Strona 1190 z 10050
Pokaż wyniki od 11,891 do 11,900 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar karola25.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-12-09 zobacz kalendarz
    Data
    10.12.2011
    Hej a u mnie nudy obiad w piekarniku się robi pogoda kiepska. Ja w grudniu bronię magisterkę i nie mam weny na kończenie jej dziś byłam u promotorki aby mi w końcu sprawdziła to co mam. Córcia w przedszkolu, brakuje mi pracy bo te siedzenie w domu mnie dobija. A jak byłam 9.10 na usg 4d to właśnie zauważył ze wody są zwiększone i że zwiekszone przepływy w pępowinie ja to panikara i nie wiem jak wytrzymam do wizyty 5.11. My mamy sporo rzeczy po córeczce brakuje ubranek i właśnie wózka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    to na pewno przygotowywanie sie do porodu tez tak mam
    co do prezentów, ja uwielbiam najbardziej te, ktore nie wymagaja wkladu finansowego, badz minimalnego, ale sa za to zrobione samodzielnie i z mysla o 2 osobie.. ostatnio np. u mnie zagosciła duza ramka z wydrukowanym tekstem:

„Uroczyście ślubuję przed Bogiem.
    Wziąć pełną odpowiedzialność za siebie, moją żonę i dzieci.
    Będę kochał Ich, ochraniał i służył Im.
    Będę prowadził ich do Boga, jako duchowy przewodnik rodziny.
    Będę wierny mojej żonie, kochał ją i szanował.
    Będę gotowy oddać za nią życie,tak jak Chrystus oddał za mnie.
    Będę uczył dzieci miłości do Boga z całego serca, z całego umysłu i z całej siły.
    Będę uczył ich szacunku dla władz i odpowiedzialności.
    Będę walczył ze złem, dążył do sprawiedliwości, miłosierdzia i miłości.
    Będę traktował innych z życzliwością, szacunkiem i współczuciem.
    Będę pracował sumiennie dla dobra mojej rodziny.
    Wybaczę tym, którzy mnie skrzywdzili i pojednam się z tymi, których sam skrzywdziłem.
    Będę żył uczciwie jako człowiek odpowiedzialny przed Bogiem.
    Będę czcił Boga, słuchał Jego słowa i wykonywał Jego wolę”

Koszt to sama ramka, a wartosc bezcenna..
    zawsze mozna cos przygotowac samemu od siebie

Pokoik super a na dodatki do niego bedziesz miala jeszcze duzo czasu
    Piękny prezent, czytając przeszły mnie ciary - coś pięknego....
    Tak prezenty robione samemu są wartościowe i szczere. To może jednak też przysiade i będę tworzyć coś chociażby malutkiego dla każdego - zainspirowalas mnie.

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Hej Dziewczyny, postanowilam dodac kilka zdjec ciuszkow dla Ninki...niestety to nawet nie jest polowa, reszte mam upchniętą w mojej szafie, a te juz sie nie zmiescily i tak stoją w siatkach wieć porobilam zdjecia...reszte pokaze, jak wypakuje, zeby wyprac...
    2 pierwsze zdjecia to spiochy, ktore wzielam od siostry, jednak reszty nie bralam, bo sama nakupilam wszystkiego duuuzo...Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	n1.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	13.1 KB
ID:	90784Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	n2.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	15.2 KB
ID:	90785Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	n3.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	15.3 KB
ID:	90786Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	n4.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	15.5 KB
ID:	90787Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	n5.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	18.9 KB
ID:	90788

zapomnialam cyknąć fotkę moich arcydziełek dla Ninki, ale to już następnym razem...za miesiąc będą juz mebelki...uffff jeszcze miesiac-masakra, jestem taka niedoczekana!!! ale zleci, a prac chyba zaczne juz teraz jakoś, bo coraz bardziej nic mi sie nie chce
    poki co, dzwonilam do pracy i zglosilam, ze na razie nie wracam i prosze o wizyte u lekarza zakladowego...zobaczymy coż mi powie...

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Piękny prezent, czytając przeszły mnie ciary - coś pięknego....
    Tak prezenty robione samemu są wartościowe i szczere. To może jednak też przysiade i będę tworzyć coś chociażby malutkiego dla każdego - zainspirowalas mnie.
    a jak juz przy temacie swiat jestesmy to w tym roku w ramach kalendarza adwentowego przewiduje tez zrobienie obrazu reniferowego, z odciskow stopy kazdego czlonka mojej rodziny. tak to mniej wiecej bedzie wygladac

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	reniferek stopa 2.jpg
Rozmiar:	80.4 KB
ID:	90790 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	reniferek stopa.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	13.5 KB
ID:	90791

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Edytko , piękne ubranka- takie w moim guscie

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Edytko , piękne ubranka- takie w moim guscie
    Dziękuję bardzo za mile slowa :* w przyszłym roku wykorzystam Twój pomysł z reniferami, bo jest świetny wtedy będą już na nim maleńkie stópki <3 pozdrawiam!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Aha i jeszcze mam pytanko czy wszystkie mamusie będą miały łóżeczko w Waszej sypialni, czy są też takie jak ja, które od początku będą kladly dziecko w swoim pokoiku?
    Moj Maluszek ma swoj pokoik, w ktorym bedzie spal od samego poczatku. Jest tam tez tapczan wiec w razie potrzeby z mezem na jakis czas przeniesiemy sie do Jego pokoju, ale mam nadzieje, ze nie bedzie takiej potrzeby

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Witam mamusie :-) widze, że jestem 20 na liście :-D to się naczekam jak wy wszystkie będziecie już tulic maluszki, ale widzę też, że nie jestem ostatnia :-)
    Ja zaraz uciekam do miasta może upoluje kocyk dla synka :-) chociaż tak pada i jest brzydko, ale powiedziałam sobie, że jadę to jadę! :-)

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Pod kibiec listopada mam kwalifikację do cesarki to okaże się kiedy nasz, prawdopodobnie Antoś, bo jeszcze decyzja na 100% nie zapadła co do imienia pojawi się na świecie Ja na kwalifikację idę na Madalińskiego i to jest mój pierwszy wybór, myślałam też nad Żelazną ale tak nie umawiają planowych cesarek do końca roku więc odpada, teraz zastanawim się nad ewentualną alternatywą dla madalińskiego w razie czego ale jakoś nie mogę się zdecydować...
    Co do tłoku to w poniedziałek byłam na Izbie Przyjeć na Madalińskiego, bo mi mocno twardniał brzuszek i była tam taka dziewczyna co jej wody odeszły, dosłownie stała w kałuży i nie było już miejsc na porodówce to ją karetka zabrała i wiozła na Solec...tak sobie pomyślałam, że taka zdenerowana i jeszcze ją gdzieś odsyłają, to musi być straszne...

Co do owoców to ja jem bardzo dużo bananów i gruszek, a zgagę mam wrażenie, że mam nawet po wodzie...

Śpiworek mam kupiony w rozmiarze 62/68 i myślałam, że można go używać od początku...

A ile rożków macie kupione albo macie zamiar kupić ?

Kupiłam dzisiaj właściwie wszytskie potrzebne dla Maluszka kosmetyki i powiem Wam, że jestem w szoku ile to wszystko kosztuje !

Pogoda u mnie też straszna- wieje, leje i jest ponuro :/ Prawdziwa jesień :/
    Z jakiej firmy kosmetyki kupilas? I w sumie co dokladnie?

a jak juz przy temacie swiat jestesmy to w tym roku w ramach kalendarza adwentowego przewiduje tez zrobienie obrazu reniferowego, z odciskow stopy kazdego czlonka mojej rodziny. tak to mniej wiecej bedzie wygladac

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	reniferek stopa 2.jpg
Rozmiar:	80.4 KB
ID:	90790 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	reniferek stopa.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	13.5 KB
ID:	90791
    ale super pomysł!!! w ogole dziewczyny jestescie mega kreatywne!!!

Joneczka ja tez zamierzam klaść synka w oddzielnym pokoju, zycie zweryfikuje jak nam to wyjdzie co do imion to mi sie podoba Tymek, Staś, Jaś i Kuba

Edyta super ciuszki

Monika mysle ze dla kobiety to mega stres jak ją odsyłają prawie rodząca do innego szpitala, brałaś moze pod uwage inflancka? moja siostra am rodziła naturalnie ale była bardzo zadowolona

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów