Strona 1234 z 10048
Pokaż wyniki od 12,331 do 12,340 z 100476

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ja to mam ogolnie cala serie kosmetykow do twarzy z nivea i krem tez ale drugi mam taki z farmony
    jeśli chodzi o twarz, to również tylko toleruję nivea szczególnie uwilbiam ten w szkle granatowym na noc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    jeśli chodzi o twarz, to również tylko toleruję nivea szczególnie uwilbiam ten w szkle granatowym na noc
    Nivea tez uzywalam ale u nas ciezko dostac kremy od nivea..

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    ja nie uzywam zadnych kremow ani balsamów. szampony z loreala plus maseczka od fryzjerki do splukiwania, raz na kilka myc... czasami podkradne dzieciom krem oliwkowy z ziaji badz nivea gdy cos mi sie na twarzy przesuszy

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    No nic mamusie ja uciekam do męża :-) a jutro zakupy :-) trzymajcie kciuki żebym wróciła zadowolona, jutro zdam relacje :-)
    Buziaczki dla Was i Skarbów :-*

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    ja nie uzywam zadnych kremow ani balsamów. szampony z loreala plus maseczka od fryzjerki do splukiwania, raz na kilka myc... czasami podkradne dzieciom krem oliwkowy z ziaji badz nivea gdy cos mi sie na twarzy przesuszy
    ja mam strasznie suchą cerę także krem jest nieodłączny każdego wieczoru i przed makijażem krem i baza

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ale powinno sie uzywac kremow do twarzy bo mimo ze ty nie czujesz tego ale skora nasza potrzebuje...jak to moja siostra mowi na pare lat jak skora na twarzy opadnie to nie bedzie zmiluj sie hehe

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Nivea tez uzywalam ale u nas ciezko dostac kremy od nivea..
    Na lato uzywalam tego balsamu pod prysznic z nivea

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    ja mam strasznie suchą cerę także krem jest nieodłączny każdego wieczoru i przed makijażem krem i baza
    Ja to samoteraz kremy sa bardzo odzywcze takze kazda znajdzie cos dla siebie odpowiedniego

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    ja używam szampon i odżywke z pantene intensywna regeneracja na zmiane z elseve szampon total repair (rożowe opakowanie) oczywiście oba z odżywkami takimi samymi, jak dla mnie są super, do tego jak suszę włosy używam olejek garnier i tyle, po prostowaniu taki jak na dole ostatni na zdj http://ibeauty.pl/artykuly,2,40,3919...-krok-po-kroku
    powiem Wam, że moje włosy są piekne, geste, lamia sie, ale to dlatego, ze duzo susze i prostuje, ale ogolnie fryzjerka zawsze mowi, ze sa geste i zdrowe!
    ja mam przescieradelka z froty na przewijak, moja siora tez ich uzywała, w razie co mam pieluchy flanelowe jak i tetrowe wiec dam rade
    u mnie okna zawsze myje mój mąż, niezależnie od tego, czy byłam w ciązy, to jego robota, teraz doszły Mu jeszcze firanki, ze wzg na moje pierwsze poronienie stronie od takich czynności zdecydowanie...
    zmykam spać, bo jestem dziś padnięta!
    Beata- super, że jesteś już w domu!
    Zdróweczka nam wszystkim życze! dobranoc!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ale powinno sie uzywac kremow do twarzy bo mimo ze ty nie czujesz tego ale skora nasza potrzebuje...jak to moja siostra mowi na pare lat jak skora na twarzy opadnie to nie bedzie zmiluj sie hehe
    mi kremy nie sluza, najlepsza cere mam wtedy gdy zadnych nie stosuje..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów