Strona 1288 z 10065
Pokaż wyniki od 12,871 do 12,880 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Ja co prawda nie rodziłam, ale polecili mi purelan (maść), i to już do stosowania tak miesiąc przed porodem, a nie już po :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Ja co prawda nie rodziłam, ale polecili mi purelan
    (maść), i to już do stosowania tak miesiąc przed porodem, a nie już po :P
    Hmm bo tak sie wlasnie zastanawialam co bym miala stosowac zeby te piersi nie byly az tak w oplakanym stanie

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Hmm bo tak sie wlasnie zastanawialam co bym miala stosowac zeby te piersi nie byly az tak w oplakanym stanie
    Jeszcze do kompletu od razu kupiłam te silikonowe nakładki na sutki (contact, http://www.medela.com/PL/pl/breastfe...-problems.html , te w żółtej muszelce zamykane), bo z tego co się nasłuchałam wyszło, że bardzo dużo kobiet ma właśnie problemy bo je bojtle pogryzły w pierwszych tygodniach karmienia... jak już się mała nauczy ssać bez gryzienia to z nich zrezygnuje

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    ja zamawiam te dwie:

http://allegro.pl/pizama-damska-ciaz...660351176.html

http://allegro.pl/pizama-ciazowa-do-...718986345.html

nie trawie zwyklych koszul... przeciez jak sie czlowiek bardziej normalnie ubierze to od razu lepije sie czuje... przynajmniej na mnie to dziala.. wtych sa leginsy, wiec mam pewnosc ze majtki i cala reszta bedzie na swoim miejscu i nie wymagaja noszenia szlafroków.. mowioe wam, te kobiety co jeszcze na oddziale poporodowym nie byly same sie przekonanie, jak niektore kobiety potrafia wygladac.. nie chodzi mi o urode czy oznaki zmeczenia oczywiscie... ale niektore wory koszulowe z ktorych cyce same na wierz wychodza... po 2 wizytach na takim oddziale mam dosc i powinien byc nakaz noszenia ladnych dresów
    super te pidżamki ja już kupiłam sobie dwie koszule ale z wielkim bólem. Wszystkie są dla mnie takie paskudne:/ Nienawidze koszul nocnych, o wiele lepiej się czuję w spodenkach i koszulce. Zawsze myślałam, że po porodzie muszą być koszule. Chociażby ze względów technicznych:P no ale Ty jesteś doświadczona a ja nie więc może jednak wezmę pidżamkę:P

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    A mi na piersi polecono bepanthen, który i na dupke niemowlaka też może służyć :-)
    I dzieciak naprawdę ssie cycka z takimi nakładkami? :-) muszę zgłębić temat :-)
    Za niecałe godzinę mam wizytę u lekarza a wyników jeszcze nie mam... Zaczynam się stresować czy je dadzą na czas. Nie umiem tak iść do lekarza gdzie wchodzi 20któryś numerek a ty przychodzisz i mówisz, że masz 13 i wchodzisz bez kolejki. Mamusia mnie za grzecznie wychowała hehehe

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Jeszcze do kompletu od razu kupiłam te
    silikonowe nakładki na sutki (contact, http://www.medela.com/PL/pl/breastfe...-problems.html , te w żółtej muszelce zamykane), bo z tego co się nasłuchałam wyszło, że bardzo dużo kobiet ma właśnie problemy bo je bojtle pogryzły w pierwszych tygodniach karmienia... jak już się mała nauczy ssać bez gryzienia to z nich zrezygnuje
    Tak sobie czytam o tej masci ze ona na brodawki jest.. Wiec to nie jest do stosowania na cale piersi zeby byly takie jedrniejsze? No te nakladki dobra sprawa

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    A mi na piersi polecono bepanthen, który
    i na dupke niemowlaka też może służyć :-)
    I dzieciak naprawdę ssie cycka z takimi nakładkami? :-) muszę zgłębić temat :-)
    Za niecałe godzinę mam wizytę u lekarza a wyników jeszcze nie mam... Zaczynam się stresować czy je dadzą na czas. Nie umiem tak iść do lekarza gdzie wchodzi 20któryś numerek a ty przychodzisz i mówisz, że masz 13 i wchodzisz bez kolejki. Mamusia mnie za grzecznie wychowała hehehe
    Wchodz ! Szybciej zobaczysz maluszka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Wchodz ! Szybciej zobaczysz maluszka
    Dzisiaj idę do endokrynologa a nie ginekologa, maluszka zobaczę dopiero 5.11

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Iza, tak, maść jest na brodawki, nie na piersi, żeby były jędrniejsze... nie chcę Cię martwic, ale karmienie piersią zmienia je raczej w mało odwracalny sposób... Dlatego myślałam, że o to pytasz.
    Daria, mamusia jak Cię grzecznie wychowała to na pewno wspomniała, że babki w ciąży mają pierwszeństwo. Więc korzystaj, o!

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny,
    Trochę mnie tu nie było a w zasadzie podczytywalam co jakiś czas i siedzialam cicho
    Właśnie ucięłam sobie drzemkę.
    Mam pytano do Was o koszule nocne na porodówkę: czy kupujecie takie rozpisane całe czy tylko rozpisane do polowy żeby łatwo się dało karmić? Czy z tą drugą opcją nie będzie problemu prży porodzie? Tzn. Czy w ogóle wtedy warto mieć coś na sobie?
    Pozdrawiam Was wszystkie i witam nowe mamusie
    Ja przy pierwszym porodzie mialam taka koszule rozpinana u gory na guziki i sie sprawdzila. W sumie i tak cala koszula idzie do gory i pozniej dziecko klada na brzuch, ale po jakims czasie mozna ja troche zsunac i wtedy rozpiac u gory i jest dostep do piersi. Ja mialam tak po porodzie ze co najmniej 2h jeszcze lezalam z malym, przystawialam do piersi, tulilam itp i dopiero po 2h pozwolono mi wstac

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów