Strona 1256 z 10046
Pokaż wyniki od 12,551 do 12,560 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    a kara dla meza najlepsza jaka moze byc
    Dziewczynki myślałam, że padnę jak mój wrócił cały przemarznięty i z tekstem sam do siebie "że już nigdy nie pije", a na butach to przywiózł z 5kg ziemi z budowy tak przebuszował działkę hahhaa ale mam niezły ubaw

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Uuuuff, wyjechaliśmy z mężem na weekend do rodziców i dopiero teraz nadrobiłam wszystkie posty )) Jak czytam ile już macie zakupionych rzeczy to troszkę się załamałam, ale dopiero od jutra zaczynam odpoczynek od pracy także myślę, że nadrobię wszelkie zaległości zakupowe Na razie czekamy na zamówiony wózek i fotelik, ciuszki też już mam, ale lista którą zrobiłam sugerując się waszymi opiniami jest dłuuuggaa ) Również rozmarzyłam się na temat świąt My w tamtym roku wprowadziliśmy się do naszego mieszkanka po świętach i jedynie zdążyłam w styczniu na wyprzedażach kupić cały ekwipunek świąteczny - bombki, łańcuchy itp. więc w tym roku pozostaje tylko załatwić mojemu Mężusiowi choinkę We wtorek idę pierwszy raz do przyszpitalnej szkoły rodzenia, bo na razie chodziłam na takie luźne zajęcia edukacyjne A wszystkim Wam gratuluję kunsztu kulinarno - cukierniczego Ja niestety nie potrafię piec, dopiero zaczynam przygodę z ciastami, więc może macie jakiś przepis dla początkującej kucharki? )

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Ola tort jak z katalogu! To już nie jest amatorszczyzna! Bałabym się go zjeść
    Daria u mnie w szpitalu jest gotowy formularz który się wypełnia. Są tam między innymi pytania kto ma przeciąć pepowine
    Dzis tak ciemno, mokro i szaro.. Fuuj jesień juz zawitała na dobre.
    Mam pytanie odnośnie kombinezonu. Byłam ostatnio w hm i znalazłam bardzo fajny, taki zapinany na całość ale można z niego zrobić tez dwie nogawki. Długo zastanawiałam się jaki rozmiar. Do wyboru miałam 50-56 albo 62-68. Razem ze mną wybierała inna mama dla swojej córeczki która urodziła się w lipcu. I tak kobieta ostatecznie wzięła ten 62-68 (na dziecko 3 miesieczne). Jak przymierzając na małą to zmieściłaby się jeszcze w ten najmniejszy. Więc za jej porada wzięłam ten mniejszy. Teraz tak się zastanawiam czy dobrze zrobilam. Co myślicie? Podobno w hm zawyzona rozmiarówka. Ten wiekszy wydawal sie duzo wiekszy. Teraz nie wiem czy wymienić czy zostawić? Ratunku!
    też kupiłam taki kombinezon i wzięłam rozmiar 50/56 , 62 byłby za wielki. Więc chyba dobrze zrobiłaś

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    też kupiłam taki kombinezon i wzięłam rozmiar 50/56 , 62 byłby za wielki. Więc chyba dobrze zrobiłaś
    Ja kombinezon wzięłam 62 z racji tego, że wydaje mi się, że Wanessa się długa urodzi bo sami z mężem do niskich nie należymy hehehe

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    O boze.. Zglupialam.. W zyciu nic takiego nie zrobie a dekorujesz to pozniej lukrem kolorowym ? Pisaczkami itp? Sprobuje cos takiego zrobic jak znajde czas. Alr cos prostszego ;D niezla kara dla Meza haha

Veronika obysmy juz na porodowce nie lezaly w Sylwestra haha
    No ja mowilam hehe a moj przeciez 15 ma byc Amelka hehehe

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dziewczynki myślałam, że padnę jak mój wrócił cały przemarznięty i z tekstem sam do siebie "że już nigdy nie pije", a na butach to przywiózł z 5kg ziemi z budowy tak przebuszował działkę hahhaa ale mam niezły ubaw
    Kiedy mu oddasz?albo podloz gdzies hehe zeby nie bylo na Ciebie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja gotuje rosol a po poludniu idziemy z dziewczynami i chlpakami do Czeskiej restauracji na knedliczki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Kiedy mu oddasz?albo podloz gdzies hehe zeby nie bylo na Ciebie
    już dałam bo coś tam kombinował żeby kartę blokować więc się zlitowałam i przekazałam osobiście jego mina bezcenna

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    już dałam bo coś tam kombinował żeby kartę blokować więc się zlitowałam i przekazałam osobiście jego mina bezcenna
    Domyslam sie

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Że mnie też nie najlepszy cukiernik, raptem z dwa placki zrobiłam :-P
    Dziewczyny jak Was bable kopia to za każdym razem dotykacie się brzuszka czy niekoniecznie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów