Strona 1265 z 10063
Pokaż wyniki od 12,641 do 12,650 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Wlasnie zerknelam na sowaczek swoj i pierwsza mysl to taka ze godzina zero zbliza sie wielkimi krokami, apoziej czytam napis ze dziecko rosnie teraz wolnej i mysl "uff moze 4 kg nie przebije" a na marginesie to snilo mi sie ze urodzilam przed czasem i wazyla 1100.. Ale sny na odwrot ponoc
    mi mama zawsze powtarzała, że na odwrót. Ale jeżeli tak miałaby się zdarzyć to mój poród byłby męczarnia. Miałam wcześniej sen o cudownym, bezbolesnym porodzie :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Kaktusowo Podasz przepis na ciasto marchewkowe? Nigdy nie robilam, ba nawet nigdy nie jadlam a chetnie sprobuje
    Co do termometru wielofunkcyjnego to ja taki kupilam jakis czas temu i jest super! Szczerze polecam. Pomiar w 1 sekunde, mierzy temp ciala, powietrza, wody, pokarmow mi bardzo podpasowal. Jedyne co to cena jest troche zniechecajaca bo trzeba ok 100zl wydac na dobry termometr.
    Macie juz lozeczka? Bo my wlasnie zastanawiamy sie czy np dzisiaj zamowic i wtedy bedzie juz wszystko gotowe. Zostanie tylko kilka z rossmana czy z apteki.
    Dziewczyny wiece, ze zostalo juz troche ponad 2 miesiace i nasze maluszki beda z nami ja juz nie moge sie tego doczekac
    Co od sylwestra to wcoraj do meza dzwonil kolega z pytaniem czy gdzies razem idziemy to wspolnie odpowiedzielismy, ze na porodowke hehe bo chyba
    Wam nie mowilam, ale po ostatniej wizycie termin przesunął sie na 31 grudnia
    Lece z autem na warsztat bo kochany maz w piatek wymienial opony i na wymiane oleju sie umowil w godzinach swojej pracy i oczywiscie ja musze jechac...

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cześć dziewczynki, ja w sumie również pospałam dość długo dziękuję za porady odnośnie spódniczki na weselę
    Ja wczoraj jeszcze męża zagoniłam do przestawienia mebli w jednym z pokoi, także jestem zadowolona i nawet nic nie mówił, że niedziela, że późno itd. nie śmiał Teraz przygotowywać obiad - dziś u mnie ryż zapiekany z jabłkami i gruszkami później przydałoby się zlikwidować pelargonie z balkonu, bo już takie brzydkie się zrobiły, więc jakieś plany na dziś są

Izka przepis napiszę wieczorem

Jegobaba też muszę zakupić taki termometr, kupowałaś w aptece czy gdzie?

Mamusia, która poszła dziś do szpitala niech się odezwie co tam?

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cześć Mamuśki ..

a mnie nerw wziął.. bo się napisałam i mi posta nie zamieściło... ehh..

A więc w skrócie ..

Wczoraj w końcu naszła mnie wena na szycie i poduchy też na tym skorzystały

Olu, zazdroszcze talentu do mas plastycznych .. mnie nigdy nie wychodzą i kończy się, że kremem samym dekoruje .. oo .. mam nawet jedno zdjątko na dowód .., że masy nie są dla mnie Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tort.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	88.9 KB
ID:	90929
    w wolnej chwili jakbyś mogła podać najprostszy przepis na obłożenie torta czy do robienia kwiatów będę wdzięczna..

któraś wspominała,że nie ma wózka, uspokajam - nie jesteś sama ;p

Uciekam obiadzi robić - dziś kasza gryczana, bitki i ogórek kiszony

Ps. w końcu słonko wyszło

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Monika pochwal sie swoimi wlasnorecznymi cudami !!

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Betty, wlasnie, daj znac Kochana co tam u Was!!! Mam nadzieje, ze nie naczekalas się z przyjeciem do szpitala...
    Ja mam dzisiaj dzien na latanie z tata i dopinanie tematow zwiazanych z jego już byla praca no i szalejacym remontem, bo jak za tydzien pojdzie do nowej to ciezko widze cokolwiek z nim zalatwiac... Na szczescie magik, ktory robil u mnie tapety jest dostepny od jutra, więc moze uda się w polowie listopada temat zamknac, a nie na koniec jak pierwotnie zakladalismy. Byloby super, bo gdzies na polowe listopada beda już tez gotowe mebelki dla malej, i bedzie mozna je wczesniej od stolarza odebrac także powolutku wszystko wychodzi na prosta. W ogole bardzo milo mi się zrobilo ostatnio, bylismy u tesciow z mezem, i pomimo, ze już przed slubem jasno obie strony orzekly, ze się nie bawia w 'laczenie w straczki' (więc nie robimy wspolnych imprez itp, i moze chwala bogu, bo ojciec z tesciem to się ze studiow znaja, i to niekoniecznie z tej samej strony barykady, ze tak się wyraze), to tesciowa zaproponowala, ze skoro ja w ciazy, a mama ze zlamana noga, to ona zaprasza wszystkich lacznie z babcia moja na wigilie co prawda i tak nie skorzystamy, bo w tym roku 'nasza kolej', i bedzie 16 osob na wigilie (i skonczy się cateringiem chyba). No coz, kazdy zrozumie. Eh, nie ma jak spora rodzinka :/

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej,mnie tez nerwy biora, bo tez mialam takiego dlugiego posta i mi też go nie zamiescilo, ehhhh wrrrr...
    A wiec co do lozeczka, my mamy takie 60x120, pozniej mozemy zawsze dokupic do tego kompletu mebli wieksze, bo jest rowniez w zestawie...
    u nas tez szaro i ponuro, niestety, ale powiem Wam, ze z jednej strony sie ciesze, bo zima zbliza sie wielkimi krokami, sama z checia posluchalabym juz koled, u nas jak juz idziesz na miasto, to wszystko przystrojone, wiec atmosfera jest, moze to troche wczesnie, ale juz sie przyzwyczailam i lubie ten czas...ktory w tym roku zbliza nas do tak waznego wydarzenia jakim bedzie nasz porod w sumie, to jak nie urodze przed Swietami, to wolalabym juz wtedy przertwac do Nowego Roku, ale zobaczymy jaki Nina wybierze sobie termin...
    my wczoraj bylismy w tej chinskiej restauracji, tak sie objadla, ze masakra, a mieli tez tak pyszne desery, ciasta lody...tego zjadlam najwiecej, a mala potem niezle buszowala w brzuchu! ja tez lubie wieczorami obreswowac brzuch, szczegolnie sie smiejemy z mezem jak mała sie wypuna i mam taki dziwny ksztalt hihi, akrobatka mala ciekawe co Ona tam za pozy przybiera...tez mowie czasem do brzucha i bardzo czesto go glaskam...
    meżuś wlasnie wstal po nocce, obiadek mam juz gotowy u mnie dzis placki z piersi, ziemniaczki, sos i surówka z kiszonej kapusty!
    odezwe sie wieczorem! buziaki

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    aleksandramagdalena Tu u mnie w Szczecinie jest hurtownia z artykulami dzieciecymi i w niej kupowalam i wlasnie cos ok 100zl placilam. Ogolnie jest ich duzo na rynku. Jak bedziesz kupowala to patrz na taki zeby albo okreslal czy w odpowiedniej odleglosci przykladasz albo taki co mierzy troche z wiekszej odleglosci. Moj np mierzy do 8cm od np glowy a byly takie co tylko do 1 cm wiec zawsze trudniej zmierzyc temperature takiemu maluszkowi.

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    aleksandramagdalena Tu u mnie w Szczecinie jest hurtownia z artykulami dzieciecymi i w niej kupowalam i wlasnie cos ok 100zl placilam. Ogolnie jest ich duzo na rynku. Jak bedziesz kupowala to patrz na taki zeby albo okreslal czy w odpowiedniej odleglosci przykladasz albo taki co mierzy troche z wiekszej odleglosci. Moj np mierzy do 8cm od np glowy a byly takie co tylko do 1 cm wiec zawsze trudniej zmierzyc temperature takiemu maluszkowi.
    w której hurtowni? Boboland na Słonecznym czy koło Kinga/Hiper glazur? Fajny taki termometr wielofunkcyjny
    Ostatnio edytowane przez Joneczka ; 19-10-15 o 12:24

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów