Strona 1240 z 10083
Pokaż wyniki od 12,391 do 12,400 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Mozna zalozyc bloga z haslem dostepu ktore tylko my bedziemy znaly. Haslo wyslemy sobie w prywatnej wiadomosci. Tam bedziemy dawac zdjecia, wszelkie info itd a tu bedziemy anonimowe. Moge sie tym jutro zajac jakby co....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dziewczynki ja uciekam w pióra
    także dobrej nocki życzę i udanego, słonecznego weekendu! buziaki
    Ja tez mykam. Dobranoc

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    a i zapomniałam dodać "słodkich deserków"

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Dziewczyny moge sie zajac ta lista, zrobie ja w programie onenote i udostepnie, nie trzeba mieć programu otwiera się spokojnie w przeglądarce i na żywo może edytować wiele osób. Czasem stronka chce żeby założyć konto Microsoft, ale ono jest darmowe. W ten sam sposób zrobiliśmy listę prezentowa małej i udostepnilismy rodzinie ;-) jedyne co to musialabym wam zapke na maila wysłać. Dajcie znać czy Wam odpowiada ;-) jeśli tak to zaprzegam męża do pracy i niech nam zrobi!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Wklei.sie tylko tam ta liste nasza. Tu wygodniej pisac
    Ja tu zostaje nie ruszam sie i juz ...nie ma co kombinowac najwyzej zdjecie mozna usunac...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Dziewczyny moge sie zajac ta lista, zrobie ja w programie onenote i udostepnie, nie trzeba mieć programu otwiera się spokojnie w przeglądarce i na żywo może edytować wiele osób. Czasem stronka chce żeby założyć konto Microsoft, ale ono jest darmowe. W ten sam sposób zrobiliśmy listę prezentowa małej i udostepnilismy rodzinie ;-) jedyne co to musialabym wam zapke na maila wysłać. Dajcie znać czy Wam odpowiada ;-) jeśli tak to zaprzegam męża do pracy i niech nam zrobi!
    Ja nie wiem.zamieszania sie narobi i tyle...niech bedzie ta strona zamknieta tam sie ta liste wrzuci informacje o nas a tu bedziemy sobie pisac a z czasem moze sie tam przeniesiemy...takie jest moje zdanieja pisze do was najczesciej z telefonu i tu mi to pasuje....

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Od razu widac ze sobota. 9.30 a na forum cisza mnie dzis czeka dzien porzadkow o ile sie nie poddam
    Wczoraj bylo u nas 20 stopni w cieniu i slobeczko. No cudnie bylo a dzis szaro, mokro i ponuro... Brrr...

Macie jakies spiworki do gondoli?? Czy bedziecie dziecklo klasc w kombinezonie i okrywac kocem?? Jakos nie moge znalezc fajnego i w rozsadnej cenie...
    W ogole to zauwazylam, ze niby 3 dziecko a jakos wydatkow z racji pojawienia sie nowego bobaska wcale nie jest mniej
    Zastanawiam sie nad kupnem z ikei takiego stojacego przewijaka zeby w lazience miec i po kapielu moc bejbika polozyc i ubrac... Wy jakie macie rozwiazanie w lazience???

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Od razu widac ze sobota. 9.30 a na forum cisza mnie dzis czeka dzien porzadkow o ile sie nie poddam
    Wczoraj bylo u nas 20 stopni w cieniu i slobeczko. No cudnie bylo a dzis szaro, mokro i ponuro... Brrr...

Macie jakies spiworki do gondoli?? Czy bedziecie dziecklo klasc w kombinezonie i okrywac kocem?? Jakos nie moge znalezc fajnego i w rozsadnej cenie...
    W ogole to zauwazylam, ze niby 3 dziecko a jakos wydatkow z racji pojawienia sie nowego bobaska wcale nie jest mniej
    Zastanawiam sie nad kupnem z ikei takiego stojacego przewijaka zeby w lazience miec i po kapielu moc bejbika polozyc i ubrac... Wy jakie macie rozwiazanie w lazience???
    haaaaaa ja raczej musze zakupić wanienke ze stojakiem, bo moja łazienka akurat niestety jest wielkości jak ja to mówie tojtoja z wanną i umywalką więc tym bardziej o przewijaku w łazience mogłabym sobie pomarzyć hehe

Ide kulać mielone, co by zjeść przed wyjazdem. Mój jeszcze śpi to jak ukulam i ziemniaki beda wrzeć to go obudze, zjemy i mysle bedziemy sie zbierać :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej, hej...ja już tez jestem na forum i nadnabiam
    co do perfum mój ulubiony to Lady Million na zmianę z Miss Dior jak dla mnie piekne są
    Co do przewijaka mam taki na łóżeczko, chociaż na komodę równiez mi sie zmieści, wanienkę mamy na stelazu i tak sobie myślę, że na poczatku będziemy kąpać małą w pokoiku (wanienkę mamy z odpływem, więc luz) bo od razu Ją tam ubiorę i bedzie cieplutko, a z łazienki przenosić przez chłodny korytarz na którym nie ma kaloryfera...hm...na początek chyba tak bedziemy robic, a pozniej to juz samo wyjdzie jakos w praniu co i jak...łazienkę mamy dużą (12m2) więc później jak coś się tam pomieścimy
    ja dzis mam w planach jabłecznik lub tego bananowca od Veroniki
    Na obiadek fryty + dodatki tak na leniwo...a najbardziej sie ciesze, ze jutro nie musze gotowac, bo wybieramy sie do chińskiej restauracji...płacisz 13€ za osobę siedzisz i jesz ile chcesz i ile godzin masz ochotę, a tam jest takie pyszne jedzonko....mmmmmm
    Miłego Dnia!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dzień dobry weekendowo!

Natalka u mnie tak samo szaro, buro i ponuro, nawet mój piesek strajkuje, na dworze tylko krótkie siku i z powrotem napięcie odwraca się i do mieszkania ciągnie hehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów