Strona 128 z 10044
Pokaż wyniki od 1,271 do 1,280 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Przepraszam za byki literki uciekaja ale z telefonu pisze bo z komputera dopiero z domu ale jak ja wroce z pracy to wy bedzie pieknie spaly roznica czasu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Pijecie kawe w ciąży? Ja w pierwszej nie pilam, mydlinami mi podchodziła a teraz pije po sniadaniu rozpuszczalna z 1 lyzeczki z mlekiem

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Witam..witam...przede wszystkim Wszystkie Nowe Mamuski Styczniowe, ale równiez i te, które są tutaj od początku
    U mnie mdłości i wymioty cały czas...ostatnio spod prysznica wystartowalam z pełną buzia prosto do sedesu...bleh...o 22:30, masakra jakas...poza tym rano w ciągu dnia, dobrze, że nie w nocy heh, mam nadzieje, ze niedługo mi odpusci! u mnie juz tez brzuch widoczny i to bardzo, a co najsmieszniejsze mam 2 kg do tyłu od wymiotków a w spodnie sie juz nie dopinam i dzis zakupilam w H&M na ciążowym pierwsze legginsy ciążowe ależ radość i teraz bede na swobodnie chodzic, a nie jak dzis do miasta w jeansach z rozpietym guzikiem i rozporkiem :P heh
    Jutro nasze prenatalne, trzymajcie kciuki! ja juz sie doczekac nie moge jak zobacze znowu nasza kruszynke a zarazem denerwuje sie jak przed kazda wizyta...dobrze, ze to juz na 12 mamy, a nie na wieczór! no i zżera mnie ciekawośc któż tam u mnie mieszka, ale na to jeszcze muszę poczekac...
    czekam na wieści od Was! pozdrawiam i miłego wieczoru życze!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    cześć dziewczyny dopiero Was znalazłam
    czekam na 10 stycznia i już nie mogę sie doczekać

co do kawy, nie piję, tylko rozpuszczalną, albo ice latte

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja kawe pije rano z mlekiem poki co nic sie nie dzieje

Martynka u lekarza najpierw bylam co 3 tyg a teraz raz na miesiac wiec to chyba nie jest czesciej niz normalnie. Biore tez luteine ktora ma zmniejszac torbiel. Jestem dobrej mysli i staram sie nie stresowac lekarz kazal mi sie oszczedzac nie moge cwiczyc, biegac itp.

Ja w ogole nie moge pic kawy, nie smakuje mi. A tak lubilam wczesniej.

Tosienka87 tak Ci wspolczuje tych wymiotow. Ja tylko jeden dzien tak mialam i mialam dosyc. Oby po 12 tyg bylo lzej i trzymam kciuki za jutro!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Dziewczyny te prenatalne robi sie w ktorym tygodniu? Bo mi lekarz nic o tym nie mowil ide za tydzien do poloznej to moze ona cos powie albo spytam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Miedzy 12 a 14 tygodniem

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Patuśka Zobacz posta
    Miedzy 12 a 14 tygodniem
    A to na nastepnej wizycie u poloznej bede miala 11 tydzien wiec zapytam dziekuje

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Wiecie co chyba mam objam ciazy GLUPOTE kupilam sobie na wakacjach pamiatke bransotetke i ona sklada sie z 3 srebnych cieniutkich lancuszkow i na jednym z nich serduszko na drugim kuleczka a na trzecim krzyzyk ,moje bratowa oblukala no ze ladna ale krzyzow sie nosic nie powinno wiec ja mysle odczepie ten krzyzyk no i tak zrobilam ale teraz trzebbylo to wszystko do kupy razem i co wzielam NOZYCZKI zeby to scisnac i tak narobilam ze palca rozcielam krew sie leje i mama na pogotowie kaze jechac no masakra jakas

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów