Strona 1255 z 10065
Pokaż wyniki od 12,541 do 12,550 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Veronika, ciezko juz tak do pozna usiedziec nie?

Olka z czystej ciekawosci jak zrobic taka lalke,? Jakas forma do tego potrzebna czy cos? Czy "modelujesz" to rekoma.. Z checia sprobowalabym cos takiego zrobic
    No niestety ciezko ale troche lezalam ,troche siedzialam ale ledwo do 1 hehe o prosze Ola cie zarazilam tworzeniem torcikowfajnie fajnie...ale wczoraj padlo slowo Sylwester hehe a moj no tak tak idziemy hehe i do mnie no do 12 chyba wytrzymasz

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Veronika, ciezko juz tak do pozna usiedziec nie?

Olka z czystej ciekawosci jak zrobic taka lalke,? Jakas forma do tego potrzebna czy cos? Czy "modelujesz" to rekoma.. Z checia sprobowalabym cos takiego zrobic
    Izka pieczesz biszkoty i przekładasz masami biszkopt na samym spodzie pomniejszasz w zależności jaka chcesz, żeby była szerokość spódnicy. Ja obkroiłam taką obrączkę, którą później zwijasz w ślimaczka tak jakby i pójdzie wtedy to na wyższe warstwy Ja upiekłam bodajże o ile pamiętam biszkopt czekoladowy, biały i orzechowy także po obkrojeniu wyjdzie sześć biszkoptów które przekładasz masami w taką piramidę od największego do najmniejszego jedyny minus takiej lalki, że nie można poszaleć z żadnymi wkładkami, musami owocowymi z galaretkami, ale zawsze można biszkopt posmarować powidłem i przekładać dwiema masami na zmianę np. do jednej dodać skórkę pomarańczową, posiekane orzechy, bakalie, pokrojoną w kosteczkę czekoladę a do drugiej owoce typu wiśnie z syropu czy pokrojone brzoskwinie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Izka pieczesz biszkoty i przekładasz masami biszkopt na samym spodzie pomniejszasz w zależności jaka chcesz, żeby była szerokość spódnicy. Ja obkroiłam taką obrączkę, którą później zwijasz w ślimaczka tak jakby i pójdzie wtedy to na wyższe warstwy Ja upiekłam bodajże o ile pamiętam biszkopt czekoladowy, biały i orzechowy także po obkrojeniu wyjdzie sześć biszkoptów które przekładasz masami w taką piramidę od największego do najmniejszego jedyny minus takiej lalki, że nie można poszaleć z żadnymi wkładkami, musami owocowymi z galaretkami, ale zawsze można biszkopt posmarować powidłem i przekładać dwiema masami na zmianę np. do jednej dodać skórkę pomarańczową, posiekane orzechy, bakalie, pokrojoną w kosteczkę czekoladę a do drugiej owoce typu wiśnie z syropu czy pokrojone brzoskwinie
    Haha boziu czarna magiapodziwiam jescze bardziej

O mnie
    a zapomniałam dodać, ze na końcu robierasz lalkę hehehe i wbijasz nogami do placka i obładasz ją masą cukrową lub można śmiało zwykłymi masami za pomocą rękawa cukierniczego ozdobić

P.S. wiecie jak postanowiłam ukarać mojego, schowałam wczoraj tel mu i wyłączyłam go hehe dziś cały dzień szukał w domu, aucie, garażu i pojechał na budowę szukać teraz a niech ma karę niedobry

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Haha boziu czarna magiapodziwiam jescze bardziej
    lalką była w miarę prosta tylko z wykończeniem zabawy było, najgorszy dotychczas tort jaki robiłam to samochód chrześniakowi, oj nerwów przy nim zjadłam żeby wyglądał w miarę jak prawdziwy i drugi to tort dla szwagra na 40-tkę taki gorset, to natrudziłam się nad piersiami i sutkami hehehe żeby naturalne wyszły

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    lalką była w miarę prosta tylko z wykończeniem zabawy było, najgorszy dotychczas tort jaki robiłam to samochód chrześniakowi, oj nerwów przy nim zjadłam żeby wyglądał w miarę jak prawdziwy i drugi to tort dla szwagra na 40-tkę taki gorset, to natrudziłam się nad piersiami i sutkami hehehe żeby naturalne wyszły
    Nie no Ola mistrzyni jestes nie ma coa kara dla meza najlepsza jaka moze byc ja kiedys mezowi wcisnelam ze gadal glupoty takie ze historia a on dzwonil pozniej po znajomych pytal,przepraszam i dopiero wtedy na glupka wychodzil heheh od tamtej pory uwaza co robikazdam metoda na chlopa dobra oby skuteczna byla....niech szuka!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    ja również ten bourjois 123 perfect na zmianę z revlonem

ja również używam Bourjois - tylko Paris Healthy Mix Foundation )
    a na twarz polecam Sylveco - lekki krem brzozowy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    O boze.. Zglupialam.. W zyciu nic takiego nie zrobie a dekorujesz to pozniej lukrem kolorowym ? Pisaczkami itp? Sprobuje cos takiego zrobic jak znajde czas. Alr cos prostszego ;D niezla kara dla Meza haha

Veronika obysmy juz na porodowce nie lezaly w Sylwestra haha

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A mnie naszlo i zrobilam puree ziemniakow i na to ser zolty i jeszcze smietana. Totalna masakra ale to bylo silniejsze... Ja to warzywna jestem a tu takie zmiany... Eh..
    Piszecie o tych kosmetykach ze az mi glupio i chyba pojde po jakies kremy czy cos... Duzo osob chwali te rossmanowskie a ja jakos jak widze niefirmowe to od razu szajskie mi sie wydaje.. Co do podkladu to uzywam astora albo perfect stay 24 albo skin match. Sa delikatne a gesciejsze i super kryja.. A ja mam problem z podkowami. Z cieni to lubie inglota a tusz rimela i loreala lasch architect.. A jakie perfumy lubicie??
    Wszystkie zapachy Escady )) i ulubiony Marc Jacobs Daisy

O mnie
    O boze.. Zglupialam.. W zyciu nic takiego nie zrobie a dekorujesz to pozniej lukrem kolorowym ? Pisaczkami itp? Sprobuje cos takiego zrobic jak znajde czas. Alr cos prostszego ;D niezla kara dla Meza haha

Veronika obysmy juz na porodowce nie lezaly w Sylwestra haha
    Izka zrobisz zrobisz ja mam barwiniki także robię masę cukrową i ją zabawiam w zależności jakie kolory potrzebuje, a jak mi się nie chce to idę na łatwiznę i zamawiam na allegro taką gotową masę ta z allegru jest fajna plastyczna i masz pewność że się cienko rozwałkuje i po rozrywa przy dekorowaniu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów