Strona 1268 z 10058
Pokaż wyniki od 12,671 do 12,680 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a ja byłam z chrześniaczką w lesie na spacerze żeby pozbierała sobie kolorowe liście szyszki i kasztany, ile radochy dla 4latki
    Veronika zawsze zazdrosciłam ze tak szybko macie wystawy swiateczne bo uwielbiam swieta ale wiadomo że im szybciej to nie czuc az takiej magi swiat
    Ale pamietaj ze oni tu w drugi dzien swiat juz rozbieraja choinki fuj nie lubie watrobki nawet tego zapachu samzenia nie lubie.....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ale pamietaj ze oni tu w drugi dzien swiat juz rozbieraja choinki fuj nie lubie watrobki nawet tego zapachu samzenia nie lubie.....
    I prezenty chyba na drugi dzień rano otwierają a nie wieczorem jak u nas nie? :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    tez masz zawsze tak szybko choinke?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    I prezenty chyba na drugi dzień rano otwierają a nie wieczorem jak u nas nie? :-)
    tez masz zawsze tak szybko choinke?
    Prezenty otwieraja w pierwszy dzien swiat(jedyny jaki jest) rano..ja choinke ubieram tak w polowie grudniabratowa zawsze w pierwsza sobote grudnia hehe taka tradycja dla dzieci to robi i u niej juz swiatecznie jestale dom przybiera juz w listopadzie ze wzgledu na pogode swiatelka odpala tak poczatkeim grudnia jak wszyscy

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Prezenty otwieraja w pierwszy dzien swiat(jedyny jaki jest) rano..ja choinke ubieram tak w polowie grudniabratowa zawsze w pierwsza sobote grudnia hehe taka tradycja dla dzieci to robi i u niej juz swiatecznie jestale dom przybiera juz w listopadzie ze wzgledu na pogode swiatelka odpala tak poczatkeim grudnia jak wszyscy
    to macie sztuczną choinke ? czy żywa Wam tak dlugo stoi ? no ja ozdoby to tez lubie szybciej ale choinke to zawsze w wigilie rano

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    U mnie też jest taka mała tradycja, że zawsze ubieramy przed moimi urodzinami, które wypadają 19 grudnia. Mama jak była ze mną w ciąży a miała termin na 6 stycznia zdążyła ubrać choinkę i na drugi dzień jechała na porodowke i mnie urodzila przed świętami :-) na święta ja wypuścili do domu także byłam prezentem pod choinkę dla wszystkich :-)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    jegobaba oczywiście już ci podaje ten najprostrzy przepis hehe zawsze wychodzi i jest pyszne:
    Ciasto Marchewkowe:
    1 szkl cukru
    1 szkl oleju
    1 i 2/3 szkl mąki
    3 jajka
    2 szkl potartej marchewki ( na wiórki )
    1 i 1/2 łyżeczki sody
    1 i 1/2 łyżeczki cynamonu
    1 i 1/2 łyżeczki kakao
    1 i 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia

Cukier utrzeć z olejem, dodać pojedynczo po jajku, wsypać całą reszte i dosypać marchewki. Ja to pieke w nie tej dużesz blasze tylko mam taka troszke mniejszą od niej. jakoś 30-40 min w ~180 stopniach. Zależy tam od pieca :P A potewa do tego taka standardowa:

Polewa:
    ćwiartka masła
    4 łyżki mleka
    4 łyżki cukru
    2-3 łyżki kakao
    i to wszystko na małym ogniu do jednolitej polewy no i polać jak bedzie gorąca hehe
    Smacznego! :P

Iza
    Mimo tego, że tak krótko byliśmy to tak, odpoczelismy, serio :P ale jakoś nas tutaj ściągnęło mieszkanko, hehee
    veronika zaraz sie bede brać za tego Twojego bananowca zobaczymy co to bedzie hihi

Ktoś pisał o blogu od sroki, ja też już o nim pisałam. Ona jest genialna :P dzieki niej wiem wlasnie o babydream, ze nie dosc, ze tanie to jeszcze SUPER składy :P po jej analizach kupiłam też żel do higieny intymnej też chyba rossmanowska firma, i pare innych rzeczy na prawde dziewczyny, poogladajcie sobie jej bloga :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    to macie sztuczną choinke ? czy żywa Wam tak dlugo stoi ? no ja ozdoby to tez lubie szybciej ale choinke to zawsze w wigilie rano
    Ja mam prawdziwa w doniczce takiej jakby tam jest torche ziemi i takie jakby trociny i tam sie wlewa wode i 7up hehe... bratowa tez ma zywa ale te choinki sa z plantacji i one takie rowne jak sztuczne

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    jegobaba oczywiście już ci podaje ten najprostrzy przepis hehe zawsze wychodzi i jest pyszne:
    Ciasto Marchewkowe:
    1 szkl cukru
    1 szkl oleju
    1 i 2/3 szkl mąki
    3 jajka
    2 szkl potartej marchewki ( na wiórki )
    1 i 1/2 łyżeczki sody
    1 i 1/2 łyżeczki cynamonu
    1 i 1/2 łyżeczki kakao
    1 i 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia

Cukier utrzeć z olejem, dodać pojedynczo po jajku, wsypać całą reszte i dosypać marchewki. Ja to pieke w nie tej dużesz blasze tylko mam taka troszke mniejszą od niej. jakoś 30-40 min w ~180 stopniach. Zależy tam od pieca :P A potewa do tego taka standardowa:

Polewa:
    ćwiartka masła
    4 łyżki mleka
    4 łyżki cukru
    2-3 łyżki kakao
    i to wszystko na małym ogniu do jednolitej polewy no i polać jak bedzie gorąca hehe
    Smacznego! :P

Iza
    Mimo tego, że tak krótko byliśmy to tak, odpoczelismy, serio :P ale jakoś nas tutaj ściągnęło mieszkanko, hehee
    veronika zaraz sie bede brać za tego Twojego bananowca zobaczymy co to bedzie hihi

Ktoś pisał o blogu od sroki, ja też już o nim pisałam. Ona jest genialna :P dzieki niej wiem wlasnie o babydream, ze nie dosc, ze tanie to jeszcze SUPER składy :P po jej analizach kupiłam też żel do higieny intymnej też chyba rossmanowska firma, i pare innych rzeczy na prawde dziewczyny, poogladajcie sobie jej bloga :P
    z przepisu i ja skorzystam na pewno

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    U mnie też jest taka mała tradycja, że zawsze ubieramy przed moimi urodzinami, które wypadają 19 grudnia. Mama jak była ze mną w ciąży a miała termin na 6 stycznia zdążyła ubrać choinkę i na drugi dzień jechała na porodowke i mnie urodzila przed świętami :-) na święta ja wypuścili do domu także byłam prezentem pod choinkę dla wszystkich :-)
    o jej to duzo przed terminem sie urodziłas ja bym jednak chciała doczekac tego stycznia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów