Strona 126 z 10044
Pokaż wyniki od 1,251 do 1,260 z 100438

Styczniówki 2016 :)

Junior Member
    Martynkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Czesc dziewczyny czy moge do was dolaczyc tez jestem styczniowa mama termin mam na 15 stycznia bylo by milo jak mnie przyjmiecie
    Witaj Jak samopoczucie? Pewnie odliczasz czas do stycznia tak jak ja

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martynkaa Zobacz posta
    Esmeralda stresuje się trochę bo na badaniu USG wyszło mi, że mam torbiel na jajniku i trochę mnie to dobija. Wiem, że sama się ,,nakręcam" ale boje się czy ten torbiel mi nie pęknie. Z tego co lekarz mi mówił to może się ten torbiel wchłonąć samoczynnie ale może też rosnąć i wtedy tylko leczenie ewentualnie operacja a tego się boje najbardziej
    mam taką samą sytuację :/ przez to trafiłam na początku ciązy do szpitala, bo pęcherzyk dopiero schodził ale lekarz po usg myślał że to poza maciczna

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Samopoczucie dobre cztam was i tak sie zastanawiam czy aby napewno w ciazy jestem czy lekarz sie nie pomylil zadnych objawow nie mam ciaza zaskoczyla mnie bardzo bardzo

Martynka jestem w identycznej sytuacji, jak bylam na pierwszym usg to torbiel miala 8 cm..... tez sie troche obawiam ale moj lekarz mnie bardzo uspokaja
    mam nadzieje ze nic zlego nie bedzie sie dziac

beatapab trzymam kciuki!!! na pewno bedzie dobrze. Daj znac jak po wizycie ja juz za tydzien bad prenatalne, juz sie doczekac nie moge

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Chcialam wam powiedziec ze mieszkam za granica i tutaj troche inaczej podchodza do ciazy jest dobra opieka mam swojega lekarza ale wiekszosc spotkan mam z polozna bylam na wizycie wczoraj i dopiero w sierpniu z nim sie spotkam, na usg moge przyjsc w kazdej chwili do pani o usg mi zrobi dziwne to bardzo no ale tak tu jest

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Dziewczyny pracujecie? Ja tak i narazie musze pracowac w sumie nic nie stoi na przeszkodzie . Na zwolnie isc nie moge bo tutaj nie ma cos takkiego jak zwonienie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Ja jestem na zwolnieniu, poszlam od 8 tygodnia. Z syniem pracowalam do 4 miesiaca a teraz stwierdzolam ze bez sensu tyle czekac

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Patuśka Zobacz posta
    Ja jestem na zwolnieniu, poszlam od 8 tygodnia. Z syniem pracowalam do 4 miesiaca a teraz stwierdzolam ze bez sensu tyle czekac
    PEwnie jak masz taka mozliwosc to korzystaj

Junior Member
    Martynkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Martynka jestem w identycznej sytuacji, jak bylam na pierwszym usg to torbiel miala 8 cm..... tez sie troche obawiam ale moj lekarz mnie bardzo uspokaja
    mam nadzieje ze nic zlego nie bedzie sie dziac
    Lekarz mówił Ci coś o częstszym badaniu USG? Po pierwszym badaniu mówił mi, że będziemy częściej się spotykać i obserwować co się dzieje. Mnie też lekarz uspokaja ale jakoś nie potrafię być spokojna mając świadomość ryzyka jakie niesie za sobą ten torbiel, oczywiście mam nadzieję że będzie wszystko dobrze i nic nie będzie zagrażało mojemu maluszkowi

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów