Strona 1292 z 10044
Pokaż wyniki od 12,911 do 12,920 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    no mam nadzieję, bo jak na razie walczę z skurczami raz jest lepiej raz gorzej, ale leki biorę więc myślę że mi się to unormuje....a póki co jutro wizyta więc zobaczę czy sie tam od dołu nie rozpadam:P
    Trzymaj mocno nogi przy sobie i czekaj na mnie!;-))
    A tak poważnie, mam nadzieje, ze się wszystko uspokoi i Maluszek doczeka, aż calkiem dojrzeje.
    Nie pamiętam, czy pisalas, jak dzieciaczek bedzie miał na imię? Ten sam termin i obie chłopców, jak widzę :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    u mnie jest Wojtuś

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    a mnie któraś, znowu zapomnałam która! zaraziła imieniem Franuś! tak mi się spodobało, że bede walczyć albo Oskar albo Franek
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Uff, w końcu mam czas dla siebie mój już pojechał do pracy, dzisiaj byla u nas moja mama z babcią, przywiozły mi takie piękne ciuszki, że ie zakochalam ;DD cała siata znowu :P chciałabym to poprać już ale dzisiaj jak zrobiłam pierwsze pranie bo mi w koncu pralke podlaczyli to sie zorientowalam przy wyciaganiu ze... NIE MAM GDZIE POWIESIC haha, nie mam suszarki, ale na kaloryfery starczyło ;d takze ciuszki jak ogarne suszarke

z innej beczki ktos pisal ( nie ogarniam juz kto po tylu stronach ) ze nie bedzie miec sil czy czasu zeby do rossmana jezdzic. otoz ja tego wcale nie robie! mozna zamowic na stronie rossmana super sprawa hehe

mam mega katar... ciagle zatkany nos i smarkam co 5 min. mam blisko apteke, wiec doradzcie mi, skoczyc po jakies krople? kaszel tez porażka, juz zrobiam syropek z cebuli, wypilabym mleko z czosnkiem i miodem ale nie mam miodu i nie wiem czy przelknee z samym czosnkiem ;p

dobra jest jeszcze oliwa z oliwek. Mnie lekarka kazala łyżeczkę na noc łykać i mniej dusiło..

Cześć Mamusie
    ja podobnie jak wy tez mam problem ze spaniem od kilku dni. najpierw nie moge zasnac, w nocy wstaje 2-3x na siku, budze sie po 6 i koniec. a w nocy tez sie przekrecam, szukam pozycji bo ciagle mi niewygodnie. mam nadzieje ze tak juz nie zostanie do konca ciazy

co do chusteczek o ja kupilam te z rosmana takie zolte i dostalam tez gratis bobini i poki co ich bede uzywac do pupki kupilam bepanten, nawet nie wiedzialam ze moze tez dzialac na sutki- dziekuje z ainformacje

Daria ja za feta nie przepadam wiec prawie w ogole jej nie jem, ale nie slyszalam tez zeby nie mozna bo jej spozywac

Natalia super pidzamy, ja tez wol pidzame od koszul a koszule kupilam dwie.. moze jeszcze dokupie jedna i bedzie mi wygodniej

Betty wspolczuje sytuacji, sama mialam podobna tyle ze w 22 tygodniu, ja mialam isc do szpitala na 2-3 dni na zalozenie pessara (wtedy nic bym nie placila) ale na izbie przyjec dprawili mnie do przychodni przyszpitalnej i tam zalozyli ale pessar musialam miec swoj, a on tani nie jest. wiec uwinelam sie w jden dzien ale musialam pokry koszty pessara. teraz tez musze duzo odpoczywac . podobnie jak TY chce rodzic na zelaznej i mam nadzieje ze nam ou sie to uda
    ja poki co chodze tam na szkole rodzenia bardzo polecam

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Pati, z naturalnych sposobów na przeziębienie jeszcze soczek z malin, do syropu z cebuli ja dodaje również czosnek, cytrynę i miód. A jak bylam w pierwszej ciąży, podczas grypy, lekarz kazał mi zjadać cytrynę, nawet cala na raz

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Daria ja spodnie ciążowe kupowałam i bardzo polecam z h&m, wprawdzie kosztowały 150zł ale wartało, bo teraz na chłodniejsze dni idealne i nie wyobrażam sobie teraz, żebym mogła ich nie mieć Co do sera fety to ja nieraz wcinam bo lubię w jakiś sałatkach na przykład

Tak w ogóle to przeczytałam tyle stron i już zapomniałam co miałam napisać hahhaa w każdym bądź razie byłam na mieście po bluzeczkę i oczywiście nie kupiłam, bo żadna mi nie spasowała - nie wiem czy ja się taka wybredna zrobiłam, czy po prostu taki okres jest, że w sklepach nic nie ma ciekawego. Zakupy nieudane zakończyłyśmy z koleżanką w restauracji na ulubionej sałatce z kurczaka z grzankami

A teraz śmigam kończyć galarety drobiowe z warzywami i jajkiem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jak juz wrócił temat jedzenia, to ja mam straszna ochotę na jakas dobra sałatkę ... podzielcie sie proszę jakimiś ciekawymi przepisami

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    te chłopy są stworzone, żeby nas nerwowaaaaćććć
    A no tak niestety....ehhh ale ileż można zamiast siedzieć przy swoich niuniach :P

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hejo, u mnie wloski zrobione-ostatni raz w tym roku ale zaraz lepiej sie czuje
    na kolacje zrobilam kanapki z jajkiem, szyneczka i warzywami, sama z checia zjadlabym jakas salatke z makaronem np...ostatnio jadlam bardzo dobra u szwagierki, zapytam co tam dokladnie miala i dam Wam znac
    U mnie jutro na obiadek bitki i do tego kluski śląskie zrobie, bo bardzo lubimy.
    teraz czekam aż mąż wstanie, bo jeszcze przed nocka zawsze kladzie sie spac...
    tak wciaz piszecie o tych kosmetykach z rossmana, jak bede w przyszlym roku w PL z naszą Niunią na wakacjach, to sama ich wypróbuję dzis kupilam plyn do płukania dla bejbikow, ale pieknie pachnie....
    co do maści na piersi, kolezanka tez polecała mi tę medelę-podobno super sprawa, na szczęście tu tez mozna ją dostac, wiec zakupię
    co do smarowania bejbika moja siostra uzywala wlasnie bepanten do calego cialka dla swojej coreczki i mnie rowniez tę maść zdecydowanie poleca!
    to chyba na tyle...czytam i czytam, a potem jak chce napisac, to juz nie pamietam, co przeczytalam :P skleroza ciazowa...aham...koszule zakupie do szpitala, powiem Wam, ze z jednej strony sie ciesze, ze tu jak jest wszystko ok po 2h czlowiek wychodzi do swojego domu...wlasnie po to potem dostaje sie tę pomoc domową dla bejbka, która mierzy temp. waży, uczy karmić mamę piersią, ogląda ranę mamy w razie jak jest....
    achhhh ale się rozmarzyła...jeszcze tylko 10 tyg, a kto wie, może i nie?!
    milego wieczoru!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów