Strona 1279 z 10063
Pokaż wyniki od 12,781 do 12,790 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    [QUOTE=AniaSal;2723587]To zapraszam !!

Monika2008 a nie przejmuj się takim babsztylem ..... powiedz że to nie Twoja wina i się rozłącz i nie odbieraj od niej

No właśnie ona na domowy dzwoni, bo nie mam wyświetlacza.. Mąż ma z nia pogadać by dala mi święty spokój..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    no i stało się ..
    nie wytrzymałam i mężowi do słuchawki się popłakałam ..
    Miałam dziś 4 mega nie przyjemne telefony, praktycznie w całości ocenzurowane, z powodu szwagra, który wyjechał zagranicę i pod opieka kolegi psa zostawił .. .

i matka tego chłopaka dziś do mnie wydzwania z awanturami, pretensjami ..
    Jakby to moja wina była, że jej ukochany synek pomieszkuje u szwagra, a nie u niej w domu ..

Po ostatnim tel to się tak zdenerwowałam, że nospę wzięłam Tak mi humor popsula, ze mala głowa ..

Ludzie to wogole nie myślą, czy jak ??
    Olej ja...jest dorosly ich sprawa a nie twoja...to nnie maja wogole rozumu czasem

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    [QUOTE=Monika2008;2723606]
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    To zapraszam !!

Monika2008 a nie przejmuj się takim babsztylem ..... powiedz że to nie Twoja wina i się rozłącz i nie odbieraj od niej

No właśnie ona na domowy dzwoni, bo nie mam wyświetlacza.. Mąż ma z nia pogadać by dala mi święty spokój..
    Odlacz z wtyczki hehe

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Veronika, Tosienka Wasze yorki również siedzą w balkonie czy oknie i nieustannie obserwują świat czy mój ma jakąś depresję? hehehe

Załącznik 90946
    Też mam yorki nawet dwa :-) ten jeden to jeszcze szczeniaczek i np za każdym razem jak jest otwierany balkon to leci jak głupi :-)

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    jegobaba oczywiście już ci podaje ten najprostrzy przepis hehe zawsze wychodzi i jest pyszne:
    Ciasto Marchewkowe:
    1 szkl cukru
    1 szkl oleju
    1 i 2/3 szkl mąki
    3 jajka
    2 szkl potartej marchewki ( na wiórki )
    1 i 1/2 łyżeczki sody
    1 i 1/2 łyżeczki cynamonu
    1 i 1/2 łyżeczki kakao
    1 i 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia

Cukier utrzeć z olejem, dodać pojedynczo po jajku, wsypać całą reszte i dosypać marchewki. Ja to pieke w nie tej dużesz blasze tylko mam taka troszke mniejszą od niej. jakoś 30-40 min w ~180 stopniach. Zależy tam od pieca :P A potewa do tego taka standardowa:

Polewa:
    ćwiartka masła
    4 łyżki mleka
    4 łyżki cukru
    2-3 łyżki kakao
    i to wszystko na małym ogniu do jednolitej polewy no i polać jak bedzie gorąca hehe
    Smacznego! :P

Iza
    Mimo tego, że tak krótko byliśmy to tak, odpoczelismy, serio :P ale jakoś nas tutaj ściągnęło mieszkanko, hehee
    veronika zaraz sie bede brać za tego Twojego bananowca zobaczymy co to bedzie hihi

Ktoś pisał o blogu od sroki, ja też już o nim pisałam. Ona jest genialna :P dzieki niej wiem wlasnie o babydream, ze nie dosc, ze tanie to jeszcze SUPER składy :P po jej analizach kupiłam też żel do higieny intymnej też chyba rossmanowska firma, i pare innych rzeczy na prawde dziewczyny, poogladajcie sobie jej bloga :P
    Dziekuje kochana! Jutro bede piekla

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Też mam yorki nawet dwa :-) ten jeden to jeszcze szczeniaczek i np za każdym razem jak jest otwierany balkon to leci jak głupi :-)
    U brata tez maja takze jak sie zejda to sie smiejemy ze moja krolowa bo zaraz wskakuje na poslanie Neli i juz nie schodzi hehehe takmten ich to szalony boziu co on wyprawia to szok lubi wozek Olivii i tam spi ze zjezdzali zjezdza no warjat

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    U brata tez maja takze jak sie zejda to sie smiejemy ze moja krolowa bo zaraz wskakuje na poslanie Neli i juz nie schodzi hehehe takmten ich to szalony boziu co on wyprawia to szok lubi wozek Olivii i tam spi ze zjezdzali zjezdza no warjat
    a już myślałam, ze mój ma jakąs depresje, że przesiaduje w balkonie i obserwuje czyli wszystko z nim w porządku hahaha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Moja jedna to też taki leniuszek, że tylko śpi na lóżkach i jak ktoś do domu przychodzi to ledwo ogonem merdnie, a drugi to szatan wcielony wszędzie biega, lata, zaczepia się w toske, przynosi zabawki do rzucania i łazi po oparciach kanapy hehehe także jest wesoło :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    a już myślałam, ze mój ma jakąs depresje, że przesiaduje w balkonie i obserwuje czyli wszystko z nim w porządku hahaha
    Jak najbardziej w porzadku takie maja.zajecie hehe

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Moja jedna to też taki leniuszek, że tylko śpi na lóżkach i jak ktoś do domu przychodzi to ledwo ogonem merdnie, a drugi to szatan wcielony wszędzie biega, lata, zaczepia się w toske, przynosi zabawki do rzucania i łazi po oparciach kanapy hehehe także jest wesoło :-)
    Moja tez leniwa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów