Strona 119 z 10058
Pokaż wyniki od 1,181 do 1,190 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar ulicha83
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez andzia1984 Zobacz posta
    Nie wiem moze któraś z was sie lepiej zna na FB. Żeby założyc grupę to musze was po nazwiskach ściągac? Może ktoś potrafi to zrobic?
    Chyba musiała byś podać nazwę grupy i wtedy się da, bo ty akceptujesz jeśli zakładasz grupę kto może dołączyć tak mi się w każdym razie wydaje

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    violaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ulicha83 Zobacz posta
    Chyba musiała byś podać nazwę grupy i wtedy się da, bo ty akceptujesz jeśli zakładasz grupę kto może dołączyć tak mi się w każdym razie wydaje
    Dziewczyny poczytałam trochę o tych grupach na fb i mogę to zrobić, bo to chyba nic trudnego
    Są tylko dwa rodzaje grup pomiędzy którymi trzeba wybrać a opis tych grup (tajna lub zamknięta) wrzucam poniżej link

https://www.facebook.com/help/220336...ons-for-groups

Tajna jest spoko, ale skoro jest tam napisane, że dołączyć może każdy ale MUSI zostać dodany lub zaproszony przez członka grupy.
    Więc utrudnia nam to sprawę.
    Natomiast przy grupie zamkniętej możemy same poprosić o dołączenie do grupy i to jest wygodniejsze
    A może jak już będziemy w dużej grupce to może można przejść z zamkniętej na tajną i wtedy już w ogóle będzie super
    Dajcie znać i działajmy!

Junior Member
    violaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-11 zobacz kalendarz
    Aaaaa i powiem Wam jeszcze o naszej zabawie z mężem w łóżku od wczoraj hihi
    Otóż ... lężąc wieczorową porą i się nudząc mój małżonek przyniósł stetoskop i przykładał do brzucha i nasłuchiwał, nasłuchiwał i nasłuchiwał I mieliśmy przy tym taką radochę, snuliśmy różne teorię co tam teraz pesteczka nasza robi Mówię Wam świetna zabawa! Dajcie znać czy któraś z Wam też miewa czasem takie szalone pomysły

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny,
    dołączam do Was Termin mam na 11 stycznia 2016 r.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Dziewczyny tak strasznie mnie bola plecy już druga dobę :-( w nocy spać nie mogę, męczę się strasznie. Co mam robic? :-(
    Spróbuj zasnąć na brzuchu albo przynajmniej poleż tak chwilę. Mnie to pomagało i to bardzo
    Powodzenia!

Senior Member Awatar ulicha83
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-28 zobacz kalendarz
    Marzena28 a może kup sobie takiego Rogala z motherhood i śpij na boczku można kupić używane na allegro lub olx ja żałuję że jak byłam w ciąży z olinem to sobie ginie kupiłamm A do karmienia później super sprawa

Dzięki dziewczyny za rady. .. tylko to nie jest taki ból w krzyżu, który przechodzi. Boli mnie bardziej z prawej strony kręgosłupa mniej więcej na środku pleców. Jak nie opieram tej strony to jest ok. Gorzej jak usiądę lub się położę. Przecież nie mam wielkiego brzucha i chyba za wcześnie na takie bóle, nie wiem. .. lekarza mam w środę dopiero. :-(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    To może spróbuj sobie to miejsce rozmasować, albo niech ktoś Ci pomoże w tym?
    Ja miałam bóle krzyżowe przez 2-3 tygodnie i nie "polecam"

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ulicha83 Zobacz posta
    Marzena28 a może kup sobie takiego Rogala z motherhood i śpij na boczku można kupić używane na allegro lub olx ja żałuję że jak byłam w ciąży z olinem to sobie ginie kupiłamm A do karmienia później super sprawa
    Właśnie się zastanawiałam czy to faktycznie jest wygodne
    Nie wiem tylko jak mój mąż się zmieści na naszym łóżku jak ja będę z tym spać

Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    To może spróbuj sobie to miejsce rozmasować, albo niech ktoś Ci pomoże w tym?
    Ja miałam bóle krzyżowe przez 2-3 tygodnie i nie "polecam"
    Poproszę dziś męża o masaż. A można leżeć na brzuchu?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów