Strona 1254 z 10063
Pokaż wyniki od 12,531 do 12,540 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Cześć Mamusie
    ale popisałyście przezte kilka dni co nadrobiłam okazało sie ze znow mam do nadrabiania
    co do forum to ja wolalabym sie nigdzie stad nie przenosic, nie wiem czy to ogarne bo jestem malo kumata e tych forach

my juz praktycznie mamy cała wyprawke, brakuje doslownie kilku rzeczy i okazalo sie ze za malo kupilam pieluch tetrowych, do samego szpitala kazali wziąć ok 10...

Natalia ja mam podobne odczucia co do dziecka, jak patrze na lozeczko, ze to juz tak niedlugo i zastanawiam sie jak to wszystko ogarniemy Ty jesteś doświadczona mamusia wiec pewnie nieraz skorzystamy tutaj z Twoich rad w jakim wieku sa Twoje dziewczynki? czy po porodach mialas babybluesa?

Ola
    Ty pieczesz tak fanastyczne torty ze gotowa jestem zamowic taki u ciebie i jechac po niego!!!! jestes mega zdolna kobietką i zazdroszcze talentu!!!! normalnie az slinka cieknie na widok takiej poezji!!
    a co do męża mam nadzijeje ze dostał reprymende tak w ogole ja strasznie nie lubie jak mój wraca pod wpływem... działa to na mnie jak plachta na byka, i pozniej tez milusi jest jak nie wiem. ja to jeszcze wywód prowadze o odpowiedzialnosci itp czasem w srodku smiac mi sie chce jak mu jest glupio ale na zewnatrz pełna powaga
    Patrycja miłego wypoczynku i super pogody!!!! bo u mie od 2 dni straszna plucha

jolka78 tu dziemy sie i smutkami i milymi rzeczami wiec pisz smiało nawet gdy Ci źle!!! kazda z nas ma lepsze i gorsze chwile. ja ostatnio tez mam mega wahania nastroju, w dzien jest ok a jak sie kłae spac to normalnie rycze bez powodu- jakas masakra

Monika
    chyba jeszcze nie zdazyłam Ci napisac czemu nie rodze na inflanckiej, wiec jesli dwa poprzednie szpitale (Zofia i madalinsiego) nie beda mial miejs to poajde tam. ten szpital jest najdalej od domu i tez nie mam tam swojego lekarza. jednak najbardziej licze na to ze dostane sie do SW. Zofii.

milej niedzieli Wam zyczę a sama ide powli szykować obiad

2. dzieckozakupy.pl
    [B]Karola[/B mam z tym płaczem dokładnie tak sam ak Ty. to chyba normalne

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Będziecie pisały plan porodu?

Daria ja będę, szpital w ktorym chce rodzic ma taki gotowy formularz do wypełnienia i na pewno z niego skorzystam

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Ola tort jak z katalogu! To już nie jest amatorszczyzna! Bałabym się go zjeść
    Daria u mnie w szpitalu jest gotowy formularz który się wypełnia. Są tam między innymi pytania kto ma przeciąć pepowine
    Dzis tak ciemno, mokro i szaro.. Fuuj jesień juz zawitała na dobre.
    Mam pytanie odnośnie kombinezonu. Byłam ostatnio w hm i znalazłam bardzo fajny, taki zapinany na całość ale można z niego zrobić tez dwie nogawki. Długo zastanawiałam się jaki rozmiar. Do wyboru miałam 50-56 albo 62-68. Razem ze mną wybierała inna mama dla swojej córeczki która urodziła się w lipcu. I tak kobieta ostatecznie wzięła ten 62-68 (na dziecko 3 miesieczne). Jak przymierzając na małą to zmieściłaby się jeszcze w ten najmniejszy. Więc za jej porada wzięłam ten mniejszy. Teraz tak się zastanawiam czy dobrze zrobilam. Co myślicie? Podobno w hm zawyzona rozmiarówka. Ten wiekszy wydawal sie duzo wiekszy. Teraz nie wiem czy wymienić czy zostawić? Ratunku!

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Ola tort jak z katalogu! To już nie jest amatorszczyzna! Bałabym się go zjeść
    Daria u mnie w szpitalu jest gotowy formularz który się wypełnia. Są tam między innymi pytania kto ma przeciąć pepowine
    Dzis tak ciemno, mokro i szaro.. Fuuj jesień juz zawitała na dobre.
    Mam pytanie odnośnie kombinezonu. Byłam ostatnio w hm i znalazłam bardzo fajny, taki zapinany na całość ale można z niego zrobić tez dwie nogawki. Długo zastanawiałam się jaki rozmiar. Do wyboru miałam 50-56 albo 62-68. Razem ze mną wybierała inna mama dla swojej córeczki która urodziła się w lipcu. I tak kobieta ostatecznie wzięła ten 62-68 (na dziecko 3 miesieczne). Jak przymierzając na małą to zmieściłaby się jeszcze w ten najmniejszy. Więc za jej porada wzięłam ten mniejszy. Teraz tak się zastanawiam czy dobrze zrobilam. Co myślicie? Podobno w hm zawyzona rozmiarówka. Ten wiekszy wydawal sie duzo wiekszy. Teraz nie wiem czy wymienić czy zostawić? Ratunku!
    Ja kupowalam chyba rozmiar 62, i wydaje mi się, że te kombinezony są zawyzone rozmiarówka właśnie by pasowały na maluszki. Ja będe miała chłopa i nie wiadomo czy taki malusi będzie. Pewnie do dziewczynki wzielabym 56 :-)

Czyli wybieracie się do szpitala przed porodem? Pobrać te formularze, wypełnić. Planujecie jakąś rozmowę z polozna czy coś podobnego? Ja nie jestem osobą wypadkową i rzadko bywam w szpitalu, może z dwa razy byłam... I rozmyślam czy przed porodem nie odwiedzić wcześniej właśnie porodowki.

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja kupowalam chyba rozmiar 62, i wydaje mi się, że te kombinezony są zawyzone rozmiarówka właśnie by pasowały na maluszki. Ja będe miała chłopa i nie wiadomo czy taki malusi będzie. Pewnie do dziewczynki wzielabym 56 :-)

Czyli wybieracie się do szpitala przed porodem? Pobrać te formularze, wypełnić. Planujecie jakąś rozmowę z polozna czy coś podobnego? Ja nie jestem osobą wypadkową i rzadko bywam w szpitalu, może z dwa razy byłam... I rozmyślam czy przed porodem nie odwiedzić wcześniej właśnie porodowki.
    No właśnie mnie w tym większym przeraziło to 68 :/ chyba narazie zostawię ten mniejszy, jeszcze parę dni mam na wymianę...
    A jeśli chodzi o porodówkę to ja chodzę na te zajęcia. Prowadzi je polozna z mojego szpitala i prawdopodobnie będziemy przerabiać temat poród i wtedy ona nam da te formularze. Póki co byłam na pierwszym spotkaniu i mieliśmy o żywieniu kobiet w ciąży. Z tego co się orientuje to porodówki można obejrzeć przed i zapytać jak to wygląda

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cześć dziewczynki
    Dziękuję za piękne słowa odnośnie tortów, naprawdę jest mi niezmiernie miło dziękuję jeszcze raz :* i jakbyście chciały przepis na tort to proszę się zgłaszać, pomogę

Odnośnie męża to dostało mu się nieźle rano, bo gadane to ja mam jak jestem zła hehehe także mam nadzieję, że wyciągnie wnioski i zrozumie, oby! Ale jeszcze foszka mam oczywiście, żeby nie było za pięknie

Udanego niedzielnego popołudnia mamusie! Ja wyskoczę chyba do jakiejś cukierni na miasto, bo chodzi za mną jakiś pyszny placuszek

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej mamusieja po wczorajszym "balowaniu"wieczornym dopiero wstalam jest u mnie 9.30 posiedzielismy do 1 i powiem wam ledwo usiedzialam....Ola miej focha do wieczora a coAnia kombinezonek ten mniejszy bedzie dobry ja wzielam od 0-3 miesiecy one tak sa wieksze takze spokojnieplan porodu? Nie wiem co to takiego zapytam przy okazji polozna czy tu cos takiego jest..Jola na smutki my kobitki jestesmy przygotowanepisz jak cos...Betty bedzie dobrze glowa do gory...Pati czylu saneczki nie potrzebne?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Veronika, ciezko juz tak do pozna usiedziec nie?

Olka z czystej ciekawosci jak zrobic taka lalke,? Jakas forma do tego potrzebna czy cos? Czy "modelujesz" to rekoma.. Z checia sprobowalabym cos takiego zrobic

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów