Strona 1287 z 10083
Pokaż wyniki od 12,861 do 12,870 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    na porodowke zwykla koszulke, ktora po porodzie jak sie wykapie idzie do kosza... bedzie bruda z mazi plodowej, krwi itd.. i wiadomo ze ze bez majtek sie jest..

chyba nie ma meczegos takiego jak wymog pizamy czy ma byc taka czy taka.. kiedys u nas nie mozna bylo dresów, teraz juz wolno.
    o to super, w takim razie na porodówke tez wezme zwykłą koszule a na potem zamówie sobie jakąs ładną piżamke wiadomo ze i tak bede chodziła w szlafroku wiec obojetnie co bede miala pod nim

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    a tak w ogole to do 2 porodu pielegnierki wpakowaly mnie w szpitalna koszule, bo porod byl taki szybki ze nawet nie myslalam by swoja z torby wyciagnac i w sumie to bylo najlepsze rozwiazanie, poszlo do kosza i nie musialam sie tym zajmowac :0
    i to by było najlepsze rozwiązanie bo wtedy swoją koszulę zakładasz tylko na ten czas co już w szpitalu jesteś ale po porodzie. Bo rozumiem, że w szpitalu raczej Ci nie wypiorą koszuli po porodzie....

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Witam Was mamusie
    bardzo Wam współczuję tych bóli mocnych, u mnie czasami zdarza się, że brzuch pobolewa mnie na dole jak wstaję czy się schylam. Jednak nie jest on tak mocny aby brać jakiekolwiek tabletki. Mam nadzieję, że za szybko skurczy przepowiadających również nie będę miała - chociaż ja mam jakieś 2 tygodnie opóźnienia w porównaniu do niektórych mamusiek więc pewnie wszystko przede mną,
    Co do nieprzespanych nocy to już mam od bardzo dawna, teraz to coraz gorzej mi się przekręcić z jednego boku na drugi i bardzo szybko cierpnę na jednym boku, boli mnie biodro i stękam jak stary traktor jak muszę się przekręcić. Na dodatek nie wiem czy mam się tym martwić bo zdarza się i to dość często, że śpię na plecach. Co prawda staram się dupkę mieć lekko skrzywioną aby bardziej bokiem była i pod plecami mam dwie poduszki, ale to jednak nadal plecy. Chociaż czytałam gdzieś, że jak bardzo będzie ciężka miednica to automatycznie nie dam rady spać na plecach więc nie wiem czy kiedyś ta pozycja będzie dla mnie niewygodna. Już tęsknie za spaniem na brzuszku ...

W ogóle dziewczyny jaki ja numer wywinęłam, miałam iść dzisiaj albo ewentualnie jutro na pobranie krwi tsh, bo ja byłam święcie przekonana, że endokrynologa mam na czwartek. Dobrze, że mnie coś podkusiło i zaczęłam szukać skierowania i znalazłam datę i numerek wizyty i patrzę a tam nie czwartek ale dzisiaj wizyta !! heheh no to śmigam szybko na pobranie krwi i modlę się by wyniki były dzisiaj szybko - wiem, że na pewno będą koło 16-17, ale ja mam 13 nr a lekarz od 15 przyjmuję więc pewnie po 16 już tam powinnam być. Oby te wyniki przyszły!! Całe szczęście, że tsh jednak faktycznie nie trzeba robić na czczo a ja głupia zawsze męczyłam się bez śniadania i stałam w tych porannych kolejkach. W ogóle dzisiaj Pani nie mogła mi znaleźć żyły i w kółko jeździła igłą, bolało pierwszy raz.

Aaaa jeszcze apropo chusteczek nawilżanych jak narazie zakupiłam czteropak z pudełkiem plastikowym z biedronki i jeden czteropak pamper, jednak faktycznie po analizie tej sroki wychodzi, że z rossmana są najlepsze tylko nie wiem czy jak już urodzę tak ochoczo będę śmigać tylko do rossmana po wszystkie kosmetyki dla dziecka.
    No to się napisałam tak długo pisałam, że mnie wylogowało hehehe
    ja będę zamawiać na feedo, tak jak i jakies pampersy tam zamówie na początek dobrze ze spojrzałaś na tą kartkę hihi, to by dopiero było

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dziewczyny wezcie pod uwage ze w szpitalu na takim oddziale jest mega goraco,a w zimie to juz w ogole... polecam Wam wziac cienkie szlafroczki, tymbardziej, ze po porodzie cialo na prawde sie poci.. ja mam na wiazanie cienkie i bawełniane...

O mnie
    Dziewczyny wezcie pod uwage ze w szpitalu na takim oddziale jest mega goraco,a w zimie to juz w ogole... polecam Wam wziac cienkie szlafroczki, tymbardziej, ze po porodzie cialo na prawde sie poci.. ja mam na wiazanie cienkie i bawełniane...
    taki cienki też mam, najwyżej jak będzie mi gorąco to mąż dowiezie cieńszy

dziewczyny zamawiała któraś z Was jeansy ciążowe na allegro ?polecacie jakąś konkretną aukcję ?

Senior Member
    fghjkz

O mnie

dziewczyny zamawiała któraś z Was jeansy ciążowe na allegro ?polecacie jakąś konkretną aukcję ?
    bałam się zamówić z allegro, dlatego kupowałam w H&M jeansy ciążowe ale są świetne i polecam jak najbardziej

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz

ja mam z h&m, na allegro na pewno tez sa i sa fajne i wygodne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    nie ma u mnie w mieście h&m

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    nie ma u mnie w mieście h&m
    ja tez jechałam ok 70 km na zakupy ale zamów na ich stronie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Natalko a stosowalas cos po porodzie na piersi?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów