Strona 1242 z 10063
Pokaż wyniki od 12,411 do 12,420 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Może się przyda..

U mnie najlepiej sprawdza się poduszka ciążowa (niekoniecznie trzeba ją mieć, wystarczy zwykła między nogami, żeby stawy biodrowe były w lekkim odwiedzeniu) no i oczywiście masaż. Dodaje w załączniku kilka info na ten temat. Na jednym zdjęciu będzie taka pozycja siedząca, z ramionami opartymi na poduszkach-ona też świetnie nadaje się do masażu. Prócz skupienia się na dolnej partii pleców, można jeszcze ładnie rozmasować kark, czy ramiona.
    o świetna sprawa dziś męża zagonię do masowanka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    o świetna sprawa dziś męża zagonię do masowanka
    w wykonaniu mężów/partnerów na pewno super relax

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie

Nie wiem jak u Was, lecz u mnie w nocy było cieplej i przyjemniej niż za dnia .. na termometrze +10 i okno na oścież otwarte miałam, a teraz zimno, szaro i deszczowo jest ..

Widzę, że wczoraj kosmetycznie się zrobiło :P
    sporadycznie stosuje makijaż, ale jak już to kremy nivea i ziaja. Podkladu nie używam.
    Szampon już wspomniany, przez jedną z Was Schwarzkopf czarny i czasem troszkę tłustego kremu na końcówki..
    Perfumy Passion dance z avon oraz kenzo..

W wózeczku planuje w kombinezon i kocyk małego opatulać ..

Czytałam i rozmawiałam z kilkoma osobami nt becików i zdecydowałam, że nie kupuje..

Dziś ogarnęłam materac gryka-kokos ze ściąganym pokrowcem
    Więc łóżeczko mam skompletowane - tylko złożyć i ustawić trzeba.

My niestety też mamy mało miejsca w łazience i Maluszek kąpiele w pokoju początkowo będzie miał.

3majcie się cieplutko i udanego dnia

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Bylam dzis w komisie dzieciecym.. Byl ten przewijak z ikei. Uzywany. Kobieta chciala za niego 40 zl wiecej niz kosztuje nowy taka sytuacja

Zjezdzilam sklepy za rozkiem i spiworkiem do wozka ale porazka, sam badziew brzydki i gatunkowo do niczego.. Nie dziwie sie ze sklepy upadaja jak sprowadzaja takie cos... Eh.. I taka poirytowana wrocila. W domu sodoma i gomora. Ucieklabym gdzies..

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za wsparcie, meza na pewno zagonie do masazu, niech się wykaze. Podusie mam od samego poczatku, bez niej bym nie dala rady. Na razie z nospa jakoś zyje.
    Patrycja, pieknego wypadu!! Odpocznijcie i naladujcie akumulatorki
    Natalia, no bywa niestety, z tym komisem moze byc, ze po prostu komis jak narzucil marze to tak wyszlo. Co do spiworkow w ikei maja nie takie znowu najgorsze, przynajmniej niektore. Tyle, ze bez rekawkow.

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    A jeśli chodzi o spiworki takie typowo do wozka kiedys tu ktoras z Was podawala linka do allegro na spiworek maxi cosi do fotelika, ktory tez moze byc do wozka. My kupilismy i rewelka, moze nie jest jakis mega ocieplany, ale spokojnie jeszcze cieply kocyk przyjmie i bedzie idealnie

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Alez Wy szalone jestescie, dopiero nadrobilam !!!
    nayana pokaz jeszcze raz ten wozeczek fajnie, ze w koncu trafilas na taki ktory Ci sie podoba.
    Ktoras wspomniala o myciu okien i wieszaniu firanek, u mnie takie brudne, ze az wstyd ale boje sie sama tego robic. Moze jutro Meza zagonie jakby deszcz nie padal, to niech ze dwa okna chociaz umuje. bo juz patrzec nie moge
    Pochwale sie Wam kochane. Pojechalismy z mezem dzisiaj do hurtowni, mielismy zamowic wozek, a okazalo sie ze trafilismy na dostawe i dostalisny go od razu do domu, bo tyle co z ciezarowki na magazyn wniesli takze stoi juz w pokoju Malego i sie wietrzy bo strasznie smierdzi, tak nowoscia do tego kupilismy jeszcze wanienke, do tego ta foczke (nie wiem czy bedziemy uzywac ale wzielismy), podgrzewacz do butelek, rozek i karuzele do lozeczka Takze zakupy sie udaly po 1 listopada zamawiamy lozeczko i wszystko do niego i zostanie nam tylko kilka pierdulek do kupienia
    Widzę że zakupy udane! cieszę się ! ja też jeszcze muszę kupić kilka rzeczy ale to chyba nie w tym tyg....trzeba troche odpocząć....
    Daria_AmeliaJa będę chyba dawała pieluchę tetrową albo flanelową...
    Kaktusowo też używałam podkład z ingrid a teraz maybelline czy jak sie to pisze;p Udanej podróży daj znać jak będziesz na miejscu !!:*
    nyanaperfumy- hmmm nina ricci takie w czerwonym jabłuszku blog to by był chyba najlepszy a w którym komisie byłaś? a nie patrzyłaś może koło elijota na targu??
    Ja dzieciątko kąpać będę w pokoju bo przenieść je po kąpieli po korytarzu na góre będzie problem...

Zrana zimno szaro ponuro i deszcz... póżniej wzięłam się za sałatkę z teściową... zapaliłam w piecyku na ciepłą wodę później mąż w centralnym ma zapalić... niedługo pewnie przyjadą moi rodzice w odwiedziny... a tak to po staremu położyłabym sie najchętniej i przespała kilka dni

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Trzymajcie kciuki, wsadzilam bananowca do piekarnika. Ze mnie marny kucharz jesli o pieczenie chodzi wiec przyda mi sie mentalne wsparcie a tak w igoke to sprobujcie ten przepis na cuasto czekoladowe. Ja dodaje miedzy te dwie wartstwy albo gruszek albo malin lub truskawek. Obiecuje ze sie w num zakochacie jesli tylko lubicie czekolade
    http://www.kwestiasmaku.com/desery/c...e/przepis.html

Senior Member
    nayana

O mnie
    Ania na zolkiewskiego jest komis obok malych odkrywcow i przedszkola stokrotka.

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ania na zolkiewskiego jest komis obok malych odkrywcow i przedszkola stokrotka.
    Niedaleko parku linowego może to ta ulica??

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów