Strona 1278 z 10065
Pokaż wyniki od 12,771 do 12,780 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    A badania tsh koniecznie na czczo się wykonuje?
    jak byłam na glukozie, to przyszła kobitka i pytała się akurat o tsh w laboratorium, że jest przejazdem ale wstąpiła zapytać bo zjadła sniadanie, to kobita jej powiedziała, że pasowało by na czczo ale nie koniecznie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    jak byłam na glukozie, to przyszła kobitka i pytała się akurat o tsh w laboratorium, że jest przejazdem ale wstąpiła zapytać bo zjadła sniadanie, to kobita jej powiedziała, że pasowało by na czczo ale nie koniecznie
    No wlasnie bo ja zawsze robiłam na czczo ale wyczytałam, że niektórzy nie każą być na czczo więc może ja niepotrzebnie się męczę bez śniadania heheheh :-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Veronika, Tosienka Wasze yorki również siedzą w balkonie czy oknie i nieustannie obserwują świat czy mój ma jakąś depresję? hehehe

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00503.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	85.8 KB
ID:	90946

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Dobra top czekam ! weź marmoladę ja zrobie naleśliki damy rade razem !
    O chetnie bym skorzystala

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    no i stało się ..
    nie wytrzymałam i mężowi do słuchawki się popłakałam ..
    Miałam dziś 4 mega nie przyjemne telefony, praktycznie w całości ocenzurowane, z powodu szwagra, który wyjechał zagranicę i pod opieka kolegi psa zostawił .. .

i matka tego chłopaka dziś do mnie wydzwania z awanturami, pretensjami ..
    Jakby to moja wina była, że jej ukochany synek pomieszkuje u szwagra, a nie u niej w domu ..

Po ostatnim tel to się tak zdenerwowałam, że nospę wzięłam Tak mi humor popsula, ze mala głowa ..

Ludzie to wogole nie myślą, czy jak ??

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    witam sie wieczorem

u mnie mikolaja nie obchodzimy, tego 6 grudnia... zawsze chucznie Wigilie... w mikolajki dzieci i tak prezenty dostaja w szkole i przedszkolu... córka najstarsza juz wie ze Mikolaj nie istnieje, i ze teraz kazdy z nas mozeby byc mikolajem..tak wiec w tym roku bedzie Ona moim pomocnikiem i tez ma frajde z tego powodu.. zawsze piszemy listy, i jest to robione w formie jednego zadania adwentowego... na jakies okolo tydzoen, dwa tyg przed Wigilia.. wtedy zostawiamy przy kominku listy ( obowiazkowo kazdy pisze
    wode w garnku dla reniferow i kanapki na talerzu dla Mikolaja... rano widza puste naczynia i otowrzone drzwiczki od komina wysylamy wtedy tez list do dziewczyn, ze od mikolaja- w podziekowaniu za list od nich, i ze mikolaj widzi ich zachowanie itd.. cos tam zawsze wymyslamy
    w wigilie prezenty sa u tesciow a pozniej u moich rodzicow a u nas w domu nad ranem w 1 dzien swiat.. tak to u nas wyglada
    i przynosi w wigilie prezenty Mikolaj albo Gwiazdka, albo Aniołek

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    O chetnie bym skorzystala
    To zapraszam !!

Monika2008 a nie przejmuj się takim babsztylem ..... powiedz że to nie Twoja wina i się rozłącz i nie odbieraj od niej

nyana ciekawe pomysły.... heh ja raz dostałam prezent na świeta... od jeszcze chłopaka tak to u nas prezentów sie nie praktykowało a jak byłam mniejsza to na mikołaja tylkojakies drobne:P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    u mnie też wybór, bo robiłam w tym roku z truskawek, gruszek i malinek dostałam od mamy, ale zawsze do naleśników możesz zrobić sobie jabłuszka prażone z patelni
    Nie wiem czy mowilam ale tutaj arabki robia placki ziemniaczane z jablkami wlasniete ziemniaki scieraja na tej bruszej tarce co paseczki wychodza...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Veronika, Tosienka Wasze yorki również siedzą w balkonie czy oknie i nieustannie obserwują świat czy mój ma jakąś depresję? hehehe

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00503.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	85.8 KB
ID:	90946
    Moj siedzi caly czas albo na poduszuce przy drzwiach balkonowych albo wyskakuje na oparcie na kanapie i tak siedzi hehe uslini szyby ,szczeknie czasem takie o ma zajecie

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Dobra dziewczyny idę się położyć bo jestem już dziś taka padnieta że ledwo na oczy widzę.... trzymajcie się do jutra ! buziaki :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów