Strona 1204 z 10065
Pokaż wyniki od 12,031 do 12,040 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    oo.. a ja mam smaka na pączka wiedeńskiego...ehh..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    czemu wstyd?!?! ja już też mam 10 i pół albo i 11. Nie posiadam jeszcze wagi hihi to nie wiem dokladnie :P czyli już mam 65 albo 66! dla mnie to jest na prawde zadziwiające bo nigdy nie ważyłam więcej jak 55 a jadłam jak koń :P także nie masz sie co przejmować!!!! poza tym ty tam masz 2 szkrabyyyy
    no niby dwa i troche sie tym pocieszam ale juz mysle jak ja to zrzuce......

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    osz Ty a sama zaczęłaś robić smaka tą dynią ;D
    Hahhaa mowilam ze nie jest moj ulubiony

Senior Member Awatar karola25.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-12-09 zobacz kalendarz
    Data
    10.12.2011
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    A moje i jeszcze jedną mamusia z forum obchodzimy urodziny w przyszłym tygodniu 24 października
    O ja 27 mam ur

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    urodzinki mialam 17lipca ale maz ma 27pazdziernika co do wozkow 3w1 to taki wlasnie zamowilismy i foteliki niczym nie roznia sie od ty kupowanych osobno a w dodatku pasuja na stelaz wozka.....kobiety zalamka dzis 91kg czyli13kg+ a gdzie tam do konca ale mi wstyd
    No wiesz co wstyd?przeciez masz dwa maluchy..mi polozna powiedziala ze przy porodzie odrazu gubi sie okolo 8kg ...takze wiesz razy wiec sie nie przejmuj nic

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    hahah dziewczyny, poszłam się kąpać i wytarłam się ręcznikiem i zapomnialam, że jest nowy i jestem cała niebieska z cicików haha. musze je jutro wyprać :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    urodzinki mialam 17lipca ale maz ma 27pazdziernika co do wozkow 3w1 to taki wlasnie zamowilismy i foteliki niczym nie roznia sie od ty kupowanych osobno a w dodatku pasuja na stelaz wozka.....kobiety zalamka dzis 91kg czyli13kg+ a gdzie tam do konca ale mi wstyd
    Oo a jaki wózek zamówiliście, bo my szukaliśmy i nie było żadnej opcji z fotelikiem z atestem i po testach zderzeniowych my kupiliśmy fotelik, który na specjalnych adapterach pasuje do stelaża wózka, także nie ma żadnego problemu z montażem ) a wagą się nie przejmuj - najważniejszy zdrowy maluszek a kilogramy same zlecą - daje nam wszystkim miesiąc, dwa karmienia i będzie super

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    hahah dziewczyny, poszłam się kąpać i wytarłam się ręcznikiem i zapomnialam, że jest nowy i jestem cała niebieska z cicików haha. musze je jutro wyprać :P
    hihi syndrom nowego ręcznika

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dziewczynki poszalałyście, ja wróciłam oczywiście z niczym... no hmmm z zakupami z tesco i pisałyście o winogronach, gruszkach i bananach hehhe i właśnie takie owoce kupiłam, bo w sumie tylko to wcinam zawsze to lepsze niż zjeść batona

W pepco laski są piękne rajtuzki na promocji za całe 4.99zł także polecam, bo nie dość że śliczne to taniutkie w dodatku

A i w tesco biustonosze do karmienia za 20zł na promocji -50%

Jeśli chodzi o urodzinki to zapraszam na torta 24 października

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dziewczynki poszalałyście, ja wróciłam oczywiście z niczym... no hmmm z zakupami z tesco i pisałyście o winogronach, gruszkach i bananach hehhe i właśnie takie owoce kupiłam, bo w sumie tylko to wcinam zawsze to lepsze niż zjeść batona

W pepco laski są piękne rajtuzki na promocji za całe 4.99zł także polecam, bo nie dość że śliczne to taniutkie w dodatku

A i w tesco biustonosze do karmienia za 20zł na promocji -50%

Jeśli chodzi o urodzinki to zapraszam na torta 24 października
    nie widziałam kurcze tych stanikow i predko pewnie nie zobacze po ostatnim rachunku jaki tam zostawiłam haha. ale za to kupilam wlasnie już ręczniczek dla maluszka za 20 zł z 42 taki słodziutki hihi
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów