Strona 1289 z 10058
Pokaż wyniki od 12,881 do 12,890 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dziewczyny wezcie pod uwage ze w szpitalu na takim oddziale jest mega goraco,a w zimie to juz w ogole... polecam Wam wziac cienkie szlafroczki, tymbardziej, ze po porodzie cialo na prawde sie poci.. ja mam na wiazanie cienkie i bawełniane...
    potwierdzam - ja rodzilam co prawda w kwietniu na zelaznej w warszawie ale bylo mega goraco pozniej na oddziale... szlafrok prawie w ogole mi sie nie przydal
    Koszule po porodzie spakowalam mezowi do uprania i odziwo wszystko mi sie ladnie odpralo i mam ja teraz na drugi porod - a jak kupowalam to mi sie wydawalo ze bedzie tylko na raz i do kosza

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    IZa nie czarujmy sie, piersi po ciazy i karmieniu juz nigdy nie beda takie same... choc powiem szczerze ze po 2 corce mialam lepsze jak po pierwszej.. mam spory biust wiec nie sterczy jak to kiedys ale mimo wszystko w dotyku sa jedrne.... ja stosuje na piersi prysznic na przemienny, ciepla i zimna woda i uwazam ze to jedyny sposob na piekny biust.. nie wierze w zadne cud kosmetyki, kremy, masci itd.... gdyby dzialaly to kazada mialaby piersi cud miod marzenie .. no i to co dziala tez to masaz piersi, najlepiej przez meza, bo wtedy przychodzi podniecenie a co za tym idzie lepsze ukrwienie

co do nakladek silikonowych na piersi, probowalam przy bolacych sutkach ale dla mnie to jest kicha choc sa kobiety ktore chwala.. u mnie dzieci nie chcialy przez to ssac, sutek tez mi w to jakos nie wchodzil tak by bylo to komfortowe..
    jesli sie dziecko dobrze od poczatku przystwia do piersi to na prawde nie odczuje sie dyskomfortu.. nalezy pamietac o tym ze dziecko musi wziac calego sutka do buzi ale rowniez z otoczka.. bo jak ciagnie samego sutka to naciaga go, poznije pekaja, czasami krwawia i wtedy pojawia sie okropny bol.. dobrze jest tez po karmieniu posmarowac sutka swoim wlasnym mlekiem.. tak mi radzila polozna laktacyjna i sie faktycznie sprawdzilo.

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    W naszym szpitalu nie wolno miec piżamy, koniecznie koszula. I kaza bez majtek leżeć, nogami trzymając podpaski. Chore. I tak się zakładalo po obchodzie!
    Mi polozna radzila dokladnie to samo, co Natalii - smarować brodawki swoim mlekiem. I w moim przypadku doskonale sie to sprawdzilo, bo niestety miałam okropnie duży problem z karmieniem (pękające brodawki, krew). Bol nie do opisania. Tydzień czasu karmiąc, jednocześnie wylam z bolu. Przez to zaczelam stosować "kapturki" i powiem Wam, ze jesli o mnie chodzi - swietna sprawa! Fakt faktem, za każdym razem mycie i wyparzanie, ale dla mnie nie stanowilo to wielkiego problemu po takich przejściach.
    Dziekuje za odpowiedz odnośnie chusteczek. Wypróbuje również babydream.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    ja tez przymierzam sie na zakupy tych srodków dla dzieci z rossmana,,, troche sceptycznie do tego podchodze, ale widze ze faktycznie maja dobra opinie wiec cos w tym chyba musi byc oby zapach byl przyjemny heheh

a dzis jednak wyladowalam w tym szmateksie, za wiele nie kupilam, jakies tam buciki niechodki dla malej, kurteczke i legginsy ale udalo mi sie za az 3 zl kupic duzego oryginalnego Furbiego i o dziwo jest sprawny takze córa zachwycona, bo miala tylko jednego malego ...

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    A ja siedze sobie w kolejce do gin, wlasnie weszla pani zapisana na 16:00, także mega opoznienie, ale nawet nie jestem zla, bo moze moj maz da rade dotrzec na czas a jak już wspomnialam baaaardzo nie lubie wchodzic sama... No ale coz, zobaczymy

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    ja tez przymierzam sie na zakupy tych srodków dla dzieci z rossmana,,, troche sceptycznie do tego podchodze, ale widze ze faktycznie maja dobra opinie wiec cos w tym chyba musi byc oby zapach byl przyjemny heheh

a dzis jednak wyladowalam w tym szmateksie, za wiele nie kupilam, jakies tam buciki niechodki dla malej, kurteczke i legginsy ale udalo mi sie za az 3 zl kupic duzego oryginalnego Furbiego i o dziwo jest sprawny takze córa zachwycona, bo miala tylko jednego malego ...
    Lumpki sa świetne, nie ma co!;-)
    Ja podobnie nie jestem do konca przekonana, nigdy wcześniej nie myślałam o tych kosmetykach, ale tyle sie o tym czyta, ze moze warto spróbować?... A jak u Ciebie bylo z puderkiem ? Uzywalas moze? Bo ja dotąd nie, zawsze maka ziemniaczana.

Senior Member
    Olga02

O mnie
    A na przykład na odparzenia pupki, lekarz kazał mi kupic maść penaten, nie sudocrem... I faktycznie, lepiej sie sprawdzilo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Uff, w końcu mam czas dla siebie mój już pojechał do pracy, dzisiaj byla u nas moja mama z babcią, przywiozły mi takie piękne ciuszki, że ie zakochalam ;DD cała siata znowu :P chciałabym to poprać już ale dzisiaj jak zrobiłam pierwsze pranie bo mi w koncu pralke podlaczyli to sie zorientowalam przy wyciaganiu ze... NIE MAM GDZIE POWIESIC haha, nie mam suszarki, ale na kaloryfery starczyło ;d takze ciuszki jak ogarne suszarke

z innej beczki ktos pisal ( nie ogarniam juz kto po tylu stronach ) ze nie bedzie miec sil czy czasu zeby do rossmana jezdzic. otoz ja tego wcale nie robie! mozna zamowic na stronie rossmana super sprawa hehe

mam mega katar... ciagle zatkany nos i smarkam co 5 min. mam blisko apteke, wiec doradzcie mi, skoczyc po jakies krople? kaszel tez porażka, juz zrobiam syropek z cebuli, wypilabym mleko z czosnkiem i miodem ale nie mam miodu i nie wiem czy przelknee z samym czosnkiem ;p
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Witajcie !!!

Karmienie zmienia piersi, ale po jakimś czasie "wracają do siebie " przynajmniej u mnie tak jest, nie narzekam.. gorzej mam z brzuchem, nie wiem czy z tym do łądu dojdę po tej ciąży

koszulki też kupiłam na allegro 2 z firmy dobranocka i są super, nie podobają mi się te rozpinane po bokach ... jedną mam malinową w gwiazdki i taką w paski z długim ręawem - nie mogę jej znależć na aukcji

http://http://allegro.pl/dobranocka-hebe-koszula-ciazowa-karmienie-s-36-i5533617455.html
    chusteczki i kosmetyki kupując dla Franka sugerowałam się Sroką właśnie i mi pasuje babydream, chusteczki zwłaszcza te różowe, niebieskich nie lubię

dzinsy z H&M można na allegro kupić, ja kupowałam nowe za 69 zł, chociaz do h&m nie mam daleko, ale było taniej

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    kapturki na cycki próbowałam raz i jak dla mnie porażka, jakoś dajemy radę bez tzreba tylko dobrze przystawiać malucha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów