Strona 124 z 10091
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,240 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez ada3 Zobacz posta
    Widziałam w necie zdjęcia i myślę, od czego to zależy, niektóre ciężarne w 15.-16.tygodniu jeszcze jakby nic, a inne już takie duże brzuchy!
    Ja mam 11. tydzień, mam wrażenie, że rano mam płaściutki brzuch, a na noc wielki . To możliwe, czy moje zwidy?
    U mnie też brzuch jest większy od połowy dnia ;-)

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez ada3 Zobacz posta
    Super! O kurczę : Sylweter? ) Może jednak po północy, bo stycznióweczka musi być Płci nie byłayjeszcze widać?
    Można już określić płeć ale niestety nie na tym sprzęcie. .. bylam z nfz.

Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Ja wyniki toxo mialam w ten sam dzien.
    Co do brzucha to u mnie widac jakbym byla utyta. Moze dlatego ze w marcu poronilam i w kwietniu znow zaszlam bo w pierwszej ciazy w 4 miesiacu dopiero bylo cos widac.

Cytat Zamieszczone przez Patuśka Zobacz posta
    Ja wyniki toxo mialam w ten sam dzien.
    Co do brzucha to u mnie widac jakbym byla utyta. Moze dlatego ze w marcu poronilam i w kwietniu znow zaszlam bo w pierwszej ciazy w 4 miesiacu dopiero bylo cos widac.
    Ja też byłam wcześniej w ciąży (niestety poronilam). Podobno jeśli nie jest to pierwsza ciąża to brzuch się wcześniej zaokragla.

O mnie
    Chodzilo mi ze ta jest moja trzecia bo tak dziwnie to opisalam

O mnie
    Co do boli np kregoslupa to mi bardziej czasami w noge jakby skurcz lapal ze az stanac nie moge.

Marzena28 super ze wszystko w porzadku i zobaczylas swoje malenstwoto poki co mamy ten sam dzien porodu no chyba ze u mnie po usg sie cos zmieni.
    Ja tez dziewczyny mam wiekszy brzuch po poludniu niz rano, nie wiem od czego to zalezy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    U mnie też brzuszek widoczny Rano jeszcze całkiem płaska jestem , ale im bliżej wieczora tym bardziej widać. Jestem tylko ciekawa kiedy w pracy ktoś się zapyta, pewnie póki co nikt nie ma odwagi bo myślą że przytyłam

Mnie dla odmiany dziś męczy temat sączących się wód płodowych. Bo jakoś tak dzisiaj mam wilgotniej, ale też się doczytałam że przy luteinie dopochwowej to częsta przypadłość. No i tej wersji się trzymam, choć przyznam że trochę stracha mam. A do tego cały dzień latałam i siedziałam i teraz wieczorem już trochę brzuszek się odezwał że czas na odpoczynek, to teraz już leżę

Marzena, super że już widziałaś machające ręce i nóżki Ja mam za 2 tygodnie wizytę tę na 12tc to ciekawe co zobaczę. Co prawda jeszcze teraz w piątek idę prywatnie do lekarza (bo wahałam się czy lecieć samolotem). Poczytałam i postanowiłam jednak nie lecieć, ale pójdę sobie na wizytę po tych moich przejściach do innego lekarza, żeby zobaczyć co on widzi.

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    No i witam wszystkie nowe mamusie: ) I wszystkim życzę spojonego tygodnia, bez stresów

Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Ja mam za 2 tygodnie wizytę tę na 12tc to ciekawe co zobaczę. Co prawda jeszcze teraz w piątek idę prywatnie do lekarza (bo wahałam się czy lecieć samolotem). Poczytałam i postanowiłam jednak nie lecieć, ale pójdę sobie na wizytę po tych moich przejściach do innego lekarza, żeby zobaczyć co on widzi.
    Dlaczego zrezygnowałaś z samolotu? Ja mam zaplanowane wakacje na pierwszy tydzień września do Grecji. Są jakieś przeciwwskazania?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów