Strona 1170 z 10041
Pokaż wyniki od 11,691 do 11,700 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    no i własnie tu są zdania podzielone,, moja siostra kiedyś w ciąży w 7 msc miała wypadek samochodowy ktoś w nią uderzył była siła dość duża i miała zapięte pasy i jej lekarz się zapytał czy chciała zabić dziecko przez to że miała zapięte pasy bo to jest ucisk dla dziecka.. także każdy mówi inaczej
    Ja jak narazie zapinam pasy bo nic mnie nie uciska, ale jak zacznie być z tym problem to przestanę, gorzej mam z wysiadaniem z samochodu jak taka stara baba stekam ;-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hej mamusieja juz w pracy od samego rana....wstac sie nie chcialo ale jak mus to musdzis ide do poloznej to sie dowiem jaknta Amelka nabiera tej niby masy..zamowilam meble wczoraj beda w przyszlym tygodniu hura wiec.zaczynam zwozic rzeczy..baby shower bedzie na poczatku grudnia dopiero mysle ze nie urodze to tego czasu hehe tfu tfu...wanienke kupic musze ale bez stojaka..ja mam duza lazienke w niej blaty takze jest gdzie postawic wszystkorano dzis chlodno ale w dzien ma byc ponad 20 st
    A u nas jakieś 8 st :-P

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    no i własnie tu są zdania podzielone,, moja siostra kiedyś w ciąży w 7 msc miała wypadek samochodowy ktoś w nią uderzył była siła dość duża i miała zapięte pasy i jej lekarz się zapytał czy chciała zabić dziecko przez to że miała zapięte pasy bo to jest ucisk dla dziecka.. także każdy mówi inaczej
    ale tak na zdrowy rozum uderzenie w kierownicę, deskę rozdzielczą czy w ekstremalnej sytuacji wylot przez przednią szybę raczej narobi większych szkód niż pas, zapięty nisko i dociągniety ... każdy musi sam zadecydować, ja po prostu wolę zapiąć

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hej mamusieja juz w pracy od samego rana....wstac sie nie chcialo ale jak mus to musdzis ide do poloznej to sie dowiem jaknta Amelka nabiera tej niby masy..zamowilam meble wczoraj beda w przyszlym tygodniu hura wiec.zaczynam zwozic rzeczy..baby shower bedzie na poczatku grudnia dopiero mysle ze nie urodze to tego czasu hehe tfu tfu...wanienke kupic musze ale bez stojaka..ja mam duza lazienke w niej blaty takze jest gdzie postawic wszystkorano dzis chlodno ale w dzien ma byc ponad 20 st
    http://brzuchatki.pl/blog/halloween-party-w-ciazy/
    Veronika patrz co znalazłam

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    nyana

dokładnie sami tak chcemy a bedziemy chcieli zeby dzieci z nami zostały.... oj nie przejmuj sie odpoczywaj !
    Też tak mam że czasem nic nie zrobie i zmeczona jestem jakbym góry przenosiła...heheh
    Daria_Amelia

No tak zobaczymy jak b ędzie szło z budowa mam nadzieje ze w ciagu tych 7 lat o których mówisz zdążymy

No dziś mąż rano wstał i oznajmił mi że popołudniu wybierzemy sie na małe zakupy dla małej i dla mnie.... aż się zdziwiłam że on to zaproponował ale dobra... a co do tego co któraś mowiła o pasach w samochodzie.... wczoraj jadąc od lekarza kilka razy zapiełam odruchowo pasy.... a mąż mnie opieprzył solidnie i zaczął odpinać że robie krzywdę nie sobie tylko małej że ja mam o niej teraz myśleć hehe troskliwiec;p
    ja pasy zapinam!!! uzywam specjalnego pasa ciążowego i komfort jazdy jest zupelnie inny nic nie uwiera, a bezpieczeństwo na pewno większe! używam go juz od sierpnia!!! to ten:
    http://www.halobaby.pl/product-pol-3...iwersalny.html
    polecam!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    chciałabym nie zapinać, ale auto mi włącza alarm więc dla świętego spokoju zapinam. Na warsztatach Mamo to ja pokazywali takie specjalne pasy dla kobiet w ciąży, ale to nie dla mnie
    nie wiem jaki pas Ci pokazywali, ale ja używam właśnie tego :
    http://www.halobaby.pl/product-pol-3...iwersalny.html
    i jest świetny! warto spróbować nic nie uwiera, nie wyobrażam sobie jazdy bez niego! a już w ogole nie z odpiętym pasem!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Iza najwazniejsze ze jednak dziecku nic sie nie stalo, a przeciez moglobyc tak, ze bez pasow obie by zginely... Ja zawsze zapinam. Teraz w ciazy tez i nie dlatego, ze pipczy w aucie ale raz z mezem przezylismy czolowke i wlasnie zapiete pasy uratowaly nam zycie! Pas klade pod brzuch. W moim aucie bardzo fajnie sie on uklada i zupelnie nie uwiera wiec jest ok... Teraz mam zboczenie do fotelikow aby byly jak najlepsze. Niestety robia teraz badziewia do tych wozkow 3w1 a to przeciez bezpieczenstwo malych dzieci... Dla mnie taki fotelik musi miec wysoki wynik testow adac, oeamtc i aa trast.. Fakt ze sa drozsze ale lepiej juz chyba kupic uzywany porzadny niz w tej samej cenie nowy ale gorszy.. Ale jak juz pisalam po wypadku wiele rzeczy zmienilo sie w mojej glowie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Iza najwazniejsze ze jednak dziecku nic sie nie stalo, a przeciez moglobyc tak, ze bez pasow obie by zginely... Ja zawsze zapinam. Teraz w ciazy tez i nie dlatego, ze pipczy w aucie ale raz z mezem przezylismy czolowke i wlasnie zapiete pasy uratowaly nam zycie! Pas klade pod brzuch. W moim aucie bardzo fajnie sie on uklada i zupelnie nie uwiera wiec jest ok... Teraz mam zboczenie do fotelikow aby byly jak najlepsze. Niestety robia teraz badziewia do tych wozkow 3w1 a to przeciez bezpieczenstwo malych dzieci... Dla mnie taki fotelik musi miec wysoki wynik testow adac, oeamtc i aa trast.. Fakt ze sa drozsze ale lepiej juz chyba kupic uzywany porzadny niz w tej samej cenie nowy ale gorszy.. Ale jak juz pisalam po wypadku wiele rzeczy zmienilo sie w mojej glowie...
    na szczęście nic się nie stało masz rację i tak niech zostanie. co do fotelików to ja też szukam czegos oddzielnie bo fotelik dla mnie to podstawa bo czesto jeździmy autem ..

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    nayana A co z tym wozkiem co ostatnio znalazlas? Bylas? Ogladalas? Jak wrazenia ?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    nayana A co z tym wozkiem co ostatnio znalazlas? Bylas? Ogladalas? Jak wrazenia ?
    Jutro jedziemy utargowalam na nim jeszcze 200 zl obyvtylko na zywo mi sie spodobal to bede cala happy bo zmasakrowana jestem tym szukaniem, zwiedzaniem sklepow itd...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów