Strona 1216 z 10065
Pokaż wyniki od 12,151 do 12,160 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny
    Beatka, super, że Cię wypuścili!
    Natalia- gratuluję wyboru wózka, w końcu się udało!
    Iza, brzusio uroczy, ależ my wszystkie rośniemy!
    Veronika- też często robię bananowca (choć ostatnio miałam przerwę), zawsze dosypuję jeszcze maku, słonecznika, jakieś orzeszki jak mam i suszoną żurawinę, taki wypaśny się wtedy robi

Co co owoców, ja teraz wcinam głównie winogrona, bo jak ich nie jeść jak sezon w pełni? I gruszki też, bo na drzewie nam rosną. Cukrzycy nie mam więc się nie przejmuję

Przyszła mi wczoraj paczka z Allegro, byłam w szoku, że tak szybko, bo z każdej rzeczy było do wyboru multum kolorów i wzorów, tak to szybko ogarnęli! No i ten klin o którym tutaj była mowa też zamówiłam, bardzo przydatna rzecz. Innej podusi kupować nie będę..

Ja dzisiaj byłam na wizycie, mówiłam o moich bólach w dole brzucha przechodzące na kość, niestety podobno tak się zdarza, trzeba przeżyć. A jest z tym masakra, ledwo leże, chodzę, ubieram się, a tu jeszcze 3 miesiące!

Mała już się obróciła główką do dołu I już wiem skąd mega ruchy w zasadzie teraz tylko po prawej stronie brzucha, ma tam i rączki i nóżki, więc teraz już się nie dziwię

I nie wiem czy to jest możliwe, czy się doktorka pomyliła (ale pytałam dwa razy żeby się upewnić), Natalka ma podobno około 1500g! Możliwe, że 3 tygodnie temu ważyła 580g a teraz sru i kilo do przodu? W każdym razie bardzo mnie to cieszy

Bakterie w moczu tradycyjnie mam, dostałam receptę na jakiś Monural, mam nadzieję, że pomoże.

Dzisiejszej nocy pobiłam rekord wstawania, położyłam się i w ciągu dwóch godzin musiałam wstawać na siku 5 razy! Chyba Natka miała oparcie na moim pęcherzu

Miłego popołudnia dla Wszystkich
    pij żurawinke na bakterie w moczu najlepsza jest o jej1500 kg? ale super

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dziecko na tym etapie przybiera ok 200g takze mozliwe moja poltora tyg temu wazyla 1400 a date porodu mamy podobna... Widocznie teraz przypadl jej ten duzy skok rozwojowy, ale to tylko sie cieszyc najwazniejsze aby zdrowiutkie i silne byly tez polecam zurawine, dziala cuda , wez tez prebiotyki przez jakis czas i tabletki z kwasem mlekowym. Powinno przejsc.

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    pij żurawinke na bakterie w moczu najlepsza jest o jej1500 kg? ale super
    Właśnie muszę sobie kupić tą żurawinkę, a mam nadzieję, że i te leki pomogą. Noo 1,5kg, jestem w szoku, stawiałam na jakieś 800g! Więc myślę czy faktycznie jest to możliwe, ale jak tak to super

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dziecko na tym etapie przybiera ok 200g takze mozliwe moja poltora tyg temu wazyla 1400 a date porodu mamy podobna... Widocznie teraz przypadl jej ten duzy skok rozwojowy, ale to tylko sie cieszyc najwazniejsze aby zdrowiutkie i silne byly tez polecam zurawine, dziala cuda , wez tez prebiotyki przez jakis czas i tabletki z kwasem mlekowym. Powinno przejsc.
    Natalka powiem Ci, że jak oglądam te 600 gramów szczęścia to się cieszę z każdym przybranym gramem mojej Malutkiej!!

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Te dzieciaki tak szybko rosną :-) a my razem z nimi na wadze hehehe od początku ciąży mam 7,8 kg na plusie. Do końca ciąży nie chciałabym przytyć powyżej 10, ale to nie ode mnie zależy chyba zwłaszcza, że po drodze święta :-)
    Pati fajnie masz, że jesteś na swoim teraz to najlepsze dekorowanie mieszkania po swojemu :-) a ile pokoi te mieszkanko ma? Będzie osobny pokój dla dziecka? nie wiem czy pisałaś bo mogło mi umknac przy takim tempie pisania postów ;-)
    Natalka fajnie, że wózek wybrany :-) ja czekam za telefonem kiedy mój będzie do odbioru :-)
    Iza ty szczuplo kobieto pewnie od tyłu w ogóle nie widać, że w ciąży jesteś :-P
    Co do poduszki klin tez zakupie chyba będzie bardziej przydatna na samym początku niż ta zwykła a potem i tak można chyba dwóch naraz używać.
    Czy wy wiecie co w waszych szpitalach trzeba zabrać ze sobą a co nie? Bylyscie odwiedzić porodowke czy może od znajomych wiecie? Bo ja wczoraj przeglądalam takie małe książeczki co moja lekarka mi dawała na początku ciąży i są tam tzw. listy wyprawkową, ale wydaje mi się one mocno przesadzone. Chyba będę musiała się do szpitala wybrać i wypytac wszystko, ale ja taka gapa jestem, że sama nie mam śmialosci iść :-). Pewnie jakbym chodziła do szkoły rodzenia to bym więcej wiedziała...

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    oszczędzaj się trochę niech Twój Ci troszkę pomoże bo wszystkiego sama robić nie możesz
    ja tam wszystko robie za jego plecami praktycznie bo on mi nawet na taboret nie pozwala stawać albo reklamówki z cheleb i bułkami nieść.... czuje sie wtedy jak jakaś babuszka hehe
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    Daria ja już mam 11 kg na plusie Co do tego co mamy zabrać do szpitala zdaje się na moją siostrę która rodziła rok temu

Patrycja ja też tak mam z moim!! Tego nie rób, w ogóle nic nie rób, kładź się i leż, tylko wiadomo, samo się nie posprząta i nie zrobi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ja tam wszystko robie za jego plecami praktycznie bo on mi nawet na taboret nie pozwala stawać albo reklamówki z cheleb i bułkami nieść.... czuje sie wtedy jak jakaś babuszka hehe
    mnie mój wkurza jak stanie gdzies na parkingu między autami i pyta mnie 'zmiescisz się?' szlak mnie trafia

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Te dzieciaki tak szybko rosną :-) a my razem z nimi na wadze hehehe od początku ciąży mam 7,8 kg na plusie. Do końca ciąży nie chciałabym przytyć powyżej 10, ale to nie ode mnie zależy chyba zwłaszcza, że po drodze święta :-)
    Pati fajnie masz, że jesteś na swoim teraz to najlepsze dekorowanie mieszkania po swojemu :-) a ile pokoi te mieszkanko ma? Będzie osobny pokój dla dziecka? nie wiem czy pisałaś bo mogło mi umknac przy takim tempie pisania postów ;-)
    Natalka fajnie, że wózek wybrany :-) ja czekam za telefonem kiedy mój będzie do odbioru :-)
    Iza ty szczuplo kobieto pewnie od tyłu w ogóle nie widać, że w ciąży jesteś :-P
    Co do poduszki klin tez zakupie chyba będzie bardziej przydatna na samym początku niż ta zwykła a potem i tak można chyba dwóch naraz używać.
    Czy wy wiecie co w waszych szpitalach trzeba zabrać ze sobą a co nie? Bylyscie odwiedzić porodowke czy może od znajomych wiecie? Bo ja wczoraj przeglądalam takie małe książeczki co moja lekarka mi dawała na początku ciąży i są tam tzw. listy wyprawkową, ale wydaje mi się one mocno przesadzone. Chyba będę musiała się do szpitala wybrać i wypytac wszystko, ale ja taka gapa jestem, że sama nie mam śmialosci iść :-). Pewnie jakbym chodziła do szkoły rodzenia to bym więcej wiedziała...
    o jej te święta ! to będzie tragedia w trzy dni będzie +5 kg

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dwa pokoje kuchnia przedpokoj lazienka :P Czyli na razie w naszym pokoju bedzie dzidziuś łóżeczko etc a jak już zacznie marudzić to się bedziemy musieli wynieść ze spaniem do salonu hehe :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów