Strona 1263 z 10063
Pokaż wyniki od 12,621 do 12,630 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Ola wazne zebys dobrze sie czula takze ubierz to w czym Ci pasuje
    Karolinko no pieknie meza urzadzilasmoj by sie wkurzyl no ale coz stalo siemasz skina przez chwile...
    My juz w domku po jedzonku pojadlam i ide pod prysznic a jutro do pracy trzeba isc....dzis sie dowiedzialam ze u kolezanki bedzie Ola albo Mikolajoni szybko decyzje podejmuja...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Olu idź w czym się dobrze czujesz, toc naprawdę chyba ważne jest, żebyś była i wyglądała schludnie niż żebyś szła jak na wybieg i uciekała szybko bo nie dasz rady w stroju wytrzymac.
    A ją się przyznaje do czegoś strasznego.... Obcinalam męża maszynka z regulowana długością, ale się zatrzask nie zablokował, ustawiła na 12 mm, przejeżdżam a tu lyso! Paczam na maszynkę, a tu 3 mm tylko, bo się ta głowica nie zablokowana zsunela... Mąż przyjął na klate, ale tak z tydzień to będę mieć w domu skina... Maszynki sieją ZUO!
    Haha ja jakbym mojemu tak zrobiła to by chyba na l4 poszedł na 2 tyg hehe. Ja go obcinam nożyczkami klasycznie juz z przyzwyczajenia :P dziewczyny nie umiem go namówić żeby się ogoliil!!! Normalnie mi sie zapuscil :P

tak z innej beczki to w ogóle jestem juz w domu. Mieliśmy wracać w poniedziałek po śniadaniu ale jakoś nie chciało nam się zostawać. Byliśmy tylko coś zjeść na obiedzie wróciliśmy polezelismy jakoś mnie ta choroba ograniczyła ze nie miałam ochoty na nic i stwierdziliśmy aaa jedziemy do naszego mieszkanka. No i fajnie hehe. W środę mam wizyte a jeszcze badań nie zrobiłam a jutro nie zrobię bo nie mam pojemniczka na siczki.. we wtorek mojego będę musiała biednego przed 6 obudzić i pojedziemy a on stale wraca o 3 z pracki. No a w ogóle jest 4 a ja nie umiem spać.. dlatego w końcu nadrabiam i odpisuje. dzieeczyny wy tu o takich ciachach nawijacie a ja jestem mistrzem ciasta marchewkowego hehe jest prostsze jak babka. Dopiero teraz na swoim będę się szkolić w każdej dziedzinie kulinarnej

Ktoś się pytał czy jak maleństwo się rusza to cy ręce przykładam no ja np juz nie tak często jak wcześniej ale też przeważnie coś odpowiem co tam mamusie kopiesz albo coś hihi a jak leżę to tez odsuwam koszulkę i obserwuje. Jak wypnie nożke czy rączkę to lubię ją tak lekko nacisnąć to zaraz odsuwa i znowu wypina hehe

no Nic to idę spróbować zasnąć, dobranoc

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Olu idź w czym się dobrze czujesz, toc naprawdę chyba ważne jest, żebyś była i wyglądała schludnie niż żebyś szła jak na wybieg i uciekała szybko bo nie dasz rady w stroju wytrzymac.
    A ją się przyznaje do czegoś strasznego.... Obcinalam męża maszynka z regulowana długością, ale się zatrzask nie zablokował, ustawiła na 12 mm, przejeżdżam a tu lyso! Paczam na maszynkę, a tu 3 mm tylko, bo się ta głowica nie zablokowana zsunela... Mąż przyjął na klate, ale tak z tydzień to będę mieć w domu skina... Maszynki sieją ZUO!
    Podobną historię miał mój 12letni brat, kiedy tata go maszynką golił i również z tyłu wygolił cały pasek na łyso, a brat blondynek akurat wtedy zmieniał swój wizerunek z blond grzybka na blond "krótko" przez dwa tygodnie do szkoły nie chciał chodzić, a zresztą do dzisiaj nie pokazuje zdjęć z tego okresu nawet swojej narzeczonej - taka trauma

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dziewczyny tak z innej beczki mam pytanie... pasuje iść na wesele w spódniczce? bo zakupiłam sobie taką w pepitkę ołówkową i najlepiej się czuję, a jak zakładam sukienkę to nie dość że źle się czuję to jeszcze jak hipopotam się czuję. Wydaje mi się że teraz na wesela to i w spodniach chodzą chyba, bo dawno nie byliśmy, ale te czasy na suknie balowe to raczej minęły
    Jak dla mnie to jak najbardziej. Kobieta w ciąży wszystko może. Ostatnio byłam na weselu w sierpniu i jedna dziewczyna miała na sobie szorty to było raczej przegięcie. Co prawda jakieś takie złote ale dziwnie wyglądało. Ale jeśli chodzi o spódniczkę to jak najbardziej. A wzór pepitki to w ogóle kocham mam na podusiach, na sukience, na rajstopach:P

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Dziewczyny proszę o poradę. Co sądzicie o łóżeczkach, które mają także funkcję późniejszego tapczanika? Przeważnie są w rozmiarze 70/140 (a te nierozkładane 60/120). Zastanawiamy się czy kupić takie droższe, a potem zmienić na tapczanik czy to mniejsze, a później kupić normalne łóżko, ale np. już na długość 80/160? Jak długo dziecku będzie wygodnie w wymiarze do 140? Mam mętlik w głowie...

Dzien Dobry Mamusie

ale wczoraj pysznosci "napiekłyscie" ja pieke ale raczej takie proste ciasta- marchewkowe, szarlotka za torty nawet nie probuje sie brac. musialam sie takze nauczyc gotowac bo inaczej umarlibysmy z glodu z mezem ale mam z tego coraz wieksza radoche i przyjemnosc zwlaszcza jak smakuje fajne przepisy sa na blogu kwestiasmaku.pl bardzo czesto korzystam z przepisow i przewaznie sie udaje

Ola spodnica jak najbardziej moze byc, ubierz sie tak zebys sie czula swobodnie

Patrycja dobrze ze szczesliwie wrociliscie duzo zdrowka dla WAS!

Natalia
    dzieki za odpowiedz, troche sie obawiam swojego stanu psychicznego po porodzie.... no ale nic moze nie bedzie tak zle. coreczki pewnie przeszczesliwe z powodu Rozyczi co? w fajnym wieku sa ja tu sie martwie jak ogarne jedno a to trzeba brac przyklad z Ciebie jak bedziesz ogarniac trojke

Beatka
    mam nadzieje ze jestes juz w domku i odpoczywacie sobie

milego i slonecznego dnia dla Was

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny! Mój też kombinowal jak tu się w domu zaszyc póki włosy nie odrosna ale coś zaradzilismy... Tzn zastosowałam ten sam trik co z brwiami jak sobie kiedyś zrobilam m podwójna brew bo przy regulacji całą kepke że środka wyrwalam :-P powierzchnia trochę większą, i idealnie nie jest, ale on ma samych chłopów w pracy to nawet nie zauważa;-) tyle tylko że teraz przez tydzień wstaje razem z nim bo ktoś to musi zrobić...
    A teraz już siedze sobie w serwisie samochodowym oponki wymieniam, trochę wcześniej niż zakladalam, ale nie trzymały ciśnienia, więc żeby sobie podwójnej wycieczki nie zafundowac to wymienia na zimowki i sprawdza letnie co im dolega.
    No i dramat kolejny, mój piękny wklęsły pępek na dniach przestanie być wklęsły!!! Bo już jak wstaje to się wywala na drugą stronę. Buuuu! A taka nadzieję miałam, że da radę, bo głęboki był....trudno!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Mamusie
    ale dziś beznadziejna pogoda w Radomiu od rana taka mgła, że nic nie widać przez okno. A trzebaby się zebrać i wyjść-dziś mam gimnastykę ale strasznie mi się nie chce:/
    Jeśli chodzi o łóżeczko to ja akurat mam po mojej chrześnicy więc nie kupuję nowego, nawet nie wiedziałam, że są takie, które mają funkcję tapczana. Ile kosztują?
    Dziewczyny, a jaki termometr kupujecie? Miała może któraś taki wielofunkcyjny? Mierzy temperaturę dziecka, wody, pokarmu w butelce, temperatury w pomieszczeniu. Zastanawiam się nad takim ale nie wiem czy warto
    No i zaczynam się już denerwować bo jeszcze nie wybraliśmy wózka:/ chcemny kupić jakiś używany więc siedzę ciągle na olx i sprawdzam czy coś fajnego się nie pojawia. Wypadałoby się już chyba zdecydować w sumie niewiele czasu zostało:P mam termin na 3 styczeń i boję się, żeby nie rozyspać się wcześniej:P hihi
    Lece się szykować na te ćwiczenia, trzeba ruszyć tyłek:P miłego dnia Dziewczynki!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Dzień dobry Mamusie
    ale dziś beznadziejna pogoda w Radomiu od rana taka mgła, że nic nie widać przez okno. A trzebaby się zebrać i wyjść-dziś mam gimnastykę ale strasznie mi się nie chce:/
    Jeśli chodzi o łóżeczko to ja akurat mam po mojej chrześnicy więc nie kupuję nowego, nawet nie wiedziałam, że są takie, które mają funkcję tapczana. Ile kosztują?
    Dziewczyny, a jaki termometr kupujecie? Miała może któraś taki wielofunkcyjny? Mierzy temperaturę dziecka, wody, pokarmu w butelce, temperatury w pomieszczeniu. Zastanawiam się nad takim ale nie wiem czy warto
    No i zaczynam się już denerwować bo jeszcze nie wybraliśmy wózka:/ chcemny kupić jakiś używany więc siedzę ciągle na olx i sprawdzam czy coś fajnego się nie pojawia. Wypadałoby się już chyba zdecydować w sumie niewiele czasu zostało:P mam termin na 3 styczeń i boję się, żeby nie rozyspać się wcześniej:P hihi
    Lece się szykować na te ćwiczenia, trzeba ruszyć tyłek:P miłego dnia Dziewczynki!
    Z tymi łóżeczkami to różne ceny są, najtańsze jakie znalazłam ze zdejmowanym bokiem jest w ikei za 300 zł, inne dostępne i w smyku i na baby blue to ceny zaczynają się tak od 350 zł w górę. I oczywiście jest różnica z tej samej serii będzie 60/120 a 70/140 zawsze te drugie droższe. A ja znowu nie słyszałam o tych termometrach wielofunkcyjnych. W ogóle nie mam termometru w domu i zastanawiałam się czy kupić taki bezdotykowy, a do wanienki taki najzwyklejszy, bo w domu mamy zamontowany system którym manipulujemy temperaturą więc nie ma problemu.

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Dziewczyny proszę o poradę. Co sądzicie o łóżeczkach, które mają także funkcję późniejszego tapczanika? Przeważnie są w rozmiarze 70/140 (a te nierozkładane 60/120). Zastanawiamy się czy kupić takie droższe, a potem zmienić na tapczanik czy to mniejsze, a później kupić normalne łóżko, ale np. już na długość 80/160? Jak długo dziecku będzie wygodnie w wymiarze do 140? Mam mętlik w głowie...
    Ja takowe zakupiłam 70/140 i mam nadzieję, ze będę zadowolona, po ściągnięciu barierek bocznych i założeniu bocznych belek - łóżeczko wygląda fajnie .
    To już kwestia indywidualna. Ja od początku corcie będę kladla w jej pokoiku sama, więc przyzwyczai się do swojego łóżeczka - później tapczaniku
    Ostatnio edytowane przez Joneczka ; 19-10-15 o 08:43

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów