Strona 1264 z 10044
Pokaż wyniki od 12,631 do 12,640 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Ja takowe zakupiłam 70/140 i mam nadzieję, ze będę zadowolona, po ściągnięciu barierek bocznych i założeniu bocznych belek - łóżeczko wygląda fajnie .
    To już kwestia indywidualna. Ja od początku corcie będę kladla w jej pokoiku sama, więc przyzwyczai się do swojego łóżeczka - później tapczaniku
    To piszesz o jeszcze innym łóżeczku, bo te które ja widziałam nie mają belek bocznych przy tapczaniku i bałabym się, że maleńka wypadnie przykładowe, którym byliśmy zainteresowani to takie

http://www.babyblue.sklep.pl/klups-l...ika,id459.html

Wydaje mi się, że znalazłaś bardzo dobre łóżeczko, które jest super bezpieczne i bardzo praktyczne No nic, poszukam jeszcze może znajdę jakieś podobne znalazłam opinie, że niektóre mamy ściągają cały bok łóżeczka i przystawiają do swojego łóżka w sypialni tak, że w nocy nie wstają do karmienia tylko wysuwają maleństwo ze swojego łóżeczka ja na początku będę się bała zostawić córcię w jej pokoiku, więc wezmę ją do nas, a potem zobaczymy kiedy ją przeniesiemy
    Ostatnio edytowane przez Whatz ; 19-10-15 o 09:12 Powód: dodatek

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Jejku dziewczyny, dopiero wstalam.... Szok... !!! Jeszcze mi sie tak nie zdazylo pospac od wielu lat w zasadzie kurcze musze szybko zabrac sie za robote bo to juz prawie pol dnia mi ucieklo a w domu po weekendzie pelno pracy...

Co do lozeczka to my mamy 120 x60 najprostrze z ikei bez wyciaganych szczebelkow bo i tak nigdy z tego nie korzystalismy we wczesniejszym lozeczku z tej funkcji. A jak dzieci maja dwa lata przenosimy ich do normalnego lozka tylko pojedynczego. Choc najstarsza marzyla o szerokim wiec wymienilismy jej na taki 160x200 i w sumie lepiej bo szczesliwe siostry spia razem w ogole to kega szczesliwa jestem ze mimo roznicy 5 lat super sie dogaduja a musze Wam sie pochwalic, bo corka jak poszla teraz do przedszkola nowego to pani wychowawczyni az mi jej gratulowala, ze rozwinieta i madra jest bardziej jak niejeden 5 latek moja duma starsza siostra robi swoje hehehe

Koked bym juz posluchala... Ptzed swietami najlepiej mi sie sprzata sluchajac swiatecznej muzyki juz sobie "zaplanowalam" ze po swietach 26 grudnia pojde szybko urodzic a 28 wroce do domu i sylwestra juz z mala spedzimy w ogole to czuje ze w grudniu urodze, ale mam nadzieje ze jak sie tak stanie to i tak z forum mnie nie wyrzucicie??

Senior Member
    nayana

O mnie
    Wlasnie zerknelam na sowaczek swoj i pierwsza mysl to taka ze godzina zero zbliza sie wielkimi krokami, apoziej czytam napis ze dziecko rosnie teraz wolnej i mysl "uff moze 4 kg nie przebije" a na marginesie to snilo mi sie ze urodzilam przed czasem i wazyla 1100.. Ale sny na odwrot ponoc

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Jejku dziewczyny, dopiero wstalam.... Szok... !!! Jeszcze mi sie tak nie zdazylo pospac od wielu lat w zasadzie kurcze musze szybko zabrac sie za robote bo to juz prawie pol dnia mi ucieklo a w domu po weekendzie pelno pracy...

Co do lozeczka to my mamy 120 x60 najprostrze z ikei bez wyciaganych szczebelkow bo i tak nigdy z tego nie korzystalismy we wczesniejszym lozeczku z tej funkcji. A jak dzieci maja dwa lata przenosimy ich do normalnego lozka tylko pojedynczego. Choc najstarsza marzyla o szerokim wiec wymienilismy jej na taki 160x200 i w sumie lepiej bo szczesliwe siostry spia razem w ogole to kega szczesliwa jestem ze mimo roznicy 5 lat super sie dogaduja a musze Wam sie pochwalic, bo corka jak poszla teraz do przedszkola nowego to pani wychowawczyni az mi jej gratulowala, ze rozwinieta i madra jest bardziej jak niejeden 5 latek moja duma starsza siostra robi swoje hehehe

Koked bym juz posluchala... Ptzed swietami najlepiej mi sie sprzata sluchajac swiatecznej muzyki juz sobie "zaplanowalam" ze po swietach 26 grudnia pojde szybko urodzic a 28 wroce do domu i sylwestra juz z mala spedzimy w ogole to czuje ze w grudniu urodze, ale mam nadzieje ze jak sie tak stanie to i tak z forum mnie nie wyrzucicie??
    Dzięki za poradę Gratuluję takiej córeczki! chyba nic tak nie cieszy jak to, że dziecko cudownie się rozwija i radzi sobie doskonale Pewnie pękacie z dumy

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Różyczka już przebiła wagę 1100 więc sen nie trafiony hihi

Senior Member
    nayana

O mnie
    No w sumie to racja

Senior Member
    nayana

O mnie
    Macie jeszcze bole w podbrzuszu takie jak na ojres?? Wlasnie mnie dopadl i nie wiem o co chodzi....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hej

ja już zdążyłam wyskoczyć do piekarni po świeże pieczywko ale jest tak brzydko na dworze że już więcej nie wychodzę .. nie wiem kiedy wypiorę te wszystkie ciuszki, bo ja lubię jak pranie jest na świeżym powietrzu ehh

Pati ogólnie zadowolona z podróży ? To nic że krótka, najważniejsze że odpoczęliście
    Olka, pewnie przepis zawsze się przyda, wydrukuję sobie i zostawię na specjalną okazję hihi

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Że mnie też nie najlepszy cukiernik, raptem z dwa placki zrobiłam :-P
    Dziewczyny jak Was bable kopia to za każdym razem dotykacie się brzuszka czy niekoniecznie?

Ja na samym początku cały czas dotykałam, później to się tak często zrobiło że już nie zawsze, ale łapie się na tym że często do niego mówię

nayana ja wczoraj przezylam szok. Wychodzac ze szpitala umówiłam sie z profesorem ze wracam za 10 tygodni i czekamy na rozwiązanie. To wypada juz 25 grudnia. Choc liczę ze do stycznia wytrzymamy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów