyć tyłek i sie wziąć za to bo samo sie nie zrobi.... i mysle nad czyms latwym na obiad ale nie wiem co chyba na szybko naleśniki z dżemem się zrobi;p

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, wlasnie spożyłam 75 g czystej glukozy z kilkoma kroplami cytryny, siedzę i czekam na drugie pobranie krwi a później kolejne. Na dziś chyba podaruje sobie słodycze

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cześć Mamuśki! W Opolu od rana szaro, buro i ponuro! Przynajmniej w tej części, w której mieszkam Wczoraj byłam na pierwszych zajęciach ze szkoły rodzenia, bardzo dużo kobietek było, jutro zaczynam zajęcia Na 26.11 mamy zaplanowane zwiedzanie całego szpitala położniczego, a była z nami jedna mamusia, która termin ma na 27.11 i chce zdążyć zwiedzić szpital! Pani położna wydaje się być bardzo miła, no zobaczymy jak to będzie Na spotkaniu był też przedstawiciel banku komórek macierzystych i zastanawiamy się z mężem czy nie skorzystać z tego i nie pobrać krwi pępowinowej. Myślałyście o tym? Dziś mija 2 tygodniowy termin i stolarz ma nam zamontować szafę w przedpokoju i garderobę:/ musze do niego dzwonić i go trochę pogonić już nie mogę się doczekać, bo czekam z wieloma porządkami, aby móc prasować i układać ubranka córeczki a póki mi tego nie zrobią to nie ma sensu nawet porządków robić, jak mi będą po całym mieszkaniu biegać z góry na dół :/ życzę miłego dnia i dużo uśmiechu!

AniaSal podziwiam Cię, ja bym nie potrafiła wpuścić do łóżka lubego, który próbuje ukryć, że potajemnie wypił z sąsiadem :/ eeh, te niektóre chłopy... a na obiad dzisiaj też chyba zrobię naleśniki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Hej dziewczyny, wlasnie spożyłam 75 g czystej glukozy z kilkoma kroplami cytryny, siedzę i czekam na drugie pobranie krwi a później kolejne. Na dziś chyba podaruje sobie słodycze
    haaaaaa tak ci sie tylko wydaje haha czekaj aż wrócisz do domu to wyjesz wszystko z lodówki.. a potem wroci ochota na slodkie na pewno hehe

dzien doberek ja juz popijam herbatke, zaraz bede budzic mojego, zjemy sniadanko i jedziemy do mojej mami na kawuche, bo mam dzisiaj wizyte u ginki a to 2 min od mojej mamy autem hehe :P także tego. na obiad to co wczoraj, bo mi zostalo tego gulaszu w pierony, nic tylko ziemniory utrzeć
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Dziewczyny z Warszawy mocno nie przestraszylyscie faktem,iz tak trudno jest dostac sie na porodowke na Zelaznaj. Ja mieszkam w Warszawie zaledwie od kilku tyg. i chcialam tam rodzic poniewaz ten szpital jest najblizej naszego mieszaknia. A tu okazuje sie,ze musze oszukac innych porodowek no i popznac trasy
    Ciekawe czy jest szansa,ze jakis lekarz zechce sie mna zajac teraz w przychodni przyszpitalnej. Ewentualnie faktycznie chyba bede musiala poszukac takiego,ktory tam pracuje i przyjmuje prywatnie.
    Ten, do ktorego poszlam w nadziei,ze poprowadzi moja ciaze to jakis niewypal. Musialam sama dopytac o wyniki, czy wszystko jest ok, nie zbadal mnie , jedyne co to posluchal tetna dzidziusia.
    Ja pierwsze dziecko rodzilam na zelaznej - moja ciaze prowadzil lekarz ktory tam pracuje (chodzilam do niego prywatnie) i mialam podpisana umowe na porod z polozna - ale to duzy koszt bo chyba 2000 pln teraz - mi sie tak udalo ze mialam podpisana z nia umowa i mialysmy rodzic razem ale akurat jak dostalam skurczy o 5 nad ranem to moja polozna konczyla dyzur i tak bylysmy umowione ze jesli moj porod bedzie wtedy co ona akurat skonczy dyzur to razem rodzic nie bedziemy bo bez sensu zebym ja placila 2000 za opieke przy porodzie jak ona bedzie po 12h dyzuru i bedzie juz zmeczona, mniej pomocna itp
    No wiec jak zaczely mi sie skurcze to do poloznej dzwonilam, ona wiedziala kiedy jade do szpitala, jak tam dojechalam to juz na mnie czekali i przyjeli bez problemu. Jak dojechalam do szpitala to juz mialam 4 cm rozwarcia wiec chyba tez nie bylo opcji zeby mnie nie przyjeli.

Moja kolezanka z kolei przyjezdzala na zelazna 2 razy - raz przyjechala za wczesnie i ja odeslali do domu - przyjechala drugi raz i ja przyjeli.
    Moja przyjaciolka w kwietniu rodzila na zelaznej i przyjeli ja bez problemu ale miala taka sytuacje jak ja - ciaza prowadzona u lekarza z zelaznej i umowa podpisana z polozna (tez w koncu z nia nie rodzila wiec 2000 pln w kieszeni).

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Czesc... Ja dopiero otworzylam oczy... Musze cos zrobic z tym spaniem bo az mi dziwnie gdy tak pozno wstaje. Jakies sniadanko zjem i pasuje cos w domku porobic.. Dzis obiad u rodzicow wiec nie musze gotowac... Juuupi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów