Strona 1274 z 10091
Pokaż wyniki od 12,731 do 12,740 z 100909

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    U mnie sie otwiera.zawsze po kolacjii i najbardziej niecierpliwa jest moja siostra hehemikolaj przynosi z racji ze tu nie ma.dnia sw.mikolaja...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*

Exclamation

Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Tosienka co to za placki z piersi robiłaś? brzmi interesująco
    Pokrojona piers z kurczaka w kosteczke, do tego dodac majonez, jajko lub 2 zalezy ile masz piersi, do tego przyprawy (ja daje wegete i pieprz) i mączka ziemniaczana, żeby wszystko sklepila... jak kto woli można dodac pokrojone pieczarki, cebulkę lub tarty ser wg uznania...robi sie b.szybko, smazyc na rozgrzanym oleju, nakladac normalna lyzka takie placuszki, dla mnie pychotka

a robie tez jeszcze takie:
    piers z kurczaka pokrojona na kotleciki i rozklepana, na to sol, pieprz, potem lyzeczka majonezu na kazdy i podsmazone wczesniej pieczarki, na gore tarty ser, zapiec w piekarniku i jak kros lubi mozna jesc z ketchupem, tez szybko sie je robi, a smakuja naprawde kazdemu!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    gwiazdor? pierwsze słysze hehe. u mnie mikołaj w mikołaja, a w wigilię to dzieciątko
    Moja mamuśka pochodzi ze Śląska i właśnie jest tak, że w Wigilię przychodzi Dzieciątko i tak jesteśmy nauczeni a znów tu gdzie mieszkamy strony taty to zawsze Mikołaj przychodzi 6 grudnia a nie ma czegoś takiego jak prezenty pod choinką od dzieciątka. Jednak mamuśka wprowadziła swoje tradycje do obiegu

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Hehe nieważne kto, ważne że prezenty są a jak u Was dzieciatko przynosi to pewnie jest to podrzucane pod choinkę co? Bo u nas jak są dzieci w rodzinie to przychodzi ktoś przebrany
    U nas ostatnio moj maz byl heheh w tym roku tez bedzie ma ekstra stroj wiec robi za swietego

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Pokrojona piers z kurczaka w kosteczke, do tego dodac majonez, jajko lub 2 zalezy ile masz piersi, do tego przyprawy (ja daje wegete i pieprz) i mączka ziemniaczana, żeby wszystko sklepila... jak kto woli można dodac pokrojone pieczarki, cebulkę lub tarty ser wg uznania...robi sie b.szybko, smazyc na rozgrzanym oleju, nakladac normalna lyzka takie placuszki, dla mnie pychotka

piers z kurczaka pokrojona na kotleciki i rozklepana, na to sol, pieprz, potem lyzeczka majonezu na kazdy i podsmazone wczesniej pieczarki, na gore tarty ser, zapiec w piekarniku i jak kros lubi mozna jesc z ketchupem, tez szybko sie je robi, a smakuja naprawde kazdemu!!!
    Te ostanie czesto robie i dodaje papryke do pieczarek

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta

Dziękuję robiłam to dawnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnno temu i zapomniałam o tym przepisie zupełnie! Faktycznie te kotleciki w tej formie są przepyszne - palce lizać normalnie! Dzieki za odświeżenie pamięci

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    U nas tez wieczorem, po kolacji mało tego, Mikołaj przychodzi u nas 6 grudnia a w Wigilię to Gwiazdor rano to mi się kojarzy tylko z filmów amerykańskich
    u mnie tak samo, Mikołaj i Gwiazdor
    i u mnie byla jeszcze taka tradycja, ze 5 grudnia pastowalo sie kozaki i stawialo na parapecie w pokoju, jeden u mamy, drugi u babci i zawsze rano 6 jak sie wstawalo, to w srodku byly slodycze, owoce...u mnie taka tradycja-nigdy zadnych lalek ani nic takiego...tylko slodkie0 tak samo bede uczyc moją Ninkę!
    co do Wigilii prezenty zawsze po kolacji sie otwiera! juz sie nie moge doczekac tej radosci, kiedy nasza Mała bedzie otwierac swoj pierwszy prezent!

Tu w NL inne tradycje...wieczor Mikolajkowy jest 5 grudnia i bardziej to celebruja ten wieczor niz Wigilie...na 5 sa mega prezenty i full wypas, Wigilii jakos specjalnie nie obchodza (no, moze zalezy od rodziny) ale najwazniejsze, jak maja skrzynke PIWA!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny od wczoraj wieczora boli mnie brzuch najbardziej jak się schylam albo podczas siadania. Mialam problem nawet zeby sie zgiac i wrzucic pranie do pralki. Czuje taki jakby ucisk. Teraz promieniuje mi to aż na plecy. W nocy tez masakra, ale wspomogłam się i obozyłam poduszkami...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Dziewczyny od wczoraj wieczora boli mnie brzuch najbardziej jak się schylam albo podczas siadania. Mialam problem nawet zeby sie zgiac i wrzucic pranie do pralki. Czuje taki jakby ucisk. Teraz promieniuje mi to aż na plecy. W nocy tez masakra, ale wspomogłam się i obozyłam poduszkami...
    Wez nospe ja czasem biore...nic sie nie stanie a Ty sie meczysz

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Ja mam firmy MesMed, dokladnie taki jak na zdjeciuZałącznik 90934
    Jak pokazałam swojemu to powiedział, ze takie same mają w pracy do mierzenia spoin - Pirometr się nazywa. Spójrzcie sobie. Cena prawie połowa tańsza. Termometr dzieciecy 100 zl i widzialam ceny wzyz. Teraz pytanie, czy to dlatego, ze jest w tytule dziecięce ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów