Strona 129 z 10083
Pokaż wyniki od 1,281 do 1,290 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Junior Member
    wers0n

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    ojaaaaaaaa... jak dawno mnie tu nie było, nie mam chwili wejść i sprawdzić co tu się dzieje..
    ja jutro o 8 mam wizyte..stresik jak zawsze
    zobaczymy co tam u maleństwa słychac- oby dobrze..
    1 badania porobione i na szczescie wszystko w normie uff
    pozdrawiam :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Wiecie co chyba mam objam ciazy GLUPOTE kupilam sobie na wakacjach pamiatke bransotetke i ona sklada sie z 3 srebnych cieniutkich lancuszkow i na jednym z nich serduszko na drugim kuleczka a na trzecim krzyzyk ,moje bratowa oblukala no ze ladna ale krzyzow sie nosic nie powinno wiec ja mysle odczepie ten krzyzyk no i tak zrobilam ale teraz trzebbylo to wszystko do kupy razem i co wzielam NOZYCZKI zeby to scisnac i tak narobilam ze palca rozcielam krew sie leje i mama na pogotowie kaze jechac no masakra jakas

to moze jedz na SOR lepiej zaszyją Ci i po problemie

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Marzena, po moich przygodach z początku ciąży i do tego cały czas plamie i jakoś tak nie mam odwagi. Do tego opinie na temat lotów w pierwszym trymestrze są bardzo podzielone. Za to drugi trymestr jest podobno bardzo bezpieczny na loty, jeśli ciąża przebiega prawidłowo. Więc nie masz się póki co nad czym zastanawiać.

Madziula, no to sympatycznie zaczęłaś dzień A u was do gina to codzienna rejestracja jest, nie taka naprzód.

Beatapap, i jak tam po wizycie?

veronika,ja też pracuję. W planach mam jeszcze w 8miesiącu pracować,ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Bylam w szpitalu z tym palcem ,szwow nie zalozyli z tego powodu ze musieli by dac znieczulenie anie chcieli tego robic ,zalozyli jakies plastry z wloknami i to powinno pomoc mam tego nie ruszac i nie sciagac do soboty bo w sobote do lekarza sie pokazac mam powinni mi dac zastrzyk przeci tezcowi ale ze 2 lata temu dostalam to dzis nie musieli ,ale sie zdenerwowalam brzuch mnie rozbolal z tego wsztkiego , teraz w domu jestem bo maz mnie przywiozl ,on mecz oglada gotuje mi ten ryz a ja leze wieczrem pojedziemy na plaza pospacerwac bo cieplo a i tabletke w razie bolu pozwolili wziac ake mysle ze wytrzymam

Wszystko ok, jutro napiszę wiecej

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Wszystko ok, jutro napiszę wiecej
    super ze wszystko w porzadkuno no przed toba wielkie wyzwanie ... kuzynka moja ma blizniaki juz 4 lataka maja ale nie ukrywala ze nieraz miala ich dosc

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    My wrocilismy ze spacerku troszke wialo ale fajnie bylozaraz kapiel odpale jakis serial i spanko Madzia ja tez mam zamiar pracowac jak najdluzej ale to sie okaza pracuje w rodzinnej firmie ale nie chcialabym mamy zostawic z tym wszystkim samejn ale pozyjemy zobaczymy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar madziula
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-18 zobacz kalendarz
    Cześć Wam ^^
    Przepraszam, że mało co się udzielam a jak tak, to Was nie ma ale przy 4latce to trudno znaleźć czas dla siebie. Druga sprawa córcia jest taka przylepą, że po przedszkolu bardzo często leżymy na łóżku, oglądamy bajki i nadrabiamy "stracony" czas Wieczorami z kolei padam. Dosłownie film mi się urywa. dobrze, że normalnego chłopa mam bo dzieki temu moge sobie pozwolić na takie wyczerpanie baterii.

Madzia_84 no właśnie w tej przychodni nie ma mozliwości zapisów na później. Lipa, bo chociaż miałbym możliwość dostania sie za każdym razem. Zaraz biorę się za telefon bo od 9tej jest rejestracja telefoniczna. Jak znowu się do mojego gina nie dostanę, to zjem kogoś przez słuchawkę :/

Beatapab ale fajowsko, że udało Wam się z bliźniakami. Ja zawsze chciałam mieć podwójną ciążę ale nie nam jest ona pisana Jak badania? Samopoczucie?

veronika dobrze że z palcem wszystko ok i że obyło się bez poważniejszej interwencji chirurga.

Co do pracy to i ja jestem na L4. Ciaża przebiega prawidłowo, nie mam żadnych mdłości ale pracuję w markecie, gdzie po prostu nie ma miejsca na kobiety w takim stanie co my. Rozmawiałam z kierowniczką, że bedę pracować dopóki brzuszek mi na to pozwoli i przystała na to. Myślałam, że chociaż trochę odciąży mnie od fizycznej pracy. Odciążyła od palet ale za to bite 8 godzin stałam na kasie. Nawet nikt z kierownictwa nie zapytał się mnie czy chcę iść na przerwę, czy do łazienki czy nawet jak się czuję. Jeszcze ostatniego dnia chcał mnie zatrzymać na nadgodziny. Dlatego pieprznęłam tą robotą. Nie jestem delikatna ale uważam, że mój pracodawca przegiął pałę. Na drugi dzień dostał L4. Gdybym miała lżejszą pracę pewnie bym jeszcze kilka mcy popracowała.
    Ostatnio edytowane przez madziula ; 17-06-15 o 08:09

Moje Kochane Maleństwo 9 tc - na zawsze w maminym serduszku :*

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Witam, w porównaniu do poprzedniej ciąży to teraz czuję się paskudnie wszystko mi śmierdzi, do zmywarki nawet nie otwieram, lodówce tez długo nie mogę się przyglądać po pracy kręci mi się w głowie i tylko bym spała ech. W koło sobie żartują, że pewnie dziewczynka, zobaczymy

A wiec ciaza jest o kilka dni mlodsza. Termin porodu to 28.01.2016 ale wiadomo ze dzieci urodza się wczesniej. Wczoraj (7,5 hbd wg usg) dzieci miały kolejno: 1- 9,3 mm i fhr 155/min, 2- 8,9 mm i fhr 140/min. Nr 2 bylo ciężko zmierzyć bo caly czas się obkrecal wk własnej osi. Ale jako tako dali się go zmierzyć. Dzis dzwonie do matki polki umówić się na wizytę. Teraz będę pod wieksza kontrola. Damy rade.

Na domiar złego Kinga wczoraj zlapala ostre zapalenie ucha środkowego. Normalnie cyrk. Ale dostala juz leki i nocka byla spokojna.

Pozdrawiam Was i dziekuje za kciuki.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów