Strona 1266 z 10065
Pokaż wyniki od 12,651 do 12,660 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Dzień dobry
    Normalnie tak szkrobiecie szybko na tym forum, że ciężko nadążyć!

W sobotę robiliśmy roczek mojej siostrzenicy, więc była imprezka. Któraś z dziewczyn ostatnio pytała o pomysł na prezent dla chrześniaka (Ania?). Ja zafundowałam Chrześnicy kochanej właśnie sesję zdjęciową, żeby miała w przyszłości super pamiątkę, rodzice też bardzo się ucieszyli, nie ma to jak piękne wspólne zdjęcia Jako dodatek kupiłam klocki z literkami, przydadzą się i do nauki i do zabawy.

Wczoraj za to dzień zrąbany totalnie przez teściową, bo kogo by innego... Normalnie szkoda gadać. Przez jej osobę wolę nie myśleć o świętach, na które tak tu wszystkie czekacie, bo wiem, że znowu będzie masakra.

Co do tego czy przykładamy ręce do brzuszka jak się maluszek wierci to taaak, to jest silniejsze ode mnie Szczególnie jak ruchy są takie intensywne to uwielbiam to czuć z każdej strony

Co do wypieków, u mnie prym sprawuje siostra, lubi się w to bawić Ja strasznie lubiłam piec jak byłam mała, teraz mi jakoś przeszło :P Ale na sobotę zrobiłam sernik z jogurtów greckich, przepyszny i prosty

Miłego dnia!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hello mamusieja juz na nogach chociaz 6.30 dopiero ale mialam sen ze jadlam bulke z dzemem i sie obudzila a bulki nie ma hehe wiec szybciutko do piekarnika wsadzilam te mrozone to sie kupuje i zajadam z dzemem z owocow lesnych...u nas w sklepach tez juz swiatecznie chociaz hallowenowo rowniez..u nas w swieta zawsze cala rodzinka u mamy ale gotujemy wszyscy i w tym dniu nic kupnego nie ma ..spimy wszyscybu mamy uwielbiam ten czasprezenty losujemy co kto komu kupuje tak zeby kuazdy dostal po jednym tylko dzieci sa wyronione bo dostaja od kazdego...u nas dzis mam byc 25 st z czego bardzo sie ciesze.W tym tygodniu ma przyjsc wozek wiec krok na przodJa wodze ze same zdolniachy tortowe tu sa ja to nawet sie nie zabieram za tortaewentualnie zjesc moge

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dziewczynki w Auchan jest promocja na pampersy. 72 szt za 35 zł. Kupiłam paczkę. Byłam dziś w rossmanie, te same kosztują 58zł także jak któraś ma Auchan w okolicy to się opłaca.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Natalka udało mi się wyłowić takie na ciuchlandzie beżowe tylko zamiast kokardki mam dwa guziczki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00459.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	89.8 KB
ID:	90935

Monika wieczorkiem podrzucę przepis na masę cukrową a jeżeli chodzi o kwiaty to ja nie robię, pracowałam w hotelu i m.in tam przy obsłudze wesel i zawsze te rzeczy z tortów weselnych sobie zabierałam, bo kuchnia chciała to wyrzucać, także tych kwiatów róż, słoneczników, stokrotek, liści, figurek to mam na pęczki we wszystkich kolorach

cotton skąd ja to znam... kto umie wkurzyć bardziej od teściowej? hmmm nikt

Rolcia u Nas podobnie z liczą osób bo 15 już liczę Waneskę oczywiście i zazwyczaj jest tak, że najpierw jedziemy do teściów, a później do moich rodziców na Wigilię i zostajemy u nich, idziemy na pasterkę ( w tym roku na pewno ja się nie będę wybierać )

Ja też dziewczynki jeszcze nie mam wózka, materacu, higienicznych rzeczy, butelek i pierdółek, ale myślę że w przyszłym miesiącu zamówie wszystko Wózek raczej wybrany, ale teraz trzeba się zastanowić nad kolorystyką, bo szeroka paleta kolorów, które można połączyć i w tym problem.
    Ostatnio edytowane przez aleksandramagdalena ; 19-10-15 o 13:28

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Kaktusowo Podasz przepis na ciasto marchewkowe? Nigdy nie robilam, ba nawet nigdy nie jadlam a chetnie sprobuje
    Co do termometru wielofunkcyjnego to ja taki kupilam jakis czas temu i jest super! Szczerze polecam. Pomiar w 1 sekunde, mierzy temp ciala, powietrza, wody, pokarmow mi bardzo podpasowal. Jedyne co to cena jest troche zniechecajaca bo trzeba ok 100zl wydac na dobry termometr.
    Macie juz lozeczka? Bo my wlasnie zastanawiamy sie czy np dzisiaj zamowic i wtedy bedzie juz wszystko gotowe. Zostanie tylko kilka z rossmana czy z apteki.
    Dziewczyny wiece, ze zostalo juz troche ponad 2 miesiace i nasze maluszki beda z nami ja juz nie moge sie tego doczekac
    Co od sylwestra to wcoraj do meza dzwonil kolega z pytaniem czy gdzies razem idziemy to wspolnie odpowiedzielismy, ze na porodowke hehe bo chyba
    Wam nie mowilam, ale po ostatniej wizycie termin przesunął sie na 31 grudnia
    Lece z autem na warsztat bo kochany maz w piatek wymienial opony i na wymiane oleju sie umowil w godzinach swojej pracy i oczywiscie ja musze jechac...
    ja właśnie znalazłam na allegro taki termometr w okolicy 100 zł. Jeden firmy Kardio-Test a drugi Microlife. A Ty jakiej masz firmy?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Dziewczynki w Auchan jest promocja na pampersy. 72 szt za 35 zł. Kupiłam paczkę. Byłam dziś w rossmanie, te same kosztują 58zł także jak któraś ma Auchan w okolicy to się opłaca.
    A wiesz może do kiedy trwa promocja? będę w środę to zajrzę i wezmę również sobie paczuszkę Już zobaczyłam w gazetce, że promocję mają do 22.10
    Ostatnio edytowane przez aleksandramagdalena ; 19-10-15 o 13:09

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    w której hurtowni? Boboland na Słonecznym czy koło Kinga/Hiper glazur? Fajny taki termometr wielofunkcyjny
    W Bobolandzie. Tej drugiej hurtowni jakos nie polubilam W Bobolandzie maja co miesiac gazetki promocyjne i ostatnio widzialam termometry

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    ja właśnie znalazłam na allegro taki termometr w okolicy 100 zł. Jeden firmy Kardio-Test a drugi Microlife. A Ty jakiej masz firmy?
    Ja mam firmy MesMed, dokladnie taki jak na zdjeciuKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	termometr.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	20.7 KB
ID:	90934

O mnie
    Tosienka co to za placki z piersi robiłaś? brzmi interesująco

Ja znam tylko placuszki pizza, które się smaży i polewa ketchupem i sosem czosnkowym, smak identyczny jak by się jadło pizzę, a szybciutko się robi i zawsze wszystko znika z talerza, szczególnie moja chrześnica która nie jada sera, cebuli, szynki, pomidorów to takiego placuszka zawsze zje bo nie wie że to jest w środku hehehe

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Ja mam firmy MesMed, dokladnie taki jak na zdjeciuKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	termometr.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	20.7 KB
ID:	90934
    wiecie co, jak zobaczyłam to od razu mi się z radarem skojarzył co policjanci mierzą prędkość

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów