Strona 1211 z 10058
Pokaż wyniki od 12,101 do 12,110 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    I po filmie. Dobranoc kobitki :*
    Dobranoc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    a to chociaz tyle ze z mama a nie u kogos obcego tez mykam... takze do jutra

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Dobranoc kobitkija ukrecilam bananowca juz sie piecze takze wieczorem bede miala co robicdo jutra mamusie

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dzień doberek!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Czesc Dziewczyny!:-)
    Jak dzisiaj samopoczucia??? Juz następny weekend nadchodzi. Ale ten czas leci :-)

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    WItajcie w ten deszczowy dzień

Beata - trzymaj się !!

co do wanienek my mamy profilowaną ondę i wystarczy tylko pieluszka pod plecki żeby twardo nie było, dzidziuś sobie lezy a ja mam wolne ręce ,

ja po zakupach - dla siebie kurtkę na zimę, bo uz się w niczym nie dopinałam, a zimno w psy się zrobiło, dla Tymka kombinezon ( dziś znalazłam na allegro, mam nadzieję że taki jak na fotkach będzie ) i leżaczek też dla Brzdąca
    już mi wiele nie zostało

kosmetyki też z babydream, sprawdziły mi się przy Franku. do prania nic nie kupuję, piorę w naszym i potem jeszcze jeden cykl z ciuszkami małego w samej wodzie, Franka uczulił strasznie Dzidziuś i też w samej wodzie długo prałam,

dużo urodzin w październiku, same skorpiony ja mam 26. 10

Gocha2104 - ja mam do przodu 9kg, a Tymuś tylko tam siedzi i jakiś szczególnie duży nie jest po porodzie, a jeszcze przy opiece nad dwoma dzieciaczkami szybko zgubisz

ja na zakupki wolę sama wtedy na spokojnie sobie pooglądam, ale i tak u mnie od długiego już czasu króluje internet ... siadam, zamawiam, nie tracę czasu na latanie, kasy na dojazdy, tak lubie
    teraz czekamy na łóżko dla Franusia, bo małemu zostawiamy jego łóżeczko. Franek dostanie łóżko - samochód, zeby miał atrakcję i nie był zazdrosny o swoje łóżeczko ... oby się udało ...

Daria - chłopaki wszędzie dyskryminowane ( jeśli o ciuchy chodzi) i dziewczynki te " nie różowo - księżniczkowe" też - ja mam z córą problem, bo ona nigdy różu nie lubiła i ciężko jest

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Kaktusowo - jak minela kolejna noc na swoim? zaczynasz sie przyzwyczajać? czy to juz jutro jedziecie w góry, czy cos mi sie pokrecilo?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Dzień dobry mamusie :-) Piszecie, że kupujecie śpiworki ale chodzi o takie do łóżeczka czy do wozka? Pokażcie fotki jakie macie bo ja mam tylko śpiworek do wozka, ale może do łóżeczka też powinnam kupić?

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez karola25. Zobacz posta
    O ja 27 mam ur

No proszę .. A u mnie strzeli 3-cia rocznica ślubu

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Olga02 Zobacz posta
    Kaktusowo - jak minela kolejna noc na swoim? zaczynasz sie przyzwyczajać? czy to juz jutro jedziecie w góry, czy cos mi sie pokrecilo?
    noc w ogóle nie porównywalna z pierwszą!! normalnie całą noc spałam tylko sie przebudziłam o 3 jak mój wrócił z pracy, no super normalnie

nnie wiem czy mi uwierzysz ale... KOMPLETNIE ZAPOMNIAŁAM o tych górach!!!! ddobrze, że mi przypomniałaś bo musimy zajechać po torbe do teściowej żeby się spakować haha ojejku ale jestem zakręcona ostatnio :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów