Strona 1205 z 10092
Pokaż wyniki od 12,041 do 12,050 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    a i z torta bym z chęcią skorzystała
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dziewczynki właśnie dostałam sms od koleżanki - termin miała na 07.10, dzisiaj urodziła - Nikodem 3,5 kg, 58 cm, poród naturalny ze znieczuleniem, trwał 10 godzin

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Ojjj gadulyy !!:-)
    Ja to sie boje tym razem stanąć na wadze, a we wtorek wizyta... Stresujaca sprawa :P ale to nie przeszkodziło mi wciągnąc na kolacje pelnego talerza bigosu
    Cos się te nasze dzieciaczki nie spiesza na świat. Szwagrowi dziecko miało sie urodzić 13go i nadal czekamy...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dziewczynki poszalałyście, ja wróciłam oczywiście z niczym... no hmmm z zakupami z tesco i pisałyście o winogronach, gruszkach i bananach hehhe i właśnie takie owoce kupiłam, bo w sumie tylko to wcinam zawsze to lepsze niż zjeść batona

W pepco laski są piękne rajtuzki na promocji za całe 4.99zł także polecam, bo nie dość że śliczne to taniutkie w dodatku

A i w tesco biustonosze do karmienia za 20zł na promocji -50%

Jeśli chodzi o urodzinki to zapraszam na torta 24 października
    Wiadomo ze torcik w twoim wykonaniu musi byc

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Wielkie gratulacje dla koleżanki. Nikos witaj na świecie

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    a u mnie takie rzeczy (załącznik), a do tego moussaka w piekarniku :P
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151015_171741.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	87.3 KB
ID:	90826  

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Wy się chwalicie urodzinami to ja się pochwalę imieninkami 25 :-), w same wybory heheheheheh :-).
    A więc wróciłam synek duży i zdrowy, nie wiem czy w poniedziałek tamten lekarz źle pomierzyl dziecko ( tylko średnicę główki brał) czy od poniedziałku mógł przybrać 200g, ale dzisiaj lekarka powiedziała że waży około 1030-1070 g! Mierzyla i główkę, brzuszek i nóżki więc chyba dokładniej jej to wyszło. Końcówka 25 tc. Powiedziała również, że skoro nie dałam rady wypić glukozy ( źle rozpuścilam) i źle się czułam to nie muszę jej powtarzać bo to bardziej profilaktycznie było, bo na czczo mam dobry wynik i na pewno wyszło by dobrze. No chyba, że sama bardzo chcę to mogę powtórzyć ale skierowania nie dostałam. Generalnie powiedziała, że wyniki mam super :-)
    Teraz jak byłam ta wizyta wydawała mi się taka bardzo krótka w porównaniu do 3d :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Wiadomo ze torcik w twoim wykonaniu musi byc
    w każde urodziny robiłam tort, bo zawsze przyjeżdżają rodzice, brat z żoną, siostra z rodziną i każdy przyzwyczajony, że u Oli zawsze torcik, ale w te sobie podaruję chyba. Pójdę na łatwiznę i kupię kilka rodzajów placków jakiś dobrych, bo przez to wesele ani czasu nie będę miała na nic. W ogóle to mam doła po tych "ala zakupach" z mężem wrrr

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    w każde urodziny robiłam tort, bo zawsze przyjeżdżają rodzice, brat z żoną, siostra z rodziną i każdy przyzwyczajony, że u Oli zawsze torcik, ale w te sobie podaruję chyba. Pójdę na łatwiznę i kupię kilka rodzajów placków jakiś dobrych, bo przez to wesele ani czasu nie będę miała na nic. W ogóle to mam doła po tych "ala zakupach" z mężem wrrr
    A co Cibmaz zrobil?heh...objak czasu brak to pewnie kup i juz

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Wy się chwalicie urodzinami to ja się pochwalę imieninkami 25 :-), w same wybory heheheheheh :-).
    A więc wróciłam synek duży i zdrowy, nie wiem czy w poniedziałek tamten lekarz źle pomierzyl dziecko ( tylko średnicę główki brał) czy od poniedziałku mógł przybrać 200g, ale dzisiaj lekarka powiedziała że waży około 1030-1070 g! Mierzyla i główkę, brzuszek i nóżki więc chyba dokładniej jej to wyszło. Końcówka 25 tc. Powiedziała również, że skoro nie dałam rady wypić glukozy ( źle rozpuścilam) i źle się czułam to nie muszę jej powtarzać bo to bardziej profilaktycznie było, bo na czczo mam dobry wynik i na pewno wyszło by dobrze. No chyba, że sama bardzo chcę to mogę powtórzyć ale skierowania nie dostałam. Generalnie powiedziała, że wyniki mam super :-)
    Teraz jak byłam ta wizyta wydawała mi się taka bardzo krótka w porównaniu do 3d :-)
    O duzy Tomus czyli glukoze masz z glowy..super ze wszystko przebiega bezproblemowo...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów